Jak wygląda zaciąganie kredytu gotówkowego?

Jak wygląda zaciąganie kredytu gotówkowego?Jak wygląda zaciąganie kredytu gotówkowego?

Jak chciałbyś udzielić pożyczki w Citibanku? Przekonaj się, czy nasza porównywarka pomoże Ci uzyskać odpowiedni kredyt, wpisując swoje wymagania tuż obok tej oferty. Nasz test pokazał nam, jak działa cały proces bankowy w Citibanku. Nasi doradcy pomogą Ci zrozumieć ten proces w trakcie rozmowy, co dzieje się podczas rozmowy z doradcą, jak długo będziesz czekać na środki i jakie będą Twoje oczekiwania finansowe.

Z tego artykułu dowiesz się, jak:

Uzyskać kredyt gotówkowy w banku Citi Handlowy, wysyłam zapytanie i co dalej?

Totalmoney.pl to serwis internetowy, którego celem jest pomoc w uzyskaniu produktów finansowych, takich jak kredyty. Jako zespół analityków, naszą misją jest pozyskanie dla Ciebie produktów finansowych.

Oprócz sprawdzenia warunków kredytu i pytań, na które musisz się przygotować, sprawdzamy, czy są dostępne inne kredyty podobne do tego i czy ich oprocentowanie jest niższe od Twojego. Robimy to wszystko tak łatwo i prosto, jak tylko potrafimy.

Kliknij na „Złóż wniosek o ofertę z” w naszym rankingu kredytów osobistych, w kolejnym kroku na wybraną ofertę, w następnym kroku zostawiasz swój numer telefonu, oczekujesz na kontakt z doradcą z wybranego przez Ciebie banku spośród oferowanych banków.

Jak wygląda zaciąganie kredytu gotówkowego?Bank City Handlowy a kredyt gotówkowy.

Przygotuj się na to, że urzędnik ds. kredytów zadzwoni do Ciebie w ciągu 5 minut. Przedstawiciel Twojego banku oddzwoni do Ciebie zanim wyjdziesz ze sklepu. Zastanów się, jaką kwotę chciałbyś pożyczyć i jaki jest Twój miesięczny budżet. Sprawdź też numer NIP swojego pracodawcy i datę rozpoczęcia pracy.

Na początek spodziewaj się, że konsultant Citi Handlowy zada Ci szereg pytań wstępnych, aby ocenić m.in. Twoje szanse na uzyskanie kredytu i czy warto będzie się o niego ubiegać.

Czy ubiegasz się o kredyt gotówkowy w innym banku? Czy w ciągu ostatnich trzech miesięcy byłeś/byłaś zatrudniony/a? Jaki rodzaj zatrudnienia posiadasz? Jak długo jesteś zatrudniony u obecnego pracodawcy?

Na podstawie tych informacji doradca przedstawi Ci szacunkowe parametry kredytu i może zaproponować złożenie wniosku kredytowego za Ciebie. Jeśli parametry będą dla Ciebie atrakcyjne, doradca może poprosić Cię o wypełnienie wniosku kredytowego.

4. Aby to zrobić, doradca bankowy poprosi Cię o podanie informacji obejmujących:

opis Ciebie i Twojej sytuacji

5. Aby właściwie ocenić Twoje szanse na otrzymanie kredytu, doradca kredytowy będzie musiał sprawdzić Twoją historię kredytową, korzystając z baz danych o kredytach, o których istnieniu możesz, ale nie musisz wiedzieć.

Biuro Informacji Kredytowej, Krajowy Rejestr Dłużników, Big Info Monitor, Rejestr Dłużników Niewypłacalnych.

Dzięki weryfikacji możesz mieć przy sobie do 10 000 juanów w gotówce. Bankier przekaże Twój wniosek do analityka bankowego, który przedstawi Ci ostateczną ofertę.

Aby potwierdzić dane i dochody, doradca będzie potrzebował skanu dowodu osobistego oraz wyciągu z konta bankowego, z którego wynika, że dokonujesz regularnych miesięcznych wpłat na swoje konto. Możesz to zrobić w lokalnym banku.

Po otrzymaniu kompletu dokumentów bank zdecyduje, czy możesz otrzymać kredyt. Rozpatrzenie wniosku może trwać 1-2 dni robocze.

Jeśli decyzja jest pozytywna, doradca na linii poleci Ci, co jest potrzebne do przygotowania i podpisania umowy; w zależności od tego, czym dysponujesz, możesz podpisać umowę.

elektronicznie (umowę otrzymasz pocztą elektroniczną), za pośrednictwem kuriera (kurier przyjedzie do Ciebie w określonym terminie i potwierdzi dane z Twojego dowodu osobistego) lub w oddziale banku (umowę zaniesiesz do oddziału banku i podpiszesz ją w banku).

Aby otrzymać pożyczkę w wysokości 5000 pln, należy zgłosić się do banku w celu złożenia wniosku, jednak 5000 pln otrzymasz w gotówce.

 

Scroll to Top