Kilka słów o kredyt123.pl

O Nas, Czym się zajmujemy

Usługi Finansowe

Kredyty i Pożyczki

Pomożemy Ci znaleźć pieniądze, których potrzebujesz na wszelkie problemy finansowe, z którymi się borykasz.

Pożyczamy pieniądze, które można wykorzystać w dowolny sposób, na przykład na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub wyjście z sytuacji awaryjnej.

Kredyt123.pl oferuje unikalną usługę pożyczkową klientom, którym odmówili udzielenia pożyczki przez tradycyjnych pożyczkodawców. Klienci ci, którzy nie mają możliwości pójścia do banku, nadal mogą otrzymać pożyczkę online na Kredyt123.pl

Działamy w branży finansowej od ponad 10 lat i wierzymy w wyjątkowe podejście do pożyczek. Pomogliśmy tysiącom ludzi zdobyć potrzebne pieniądze i wiemy, że będziesz zadowolony!

Jeśli Twój wniosek o pożyczkę został odrzucony przez tradycyjnego pożyczkodawcę z powodu Twojej zdolności kredytowej, wpisów w rejestrze lub poziomu dochodów, możesz złożyć wniosek o pożyczkę lub kredyt do Kredyt123.pl.

Jesteśmy po to, aby dać drugą szansę osobom, które zostały odrzucone przez inne firmy.

kredyty i pożyczki
img-2
Usługi Prawne

Pośrednictwo Prawno Finansowe

kredyt123.pl to zasób informacji prawnych dla konsumentów, aby mogli się chronić

Współpracujemy z konsumentami, aby zidentyfikować i zrozumieć ich prawa, a także zapewnić im informacje, których potrzebują, aby uniknąć windykacji i oszustw.

Sama liczba ludzi topiących się w długach jest znacznie większa niż kiedykolwiek wcześniej. Studenci, emeryci i inni są zadłużeni.

Oprocentowanie kart kredytowych i inne opłaty mogą sprawić, że spirala zadłużenia wymknie się spod kontroli.

kredyt123.pl oferuje porady prawne osobom, które borykają się z zadłużeniem. Mogą pomóc Ci przeprowadzić Cię przez proces negocjowania warunków płatności z Twoim pożyczkodawcą, co jest niezbędne do szybszego i bardziej ekonomicznego wyjścia z długów.

Wiadomości z polskiego rynku finansowego

szybki kredyt dla firm

Szybkie Kredyty dla Firm Większość firm w dzisiejszych czasach potrzebuje dobrego finansowania, aby móc skutecznie i efektywnie działać na rynku. Na szczęście, dostępnych jest wiele rodzajów pożyczek i kredytów, dzięki którym biznesmani mogą zdobyć potrzebne

Czytaj więcej »

Co to jest niepodlegające upadłości konsumenckiej?

Co to jest niepodlegające upadłości konsumenckiej? Niepodlegające upadłości konsumenckiej to pojęcie, które oznacza, że konsument nie może złożyć wniosku o ogłoszenie upadłości. W Polsce wszystkie osoby fizyczne, które mają ograniczone zdolności finansowe, mogą złożyć wniosek

Czytaj więcej »

Znajdź odpowiedni bank dla Twojego kredytu

  Szukając idealnego banku na Twoją pożyczkę kredytową Kiedy decydujemy się na zaciągnięcie pożyczki kredytowej, należy wziąć pod uwagę wiele różnych rzeczy. Najważniejsza to znalezienie odpowiedniego banku, który może Ci pomóc. Proces ten może być

Czytaj więcej »