Promocje hipoteczne - marzec 2022 r.

BLOG FINANSOWY

Aktualności

Najnowsze Wpisy na Blogu

Szukasz Czegoś ?

img-2
img-3

Social Media

Nowości

Gdzie dostanę pożyczkę jak mam 18 lat?

Sprawdzone sposoby na otrzymanie pożyczki w wieku 18 lat!

Jeśli masz 18 lat i potrzebujesz pożyczki, możesz skorzystać z ofert firm pożyczkowych online. Jednak otrzymanie pożyczki może być trudniejsze, ze względu na brak historii kredytowej i stabilnego dochodu. Warto więc skorzystać z usług poręczyciela, takiego jak rodzic lub opiekun. Przed podjęciem decyzji, porównaj różne oferty pożyczek dla osób w Twoim wieku i sprawdź warunki oraz koszty związane z pożyczką. Ważne jest również wybranie rzetelnego pożyczkodawcy z dobrą reputacją.

Roszczenia o zwrot pożyczki

– ile czasu masz na uregulowanie długu?

Czas przedawnienia roszczenia o zwrot pożyczki zależy od przepisów prawa i może się różnić w zależności od sytuacji. Zazwyczaj wynosi on 6 lat, ale istnieją pewne wyjątki, np. jeśli strony umowy ustalają inny termin. Ważne jest, aby zawsze sprawdzić obowiązujące przepisy oraz skonsultować się z prawnikiem w przypadku jakichkolwiek wątpliwości.

Uniknij pułapek umowy pożyczki prywatnej – poradnik na kredyt123.pl!

Uniknij pułapek umowy pożyczki prywatnej – poradnik na kredyt123.pl!

Czas na odstąpienie od umowy pożyczki również zależy od ustaleń między pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. W Polsce istnieje jednak okres 14 dni, w ramach którego można dokonać rezygnacji z umowy pożyczki bez podawania przyczyny. Warto jednak pamiętać, że odstąpienie od umowy może wiązać się z dodatkowymi opłatami lub konsekwencjami, dlatego zawsze warto dokładnie zapoznać się z warunkami umowy przed jej podpisaniem.

Chcesz Pozbyć się Długów ?

Upadłość Konsumencka

Dowiedz się co zyskasz ogłaszając Upadłość Konsumencką w 2024 roku.

Wypełnij maila i przeanalizuj z naszymi specjalistami wszystkie ZA i PRZECIW zupełnie BEZPŁATNIE

Nasze Produkty

Najpopularniejsze produkty

upadłość konsumencka olsztyn

Upadłość konsumencka stała się coraz bardziej popularnym sposobem na rozwiązanie problemów finansowych. W przypadku upadłości konsumenckiej w Olsztynie, warto skontaktować się z doświadczonymi prawnikami, którzy pomogą przygotować wszystkie niezbędne dokumenty i przeprowadzą przez cały proces. Z upadłością konsumencką można odzyskać stabilność finansową i zacząć na nowo budować swoją przyszłość.

Trudne Kredyty

Trudne Kredyty? Sprawdź naszą ofertę dla osób z trudnymi kredytami Trudne kredyty   Kredyt do 25.000 zł Umowa kredytu do