Kredyt samochodowy Santander Consumer Bank – warunki udzielenia kredytu

img-1

Kredyt samochodowy SantanderKredyt samochodowy Santander Consumer Bank – warunki udzielenia kredytu

Rozpatrując wniosek o kredyt gotówkowy, klient musi udowodnić swoją wiarygodność i zdolność kredytową. Ponadto, kredytodawca dokładnie ocenia poprawność dokumentów klienta, ale także jego wiarygodność i zdolność kredytową. Jeśli zdecydowałeś się na złożenie wniosku o kredyt samochodowy w Santander Consumer Banku, sprawdź, jakie warunki muszą być spełnione, aby kredytodawca zatwierdził Twój kredyt.

Pełen legalny wiek. Pełne prawo do wykonywania zawodu. Pozytywna historia kredytowa w BIK.

Ponadto Bank wymaga najważniejszej dokumentacji, która obejmuje:

dowód tożsamości

dowód osobisty, paszport i miejsce zamieszkania, jeśli dotyczy” oraz paszport lub dowód osobisty

Niezależnie od tego, czy kupujesz samochód bezpośrednio od autoryzowanego dealera, czy na różnych stronach internetowych, powinieneś wiedzieć, czy oferta finansowania jest dla nich do przyjęcia.

Odsetki naliczane przez Santander Consumer Bank są?

Przyjrzyjmy się szybko stałym warunkom oferty

oprocentowanie nominalne – od 2,99% (RRSO 10,17%), okres kredytowania – od 6 do 96 miesięcy (8 lat), możliwość spłaty – wybór opcji płatności lub kwoty ryczałtowej.

– Płatność balonowa (np. płatna raz do roku)

– raty miesięczne (równe lub malejące)

– miesięczna rata z końcową ratą balonową.

W zależności od aktualnej sytuacji klienta, Santander Consumer Bank zdecyduje, czy zaoferować mu kredyt z zerowym oprocentowaniem czy z wysokim oprocentowaniem. Oba warianty będą jednak miały inne warunki.

Dodatkowe informacje na temat oferty kredytu samochodowego

Bank oferuje teraz swoim klientom specjalną niespodziankę. W okresie objętym niniejszym ogłoszeniem, a dokładnie od 18 lutego 2020r. do 17.05 2020r. każda osoba posiadająca standardową umowę kredytową powinna skorzystać z kanałów zdalnych na kwotę powyżej 20 000 zł, aby otrzymać w prezencie kamerę samochodową MIVue-C312. Nagroda zostanie dostarczona do 31 lipca 2020 roku.

W sprawie usług dodatkowych, polis AC, utraty pracy (lub hospitalizacji) Santander Consumer Bank skieruje Cię do Doradcy ds. usług dodatkowych. W razie potrzeby można również zadzwonić pod numer infolinii: 71 773 29 06.

Procedura ubiegania się o kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank

Ubiegając się o kredyt samochodowy w Santander Consumer Bank, musisz przygotować się, aby mieć pewność, że posiadasz niezbędne informacje.

Zadzwoń pod numer 71 773 29 06, 195 00**.

Pamiętaj, że składając wniosek od 18/02/2020 do 17/05/2020, otrzymasz darmową kamerę samochodową MIVue C312 jako nagrodę!

Zachowaj ostrożność, gdy konsultant prosi o wgląd do rzeczywistego kredytu.

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej należy wypełnić wniosek w Consumer Banku.

Samochód z wideorejestratorem w prezencie jest twój!

Kredyt samochodowy santanderKredyt samochodowy w Santander Consumer Banku: opinie i recenzje

Każda transakcja kredytowa, w tym kredyt samochodowy, wiąże się z dużą ilością formalności. Dlatego w takiej sytuacji warto rozważyć wszystkie za i przeciw tej decyzji; w ten sposób dowiesz się, czy jest to dla Ciebie odpowiednia opcja. Rozważając opcję kredytu samochodowego w tej ofercie, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki

Zalety:

okres kredytowania 6 – 96 miesięcy, elastyczna spłata, akceptowane dochody z zagranicy, możliwość wyboru płatności miesięcznej lub balonowej, pożyczka bez otwierania konta na pierwszy znak, szybka decyzja, bez wychodzenia z domu.

Wady:

Brak dostępnego kalkulatora kredytowego. Musisz być dobrze sprawdzony w BIK.

Oferta kredytu samochodowego Santander Consumer Banku wydaje się być dobrym wyborem. Zwłaszcza, że bank został uznany za “Super Markę 2020” wśród recenzji klientów. Jest to szczególnie cenne dla Ciebie, ponieważ możesz sprawdzić, która oferta najlepiej spełnia Twoje oczekiwania.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

Pożyczki Przez Internet Na Konto

Pożyczki online to świetny sposób na szybkie uzyskanie potrzebnych pieniędzy. Za pomocą zaledwie kilku kliknięć możesz złożyć wniosek o pożyczkę