Kalkulator Zdolności Kredytowej

Kalkulator zdolności kredytowej

Kwota kredytu do 120.000 zł

Okres spłaty do 120 miesięcy

Oprocentowanie od 5%

Rata dopasowana

Prosta spłata

Sprawdź sam!

Pożyczki dla zadłużonych

Kalkulator zdolności kredytowej – kiedy nie wiesz ile możesz dostać

Zastanawiasz się, na jakim poziomie jest Twoja zdolność kredytowa?

W banku usłyszałeś, że nie masz zdolności kredytowej?

Nie wiesz, co zrobić?

Jesteś w dobrym miejscu – czytaj dalej!

kredyt dopasowany do Twojej indywidualnej sytuacji

spłata rozłożona na przystępne raty

pomoc w załatwieniu spraw formalnych

Jako firma kredyt123.pl posiadamy już wieloletnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa w udzielaniu pożyczek i kredytów. W naszej pracy bardzo często spotykamy się z sytuacjami, w których klient po wizycie w banku przychodzi do nas, ponieważ wg. doradcy bankowego nie posiada wystarczającej zdolności kredytowej, aby uzyskać wnioskowaną kwotę. Przeważnie po szybkiej analizie wiemy gdzie leżał problem i jak możemy temu zaradzić. Przy profesjonalnej obsłudze naszych doradców gros takich spraw kończy się pozytywnie. Kredyt zostaje przyznany.

Kalkulator zdolności kredytowej –  policz z nami na ile Cię stać

    gotówka do 120.000 zł

    umowa zawierana maksymalnie na 120 miesięcy (10 lat)

    formalności ograniczamy do niezbędnego minimum

    po akceptacji wniosku błyskawiczny przelew na rachunek bankowy

Pożyczka z gwarantem

Kalkulator zdolności kredytowej –  maksymalna kwota kredytu, z której możesz skorzystać

Do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny. Przechodząc przez wszystkie punkty – wymogi konieczne do uzyskania kredytu szukamy rozwiązań najkorzystniejszych dla naszego klienta. Począwszy od źródła dochodu, ich wysokość, koszty utrzymania gospodarstwa domowego, sytuację współkredytobiorcy po potencjalnych poręczycieli. Otrzymujesz pełną wiedzę o procesowanym wniosku i podpowiedzi jak zwiększyć zdolność kredytową. Na specjalne życzenie klienta ściągamy raport z BIK (Biura Informacji Kredytowej).

SZEROKI ZAKRES AKCEPTOWALNYCH ŹRÓDEŁ DOCHODU

KREDYT GOTÓWKOWY RÓWNIEŻ DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Skontaktuj się  z naszym doradcą i sprawdź, jaką kwotę możesz otrzymać

Kalkulator zdolności kredytowej – dobrze policzony kredyt

3 proste kroki do kredytu gotówkowego :

    uzupełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie www

    zapoznaj się warunkami umowy

    poczekaj na błyskawiczny przelew

Skorzystaj TERAZ.

Chciałbyś o coś zapytać?

Napisz do Nas

Shape

Poznaj Nas

Prawo i Finanse to Nasza Specjalność

Zaufaj nam! Jesteś w dobrych rękach !

Marta

Specjalista Kredytowy

Agnieszka

Specjalista Kredytowy

Marek

Specjalista Oddłużeniowy

Agata

Koordynator Działu Kredytów i Pożyczek

Maciej

Koordynator Działu Prawnego

Lucyna

Administracja i Obiegu Dokumentów
Shape

FAQ

Jesteśmy tu, aby Pomóc Ci w każdej sprawie.

Uzyskanie kredytu w naszej firmie jest szybkie i łatwe. Wszystko, czego potrzebujesz do otrzymania kredytu w naszej firmie, to porozmawiać z naszym konsultantem na czacie. Nasi eksperci są tam, aby pomóc Ci złożyć wniosek o kredyt i uzyskać odpowiedź w bardzo krótkim czasie.

Kiedy skontaktujesz się z konsultantem na czacie, wyjaśni on wszystkie wymagania, jakie musisz spełnić, aby uzyskać kredyt. Będziesz musiał przedstawić odpowiednie dokumenty, złożyć wniosek i udowodnić, że będziesz w stanie spłacić kredyt. Konsultant przeprowadzi Cię przez proces i odpowie na wszelkie pytania, jakie możesz mieć.

Jeśli spełnisz wszystkie wymagania, zostaniesz zakwalifikowany do otrzymania kredytu. Możesz uzyskać natychmiastowe potwierdzenie i dostęp do swojego kredytu. Będziesz mógł przejrzeć szczegóły kredytu i wybrać najlepszy sposób spłaty.

Nasi konsultanci są profesjonalni i uczciwi. Podczas rozmowy z konsultantem na czacie możesz być pewny, że masz do czynienia z prawdziwym ekspertem, który zadba o Twoje interesy. Nie musisz się martwić o to, że nie dostaniesz kredytu, ponieważ zrobimy wszystko, aby pomóc Ci go uzyskać.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług doradczych, dzięki którym Twoje biznesowe cele będą osiągane w maksymalnym stopniu. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie usług doradczych, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Koszt pomocy doradczej w naszej firmie ma na celu dopasowanie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oznacza to, że cena zależy od ilości czasu i pracy, jaką włożymy w Twoją sprawę. Chętnie udzielimy Ci więcej informacji na temat kosztów naszych usług na czacie online.

Nasz wykwalifikowany zespół konsultantów będzie w stanie udzielić Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat kosztów pomocy doradczej. Ponieważ każda sprawa naszych klientów jest inna, ważne jest, abyśmy mogli w pełni zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania, abyśmy mogli wycenić nasze usługi w sposób odpowiedni dla Ciebie.

Kontaktując się z nami, możesz być pewien, że otrzymasz szybką i profesjonalną obsługę. Nasz zespół zawsze stale dąży do zapewnienia Ci usługi najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Kiedy klient ma komornika, może być trudno znaleźć firmę, która chętnie mu pomoże. Wiele firm jest niechętnych lub odmawia współpracy z takimi klientami. Nasza firma jest inna. Nie odmawiamy pomocy klientom z komornikiem. Wiemy, że sytuacja taka może być trudna i chcemy pomóc.

Nasz zespół specjalistów zajmuje się takimi sytuacjami od wielu lat. Wiemy, jak trudne jest życie z komornikiem, a nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że możemy pomóc. Nasza firma oferuje profesjonalną poradę i wsparcie, aby pomóc klientom wyjść z trudnej sytuacji.

Jesteśmy też gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. Wiemy, że sytuacja może być stresująca i chcemy, aby klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas rozmowy z naszym zespołem.

Jeśli klient ma komornika, to może być pewien, że w naszej firmie nie spotka się z odmową i nie zostanie bez pomocy i odpowiedzi. Jesteśmy gotowi wspierać naszych klientów w każdej sytuacji.

U nas wszelkie zgłoszenia są traktowane poważnie i realizowane przez naszych pracowników z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dbamy o to, aby naszym Klientom zapewnić szybką i profesjonalną obsługę. Z tego powodu realizujemy wszelkie zgłoszenia w ciągu jednego dnia roboczego.

Mając na uwadze Państwa wygodę, możecie Państwo kontaktować się z nami za pomocą telefonu, maila lub formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Otrzymają Państwo od nas odpowiedź w ciągu 24 godzin, chyba że napotkamy trudności w realizacji zgłoszenia. W takim przypadku poinformujemy Państwa o tym i wyjaśnimy szczegóły.

Nasza firma zawsze stara się zapewniać najwyższy poziom obsługi klienta. Nasz zespół jest wykształcony, pełen energii i wykwalifikowany do pomocy w każdej sprawie. Jesteśmy zawsze gotowi, aby Państwa wysłuchać i wesprzeć. Dbamy o to, aby realizować nasze zobowiązania i zapewniać Państwu najwyższy poziom usług.