Twój depozyt pieniężny w banku z danego roku.

Twój depozyt pieniężny w banku z danego roku.Twój depozyt pieniężny w banku z danego roku.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem banków na kapitał, jednym z efektów jest niezaprzeczalnie pozytywny dla klientów efekt: oszczędzanie.

BANKI oferują nowe rodzaje lokat, w tym lokaty terminowe, produkt opracowany na potrzeby polskiego rynku. Produkt ten, o nazwie LOKATA TWÓJ WYBÓR, zapewni obywatelom Polski elastyczność i wygodę zakupu lokat w banku o stałym oprocentowaniu 8,5%. Będzie to produkt podobny do kredytu mieszkaniowego, ale bez wielu ograniczeń.

Dlaczego warto założyć lokatę w konkretnym banku w Banku Millennium?

Minimalna wpłata w wysokości tysiąca złotych (Lirów Polskich), brak opłat, możliwość wyboru w zakresie wpłacanej kwoty i okresu trwania lokaty jest dowolna. Przy zakładaniu konta Millennium klient może mieć na koncie miesięczne wynagrodzenie w wysokości tysiąca złotych lub minimum dwadzieścia tysięcy złotych. W przypadku posiadania kredytu osobistego w wysokości 20 000 zł na koncie może znajdować się łącznie trzysta tysięcy złotych.

O czym należy pamiętać?

Konto oszczędnościowe wypłaca odsetki od oszczędności, ale nie można wypłacić odsetek od pieniędzy znajdujących się już na koncie.

Bank oferuje takie samo oprocentowanie kredytu przez Internet.

Klienci mogą mieć 10 wpłat, dlatego warto obliczyć zyski przed osiągnięciem limitu (masz kilka opcji obliczeń).

Moje podsumowanie brzmi: „Lokata terminowa w Banku Millennium to rodzaj inwestycji, którą dostosowujesz do własnych potrzeb”. Jeśli wiemy, że w ciągu najbliższego roku będziemy dysponować określoną kwotą pieniędzy, to bank dostosuje się do naszej sytuacji, a nie odwrotnie.

Rozpocznij Czat

Masz Pytanie ? Chętnie na nie odpowiemy

Zniknęły pieniądze, czyli jak złodzieje wykorzystują narzędzia zwane "terminalami"
finanse
Smutne jest życie staruszka.

Smutne jest życie staruszka. Jak donoszą media lokalne z województwa łódzkiego na jego terenie pojawia się coraz więcej przypadków oszustw związanych z tzw. pożyczką konsolidacyjną. Ofiarami nieuczciwych praktyk padają najczęściej osoby w podeszłym wieku. Taki

Czytaj więcej »
Najlepszy Kredyt Gotówkowy
finanse
Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy?

Jak wybrać najlepszy kredyt gotówkowy? Potrzebując pożyczyć pieniądze, kiedy przeglądamy propozycje kredytów gotówkowych, zazwyczaj kierujemy uwagę na rząd odsetek. W pierwszym odruchu koszty kredytu stanowi dla nas miarę jego atutów. Należy mimo to pamiętać, że

Czytaj więcej »