Twój depozyt pieniężny w banku z danego roku.

Twój depozyt pieniężny w banku z danego roku. W związku z rosnącym zapotrzebowaniem banków na kapitał, jednym z efektów jest niezaprzeczalnie pozytywny dla klientów efekt: oszczędzanie. BANKI oferują nowe rodzaje lokat, w tym lokaty terminowe, produkt opracowany na potrzeby polskiego

Twój depozyt pieniężny w banku z danego roku.

Twój depozyt pieniężny w banku z danego roku.Twój depozyt pieniężny w banku z danego roku.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem banków na kapitał, jednym z efektów jest niezaprzeczalnie pozytywny dla klientów efekt: oszczędzanie.

BANKI oferują nowe rodzaje lokat, w tym lokaty terminowe, produkt opracowany na potrzeby polskiego rynku. Produkt ten, o nazwie LOKATA TWÓJ WYBÓR, zapewni obywatelom Polski elastyczność i wygodę zakupu lokat w banku o stałym oprocentowaniu 8,5%. Będzie to produkt podobny do kredytu mieszkaniowego, ale bez wielu ograniczeń.

Dlaczego warto założyć lokatę w konkretnym banku w Banku Millennium?

Minimalna wpłata w wysokości tysiąca złotych (Lirów Polskich), brak opłat, możliwość wyboru w zakresie wpłacanej kwoty i okresu trwania lokaty jest dowolna. Przy zakładaniu konta Millennium klient może mieć na koncie miesięczne wynagrodzenie w wysokości tysiąca złotych lub minimum dwadzieścia tysięcy złotych. W przypadku posiadania kredytu osobistego w wysokości 20 000 zł na koncie może znajdować się łącznie trzysta tysięcy złotych.

O czym należy pamiętać?

Konto oszczędnościowe wypłaca odsetki od oszczędności, ale nie można wypłacić odsetek od pieniędzy znajdujących się już na koncie.

Bank oferuje takie samo oprocentowanie kredytu przez Internet.

Klienci mogą mieć 10 wpłat, dlatego warto obliczyć zyski przed osiągnięciem limitu (masz kilka opcji obliczeń).

Moje podsumowanie brzmi: „Lokata terminowa w Banku Millennium to rodzaj inwestycji, którą dostosowujesz do własnych potrzeb”. Jeśli wiemy, że w ciągu najbliższego roku będziemy dysponować określoną kwotą pieniędzy, to bank dostosuje się do naszej sytuacji, a nie odwrotnie.