Twój depozyt pieniężny w banku z danego roku.

Twój depozyt pieniężny w banku z danego roku.Twój depozyt pieniężny w banku z danego roku.

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem banków na kapitał, jednym z efektów jest niezaprzeczalnie pozytywny dla klientów efekt: oszczędzanie.

BANKI oferują nowe rodzaje lokat, w tym lokaty terminowe, produkt opracowany na potrzeby polskiego rynku. Produkt ten, o nazwie LOKATA TWÓJ WYBÓR, zapewni obywatelom Polski elastyczność i wygodę zakupu lokat w banku o stałym oprocentowaniu 8,5%. Będzie to produkt podobny do kredytu mieszkaniowego, ale bez wielu ograniczeń.

Dlaczego warto założyć lokatę w konkretnym banku w Banku Millennium?

Minimalna wpłata w wysokości tysiąca złotych (Lirów Polskich), brak opłat, możliwość wyboru w zakresie wpłacanej kwoty i okresu trwania lokaty jest dowolna. Przy zakładaniu konta Millennium klient może mieć na koncie miesięczne wynagrodzenie w wysokości tysiąca złotych lub minimum dwadzieścia tysięcy złotych. W przypadku posiadania kredytu osobistego w wysokości 20 000 zł na koncie może znajdować się łącznie trzysta tysięcy złotych.

O czym należy pamiętać?

Konto oszczędnościowe wypłaca odsetki od oszczędności, ale nie można wypłacić odsetek od pieniędzy znajdujących się już na koncie.

Bank oferuje takie samo oprocentowanie kredytu przez Internet.

Klienci mogą mieć 10 wpłat, dlatego warto obliczyć zyski przed osiągnięciem limitu (masz kilka opcji obliczeń).

Moje podsumowanie brzmi: „Lokata terminowa w Banku Millennium to rodzaj inwestycji, którą dostosowujesz do własnych potrzeb”. Jeśli wiemy, że w ciągu najbliższego roku będziemy dysponować określoną kwotą pieniędzy, to bank dostosuje się do naszej sytuacji, a nie odwrotnie.

Rozpocznij Czat

Masz Pytanie ? Chętnie na nie odpowiemy

Kredyt na budowę domu
finanse

Bank Pocztowy – Zwrot prowizji

Bank Pocztowy – Zwrot prowizji W marcu tego roku zgłosił się do nas pan Michał, który od wielu lat był klientem Pociągłej. Swoje kredyty spłacał wcześniej, korzystając z konsolidacji lub z własnych oszczędności. Przez przypadek

Czytaj więcej »
Polskie_zycie_na_kredycie
finanse

Polskie życie na kredycie.

Polskie życie na kredycie. Związek Banków Polskich w osobie Krzysztofa Pietraszkiewicza postuluje, aby wprowadzić ułatwienia dla tych osób, które chcą oszczędzać. Przyniesie to, bowiem korzyść nie tylko dla nich samych, ale również i chyba, co

Czytaj więcej »