BNP-Paribas wprowadził nowy kredyt hipoteczny, który oferuje dziesięcioletnią stałą stopę procentową. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć!

BNP-Paribas wprowadził nowy kredyt hipoteczny, który oferuje dziesięcioletnią stałą stopę procentową. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć!

Co Zawiera Artykuł BNP-Paribas wprowadził nowy kredyt hipoteczny, który oferuje dziesięcioletnią stałą stopę procentową. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć!

BNP-Paribas wprowadził nowy kredyt hipoteczny, który oferuje dziesięcioletnią stałą stopę procentową. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć!

 

BNP-Paribas wprowadził nowy kredyt hipoteczny, który oferuje dziesięcioletnią stałą stopę procentową. Wszystko co chcesz o nim wiedzieć!Bank BNP Paribas, chcąc zwabić na swoją stronę internetową większą liczbę potencjalnych klientów, przygotował nową ofertę dla właścicieli domów, która zapewnia stałe oprocentowanie kredytów hipotecznych przez 10 lat. Sprawdziliśmy, co warto wiedzieć o tej ofercie.

Wyciągnijmy wnioski z tego artykułu.

10 lat bez zmian stóp procentowych sprawiło, że wiele osób zdecydowało się przejść na kredyty mieszkaniowe o stałym oprocentowaniu.

Miesiąc po wprowadzeniu w maju 2019 roku przez Islamską Agencję Regulacji Bankowości i Ubezpieczeń ustawy o bankowości islamskiej, Agencja Regulacji i Nadzoru Bankowego zobowiązała wszystkie banki do zaoferowania klientom kredytów o stałym lub półstałym oprocentowaniu do końca czerwca 2021 roku. Pandemia spowodowała przesunięcie tego terminu na koniec czerwca 2022 roku.

W lipcu banki po raz pierwszy zaczęły oferować kredyty o stałym oprocentowaniu. Zazwyczaj kredytobiorcy są zobowiązani do płacenia oprocentowania uzależnionego od stóp procentowych stosowanych przez Rezerwę Federalną. Jednak Alior Bank i Credit Agricole pozwoliły klientom spłacać kredyty przez dłuższy czas.

To był dziesiąty rok bez zmian stóp procentowych w BNP Paribas

BNP Paribas po raz pierwszy w Polsce oferuje kredyt hipoteczny o stałej stopie procentowej. Oprocentowanie kredytu może być stałe do 2026 roku. Co jest godne uwagi w tym kredycie?

Stopa procentowa dla dziesięcioletniego okresu stałego wynosi 6,3%. Jest ona oferowana osobom zaciągającym kredyt w celu:

Jeśli masz konto bankowe w BNP Paribas, otwórz konto oszczędnościowe w tym samym banku.

Osoby, które ubiegają się o kredyt samochodowy w tym banku, nie są obciążane żadnymi odsetkami, a wręcz nie ponoszą żadnych opłat do momentu spłaty kredytu.

Po zakończeniu okresu obowiązywania stałej stopy procentowej, klienci mogą.

wydłużenie okresu obowiązywania konwencjonalnego kredytu hipotecznego do okresu o zmiennej stopie procentowej.

To ciekawe!

Stopa 10-letnia jest równie dobra jak stopa 5-letnia

Kiedy należy rozważyć kredyt o stałej stopie procentowej?

Jak popularne są kredyty hipoteczne o stałym oprocentowaniu?

Z Ogólnopolskiego Raportu o Kredytach Mieszkaniowych i Cenach Transakcyjnych wynika, że w 2016 r. banki udzieliły kredytów hipotecznych na 256 456 mieszkań. Z tej liczby 12 841 stanowiły kredyty o stałym oprocentowaniu (ich udział w sprzedaży wyniósł 5%).

Ta oferta BNP Paribas pozwala na uzyskanie korzyści w postaci stałych rat odsetkowych przez co najmniej 10 lat. Dzięki tej ofercie odsetki od kredytu hipotecznego nie mogą zostać podniesione, jest to więc dobry sposób na zabezpieczenie się przed ich wzrostem.

Osoby, które już posiadają kredyt hipoteczny, mogą uniknąć zmiany banku w stresujących momentach. Bank ten daje możliwość lepszego zaplanowania budżetu domowego kredytu hipotecznego na okres do pięciu lub siedmiu lat.

Refinansowanie kredytu jest prostszym procesem niż uzyskanie nowego kredytu. Posiadasz już nieruchomość i łatwiej jest Ci zgromadzić niezbędne dokumenty. Ponadto nie będziesz musiał działać pod presją czasu, ponieważ nie będziesz zmuszony do uzyskania zatwierdzenia przed zamknięciem nowego kredytu.

kredyt123.pl
kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Zapisz się na nasz Newsletter