Leasing – jakie korzyści z niego płyną?

Leasing - jakie korzyści z niego płyną?

leasin_korzysciLeasing – jakie korzyści z niego płyną?

Na rynku działa dużo sprawdzonych i pewnych firm leasingowych, dzięki czemu wyszperanie atrakcyjnej propozycji leasingu nie stanowi w tej chwili specjalnego kłopotu. Firmy te udostępniają w dużym wyborze różne warianty leasingu dla wykonujących wolne zawody, firm oraz dla stomatologów, lekarzy i prawników, niejednokrotnie prześcigając się w ofertach.

Duża konkurencja sprawia, że bardzo często są wdrażane ciekawe promocje leasingu nowych i używanych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz innych pojazdów. Na po prawdzie atrakcyjnych warunkach jest oferowany leasing samochodów, sprzętu medycznego, maszyn i urządzeń, wyposażenia biur, maszyn budowlanych, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, jak też leasing dla nowych firm oraz dla rolników. Obecnie świadczone usługi pozwalają na leasingowanie nieomalże wszystkiego co jest powiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zalety leasingu

Z każdym dniem leasing staje się coraz to bardziej modną formą kredytowania inwestycji w Polsce. Od wielu lat z roku na rok ilość i wartość leasingowanego sprzętu znamiennie wzrasta wraz z jednoczesnym rozszerzaniem się zakresu sprzętu, który dzięki niemu można sfinansować. Z leasingu korzysta teraz nieomal każda firma, począwszy od niewielkich przedsiębiorstw po większe korporacje gospodarcze. O wyborze typu leasingu w wielu przypadkach decydują aktualne rozwiązania systemu podatkowego, zapewniające podmiotom decydującym się na leasing wiele preferencji.

Najważniejsze zalety leasingu:

– opłatę wstępną i raty leasingowe w pełni wolno wliczyć w koszty uzyskania przychodu,
– podatek VAT jest naliczany z osobna od poszczególnych opłat leasingowych, ze względu na co nie ma musu płacenia go w całości na początku umowy,
– umożliwia dostęp do najnowszych technologii bez angażowania swoich środków kapitałowych,
– zapewnia szybkie podejmowanie decyzji inwestycyjnych, przez co możesz momentalnie reagować na sytuację rynkową,
– nie limituje możliwości korzystania przez leasingobiorcę z kredytów bankowych lub pozostałych rodzai kredytowania.

Leasing to także:

leasing_korzysci– o wiele prostsze i szybsze procedury niż w wypadku kredytu bankowego,

– ograniczone formalności, uproszczona procedura,

– sposobność finansowania kosztów użytkowania sprzętów z aktualnych zysków przedsiębiorstwa,

– szybka, elastyczna i komfortowa postać pozyskiwania środków trwałych.

Nie trzeba już odkładać realizacji planów inwestycyjnych, a wręcz przeciwnie zyskasz na czasie, ponieważ decyzję o przyznaniu leasingu możemy odebrać już w 15 minut od złożenia wniosku.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

Czarno Biała pożyczka

Czarno Biała pożyczka  Kwota pożyczki do 15.000 zł  Umowa pożyczki do 36 miesięcy  Korzystne oprocentowanie  Wstępna decyzja o udzieleniu już