Leasing – jakie korzyści z niego płyną?

Leasing - jakie korzyści z niego płyną?

leasin_korzysciLeasing – jakie korzyści z niego płyną?

Na rynku działa dużo sprawdzonych i pewnych firm leasingowych, dzięki czemu wyszperanie atrakcyjnej propozycji leasingu nie stanowi w tej chwili specjalnego kłopotu. Firmy te udostępniają w dużym wyborze różne warianty leasingu dla wykonujących wolne zawody, firm oraz dla stomatologów, lekarzy i prawników, niejednokrotnie prześcigając się w ofertach.

Duża konkurencja sprawia, że bardzo często są wdrażane ciekawe promocje leasingu nowych i używanych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz innych pojazdów. Na po prawdzie atrakcyjnych warunkach jest oferowany leasing samochodów, sprzętu medycznego, maszyn i urządzeń, wyposażenia biur, maszyn budowlanych, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, jak też leasing dla nowych firm oraz dla rolników. Obecnie świadczone usługi pozwalają na leasingowanie nieomalże wszystkiego co jest powiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zalety leasingu

Z każdym dniem leasing staje się coraz to bardziej modną formą kredytowania inwestycji w Polsce. Od wielu lat z roku na rok ilość i wartość leasingowanego sprzętu znamiennie wzrasta wraz z jednoczesnym rozszerzaniem się zakresu sprzętu, który dzięki niemu można sfinansować. Z leasingu korzysta teraz nieomal każda firma, począwszy od niewielkich przedsiębiorstw po większe korporacje gospodarcze. O wyborze typu leasingu w wielu przypadkach decydują aktualne rozwiązania systemu podatkowego, zapewniające podmiotom decydującym się na leasing wiele preferencji.

Najważniejsze zalety leasingu:

– opłatę wstępną i raty leasingowe w pełni wolno wliczyć w koszty uzyskania przychodu,
– podatek VAT jest naliczany z osobna od poszczególnych opłat leasingowych, ze względu na co nie ma musu płacenia go w całości na początku umowy,
– umożliwia dostęp do najnowszych technologii bez angażowania swoich środków kapitałowych,
– zapewnia szybkie podejmowanie decyzji inwestycyjnych, przez co możesz momentalnie reagować na sytuację rynkową,
– nie limituje możliwości korzystania przez leasingobiorcę z kredytów bankowych lub pozostałych rodzai kredytowania.

Leasing to także:

leasing_korzysci– o wiele prostsze i szybsze procedury niż w wypadku kredytu bankowego,

– ograniczone formalności, uproszczona procedura,

– sposobność finansowania kosztów użytkowania sprzętów z aktualnych zysków przedsiębiorstwa,

– szybka, elastyczna i komfortowa postać pozyskiwania środków trwałych.

Nie trzeba już odkładać realizacji planów inwestycyjnych, a wręcz przeciwnie zyskasz na czasie, ponieważ decyzję o przyznaniu leasingu możemy odebrać już w 15 minut od złożenia wniosku.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

Leasing

Leasing Leasing na nowy lub używany samochód Możliwość skorzystania z leasingu operacyjnego lub finansowego Opłata wstępna zaczyna się od 0%

Pożyczka Dla Zadłużonych

Pozyczka dla zadłużonych??? Upadłość to proces prawny, który pozwala osobom fizycznym i firmom pozbyć się długów, zreorganizować swoje finanse i

upadłość firmy jednoosobowej

Upadłość firmy jednoosobowej to proces, który może dotknąć każdego przedsiębiorcę. Pomimo że jest to trudna sytuacja, warto poznać możliwości i warunki upadłości, aby skutecznie poradzić sobie z nią. W artykule dowiesz się, jak wygląda proces upadłości firmy jednoosobowej i jakie są Twoje prawa i obowiązki w tym procesie.

upadłość konsumencka odsetki

Zrozumienie zasad odsetek w przypadku upadłości konsumenckiej jest kluczowe dla każdej osoby zmagającej się z trudnościami finansowymi. W artykule omawiamy szczegóły dotyczące odsetek w upadłości konsumenckiej oraz jakie korzyści może przynieść zastosowanie tego rozwiązania. Czytaj dalej, aby odkryć wszystko, co musisz wiedzieć na ten temat.

upadłość konsumencka długi z działalności

Upadłość konsumencka jest procesem, który pozwala osobom prowadzącym działalność gospodarczą rozwiązać trudności finansowe. Długi związane z prowadzeniem działalności mogą być odpisane, co daje duże szanse na nowy start. Dowiedz się więcej o upadłości konsumenckiej w kontekście długów z działalności na naszym blogu!

upadłość konsumencka a dotacja

Upadłość konsumencka to skuteczny sposób na pozbycie się długów. Jednak, czy taki dłużnik może ubiegać się o dotacje? Otóż, tak! W artykule dowiesz się, jakie warunki trzeba spełnić, by otrzymać dotację w trakcie trwania postępowania upadłościowego.