Kredyt gotówkowy EuroBank

Kredyt gotówkowy EuroBank Wszyscy, którzy chcą zaciągnąć kredyt gotówkowy w EuroBanku, mogą tego dokonać przy pomocy ponad 240 placówek, znajdujących się na Terenia całego kraju, dostępnych przez 7 dni w tygodniu. Aby otrzymać kredyt gotówkowy w EuroBanku należy przedstawić dowód

Kredyt gotówkowy EuroBank

kredyt_eurobankKredyt gotówkowy EuroBank

Wszyscy, którzy chcą zaciągnąć kredyt gotówkowy w EuroBanku, mogą tego dokonać przy pomocy ponad 240 placówek, znajdujących się na Terenia całego kraju, dostępnych przez 7 dni w tygodniu. Aby otrzymać kredyt gotówkowy w EuroBanku należy przedstawić dowód osobisty (i drugi dokument tożsamości w przypadku kwot powyżej 20 000 PLN) oraz dokument potwierdzający uzyskiwane dochody. Różny w zależności od tego skąd pochodzą świadczenia.

EuroBank posiada szereg kredytów gotówkowych, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Najpopularniejszy kredyt gotówkowy oferowany przez EuroBank umożliwia pożyczenie środków do kwoty 10 000 PLN. Przy maksymalnej liczbie rat, czyli przez okres 84 miesięcy rata wyniesie kredytobiorcę 198 PLN miesięcznie. Najważniejsze jego zalety to rzeczywiste minimum formalności, akceptacja przez bank różnych źródeł dochodu kredytobiorcy oraz możliwość skorzystania z miesięcznych wakacji kredytowych raz w roku. Elementy te świadczą o dużej elastyczności oferty.

Przy opcji kredytu z premią roczną możliwe jest otrzymanie nawet do 750 PLN premii za terminową spłatę rat w poprzednim roku. W opcji tej mamy szansę na 120 000 PLN. Wysokość premii jest uzależniona od wysokości kredytu. Niecierpliwi mogą skorzystać z opcji kredytu w 15 minut lub kredyt od ręki. Minimalny dochód miesięczny uprawniający do otrzymania kredytu gotówkowego w EuroBanku wynosi 380 PLN. W przypadku wyboru opcji kredytu on-line, możemy liczyć na kwotę do 60 000 PLN. Specjalną ofertę przygotował także EuroBank dla wybranych grup zawodowych. Klienci posiadają możliwość ubezpieczenia spłaty kredytu oraz wybrania dnia, w którym rata kredytu będzie spłacana. Klienci VIP mają możliwość negocjacji oprocentowania, formalność związane z zaciągnięciem kredytu trwają około 15 minut, natomiast gotówka dostępna jest już w 48 godzin od złożenia wniosku. Aby uzyskać status VIP należy posiadać dochody miesięczne powyżej 3 500 PLN brutto.

Najważniejsze elementy kredytu gotówkowego w EuroBanku:
– kwoty od 1 000 PLN do 120 000 PLN,
– do 84 rat spłat,
– możliwość wzięcia wakacji kredytowych,
– oprocentowanie od 7, 90% do negocjacji przy statusie VIP,
– minimum formalności;