ING Bank Śląski – wszystkie informacje, oferty i opinie

ING Bank Śląski

ING Bank Śląski – wszystkie informacje, oferty i opinie

 

ING Bank Śląski - wszystkie informacje, oferty i opinieObecnie w Polsce funkcjonuje wiele różnych instytucji finansowych, które oferują atrakcyjne opcje zarówno dla klientów biznesowych, jak i prywatnych. Jedną z nich jest ING Bank Śląski. Bank ten został założony w 1988 roku jako część Banku Polskiego.

 

ING Bank w Polsce – najważniejsze informacje

 

ING Bank Śląski posiada wiele oddziałów na terenie całej Polski. Jest to jeden z największych banków pod względem liczby klientów. W porównaniu z liczbą swoich klientów ING jest jednym z największych banków w Polsce. Według wyników rankingów, bank ten ma prawie cztery i pół miliona aktywnych klientów w całym kraju.

Na co możemy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o ING Bank Śląski? Na przykład to, że w całej Polsce znajdziemy wygodne bankomaty, bezpieczne wpłatomaty, a bank zaproponuje także atrakcyjne oferty finansowe. ING Bank Śląski S.A. zapewnia bezpieczeństwo i satysfakcję z usług bankowych, które świadczy.

 

Dane kontaktowe ING banku śląskiego.

 

ING Bank odpowiedział ludziom przez telefon na pytanie, jaki numer mogą wybrać, aby uzyskać pomoc w: +48 32 357 00 69 lub numer dla klientów biznesowych: +48 32 357 00 96. Jeśli chodzi o ING Bank Śląski, to jego siedziba znajduje się w Katowicach.

ING Bank S.A.

ul. Sokolska 34

40-086 Katowice

ING Bank w Szwecji oferuje klientom również dodatkową metodę kontaktu telefonicznego lub internetowego po zarejestrowaniu zgłoszenia. Ważne informacje o banku obejmują jego kod klienta NIP oraz kod klienta REGON.

NIP: 634-013-54-75

REGON: 271514909

ING Bank Śląski oferuje swoim klientom kredyty i pożyczki.

 

ING Bank Śląski - wszystkie informacje, oferty i opinie

ING kredyt gotówkowy; kredyt obejmujący konsolidację, kredyt hipoteczny z czynnikami środowiskowymi; kredyt hipoteczny z czynnikami środowiskowymi.

 

ING Bank Śląski posiada w swojej ofercie karty kredytowe i debetowe

 

Karta zbliżeniowa Visa; karta kredytowa ING; karta do konta euro; karta przedpłacona; karta wirtualna. karta kredytowa VISA; karta kredytowa Master Card; złota karta kredytowa Mastercard, platynowa karta kredytowa Master Card

W ING Banku Śląskim prowadzone są rachunki

 

Konta Direct i Komfort dla osób w wieku 18-26 lat. Konto dla firm.

 

Oferta ubezpieczeniowa ING Banku Śląskiego

 

Wypadek (grad lub piorun); rak (skóry); dziecko (rak); rower lub skuter elektryczny; samochód (ciężarówka, autobus, samolot, łódź); dom lub mieszkanie (dom)

Bankowość elektroniczna i mobilna w ING Banku Śląskim

 

ING Bank ŚląskiW przypadku ING proste logowanie daje dostęp do większości usług, które pozwalają zarządzać finansami, zwłaszcza inwestycjami. Możliwe jest również korzystanie z aplikacji mobilnej ING do zarządzania swoimi finansami. Korzystając z bankowości w ING masz do wyboru dwie opcje: możesz wykonywać przelewy, inwestować i sprawdzać stan swoich finansów.

 

Czy warto skorzystać z oferty ING Banku Śląskiego? Opinie

 

ING współpracuje ze względu na opinie klientów. ING jest bardzo zainteresowane opiniami swoich klientów. Jeśli zapytasz klientów ING, z pewnością powiedzą Ci, że ING współpracuje.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

Pożyczka 500 Plus

Pożyczka 500 plus Kwota pożyczki do 160 000 zł Czas trwania umowy do 120 miesięcy Oprocentowanie już od 5,0% Decyzja