ING Bank Śląski – wszystkie informacje, oferty i opinie

ING Bank Śląski – wszystkie informacje, oferty i opinie   Obecnie w Polsce funkcjonuje wiele różnych instytucji finansowych, które oferują atrakcyjne opcje zarówno dla klientów biznesowych, jak i prywatnych. Jedną z nich jest ING Bank Śląski. Bank ten został założony

ING Bank Śląski – wszystkie informacje, oferty i opinie

ING Bank Śląski – wszystkie informacje, oferty i opinie

 

ING Bank Śląski - wszystkie informacje, oferty i opinieObecnie w Polsce funkcjonuje wiele różnych instytucji finansowych, które oferują atrakcyjne opcje zarówno dla klientów biznesowych, jak i prywatnych. Jedną z nich jest ING Bank Śląski. Bank ten został założony w 1988 roku jako część Banku Polskiego.

 

ING Bank w Polsce – najważniejsze informacje

 

ING Bank Śląski posiada wiele oddziałów na terenie całej Polski. Jest to jeden z największych banków pod względem liczby klientów. W porównaniu z liczbą swoich klientów ING jest jednym z największych banków w Polsce. Według wyników rankingów, bank ten ma prawie cztery i pół miliona aktywnych klientów w całym kraju.

Na co możemy zwrócić uwagę, jeśli chodzi o ING Bank Śląski? Na przykład to, że w całej Polsce znajdziemy wygodne bankomaty, bezpieczne wpłatomaty, a bank zaproponuje także atrakcyjne oferty finansowe. ING Bank Śląski S.A. zapewnia bezpieczeństwo i satysfakcję z usług bankowych, które świadczy.

 

Dane kontaktowe ING banku śląskiego.

 

ING Bank odpowiedział ludziom przez telefon na pytanie, jaki numer mogą wybrać, aby uzyskać pomoc w: +48 32 357 00 69 lub numer dla klientów biznesowych: +48 32 357 00 96. Jeśli chodzi o ING Bank Śląski, to jego siedziba znajduje się w Katowicach.

ING Bank S.A.

ul. Sokolska 34

40-086 Katowice

ING Bank w Szwecji oferuje klientom również dodatkową metodę kontaktu telefonicznego lub internetowego po zarejestrowaniu zgłoszenia. Ważne informacje o banku obejmują jego kod klienta NIP oraz kod klienta REGON.

NIP: 634-013-54-75

REGON: 271514909

ING Bank Śląski oferuje swoim klientom kredyty i pożyczki.

 

ING Bank Śląski - wszystkie informacje, oferty i opinie

ING kredyt gotówkowy; kredyt obejmujący konsolidację, kredyt hipoteczny z czynnikami środowiskowymi; kredyt hipoteczny z czynnikami środowiskowymi.

 

ING Bank Śląski posiada w swojej ofercie karty kredytowe i debetowe

 

Karta zbliżeniowa Visa; karta kredytowa ING; karta do konta euro; karta przedpłacona; karta wirtualna. karta kredytowa VISA; karta kredytowa Master Card; złota karta kredytowa Mastercard, platynowa karta kredytowa Master Card

W ING Banku Śląskim prowadzone są rachunki

 

Konta Direct i Komfort dla osób w wieku 18-26 lat. Konto dla firm.

 

Oferta ubezpieczeniowa ING Banku Śląskiego

 

Wypadek (grad lub piorun); rak (skóry); dziecko (rak); rower lub skuter elektryczny; samochód (ciężarówka, autobus, samolot, łódź); dom lub mieszkanie (dom)

Bankowość elektroniczna i mobilna w ING Banku Śląskim

 

ING Bank ŚląskiW przypadku ING proste logowanie daje dostęp do większości usług, które pozwalają zarządzać finansami, zwłaszcza inwestycjami. Możliwe jest również korzystanie z aplikacji mobilnej ING do zarządzania swoimi finansami. Korzystając z bankowości w ING masz do wyboru dwie opcje: możesz wykonywać przelewy, inwestować i sprawdzać stan swoich finansów.

 

Czy warto skorzystać z oferty ING Banku Śląskiego? Opinie

 

ING współpracuje ze względu na opinie klientów. ING jest bardzo zainteresowane opiniami swoich klientów. Jeśli zapytasz klientów ING, z pewnością powiedzą Ci, że ING współpracuje.