Pośrednik pożyczkowy – Twój zaufany przewodnik w krainie finansów.

propozycje najwiekszych graczy na rynku bankowym

Pośrednik pożyczkowyPośrednik pożyczkowy – Twój zaufany przewodnik w krainie finansów

Śledząc reklamy telewizyjne lub przeglądając Internet można odnieść wrażenie, że otrzymanie pożyczki lub kredytu jest na wyciągnięcie ręki. Korzystając z najpopularniejszej wyszukiwarki Google już na samym wstępie jesteśmy sprofilowani pod kątem wpisywanych przez nas zapytań. Przykładowo, jeśli choć raz szukaliśmy np. „kredyt na spłatę zadłużenia” to będziemy „atakowani” reklamami firm chwilówkowych lub banków.

Wszystko wydaje się takie proste – duża kwota pożyczki, lekkie raty i wydłużony okres spłaty. Nic tylko podpisywać umowę pożyczki i szaleć z otrzymaną gotówką. Rzeczywistość może nas jednak boleśnie rozczarować w sytuacji, kiedy samo zaciągnięcie a potem spłata zobowiązania nie jest tak prosta jak mogłoby wynikać z treści reklamy. W świecie finansów warto mieć pomocną dłoń, która wyjaśni nam wszystkie niuanse pożyczki i zadba o to, aby jej zwrot faktycznie nie stanowił dla nas większego problemu.

Pośrednik pożyczkowy–  dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty?

Główną zaletą i mocną stroną pośrednika pożyczkowego w stosunku do banku  lub instytucji zajmującej się udzielaniem pożyczek pozabankowych jest fakt, iż posiada znacznie więcej ofert, które może nam zaproponować. Współpracując z wieloma partnerami jest w stanie wybrać dla nas najkorzystniejszą propozycję. Jako osoba, na co dzień pracująca w branży finansowej ma pełny obraz, jakie oferty w danym momencie są najlepsze. Dodatkowo wydaje się, że system jego pracy skłania do większej elastyczności w stosowanych rozwiązaniach.

Możemy sobie wyobrazić sytuację, w której osoba przychodzi do biura pośrednika pożyczkowego z zamiarem zaciągnięcia pożyczki w kwocie trzydziestu tysięcy złotych. W pierwszej kolejności pośrednik przeprowadza szczegółowy wywiad w temacie naszych aktualnych zobowiązań tj. czy w chwili obecnej posiadamy jakiś kredyt lub pożyczkę, czy mamy ewentualne opóźnienia w płatnościach, czy w przeszłości mieliśmy już jakieś zobowiązania itd. Jest to konieczne, aby wnioski kredytowe złożyć tylko w tych instytucjach gdzie istnieje wysokie prawdopodobieństwo otrzymania wnioskowanej kwoty np. niektóre banki mają specjalne propozycje dla osób zatrudnionych w tzw. budżetówce, inne promują wolne zawody a jeszcze inne mają korzystne oferty dla wszystkich, którzy są w stanie przedstawić osobę poręczyciela popularnie zwaną żyrantem.

Jak widać na powyższym przykładzie zmiennych, które decydują finalnie o pozyskaniu gotówki jest tak wiele,  że osoba, która nie ma, na co dzień do czynienia z pożyczkami i kredytami może czuć się mocno zdezorientowana. W takim przypadku znakomicie sprawdza się pomoc pośrednika pożyczkowego, który znając naszą sytuację finansową i osobistą będzie w stanie wybrać najlepszą opcję finansowania.

Pośrednik finansowyCzym charakteryzuje się dobry pośrednik pożyczkowy?

W pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić jego referencje i to zarówno w Internecie jak i świecie realnym. Popytajmy naszych znajomych czy korzystali z usług tego lub innego biura pośrednictwa finansowego. Zgodnie z polskim przysłowiem- „Kto pyta nie błądzi”. Czas, który poświęcimy na wstępnym etapie starania się o pożyczkę bezsprzecznie zwróci nam się w lepszych warunkach kredytowania, jakie otrzymamy.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

upadłość konsumencka jaki sąd

Upadłość konsumencka to często stosowany środek pozwalający osobom zadłużonym na rozwiązanie swoich finansowych problemów. Na jakim jednak sądzie można złożyć wniosek o upadłość konsumencką? W niniejszym artykule przedstawimy odpowiedzi na to pytanie oraz omówimy procedurę związaną z postępowaniem przed sądem w przypadku upadłości konsumenckiej. Czytaj więcej, aby dowiedzieć się, jakie są warunki i jakie sądy rozpatrują takie sprawy.

upadłość konsumencka olsztyn

Upadłość konsumencka stała się coraz bardziej popularnym sposobem na rozwiązanie problemów finansowych. W przypadku upadłości konsumenckiej w Olsztynie, warto skontaktować się z doświadczonymi prawnikami, którzy pomogą przygotować wszystkie niezbędne dokumenty i przeprowadzą przez cały proces. Z upadłością konsumencką można odzyskać stabilność finansową i zacząć na nowo budować swoją przyszłość.

upadłość konsumencka wniosek online

Upadłość konsumencka staje się coraz bardziej popularna w Polsce. Aby złożyć wniosek online, wystarczy spełnić pewne warunki i przejść proces upadłościowy z sukcesem. Oto, co warto wiedzieć o upadłości konsumenckiej w Polsce.

Dlaczego My

Nasze mocne strony Dlaczego warto nam zaufać Nasze mocne strony Dlaczego Klienci wybierają naszą firmę Darmowa Konsultacja Mamy doradców, którzy

Rekrutacja

Hard Sell Group sp z o.o. właściciel marki kredyt123.pl, poszukuje do nowo powstającego oddziału Kredytowego kandydatek oraz kandydatów do pracy na

Pożyczka Bez Dochodów Na Raty

Pożyczka bez dochodów na raty? Jeśli potrzebujesz pożyczki, ale nie masz dochodów z raty, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! W