Pośrednik pożyczkowy – Twój zaufany przewodnik w krainie finansów

kredyt gotówkowy przez Internet

posrednik_pozyczkowyPośrednik pożyczkowy – Twój zaufany przewodnik w krainie finansów

Śledząc reklamy telewizyjne lub przeglądając Internet można odnieść wrażenie, że otrzymanie pożyczki lub kredytu jest na wyciągnięcie ręki. Korzystając z najpopularniejszej wyszukiwarki Google już na samym wstępie jesteśmy sprofilowani pod kątem wpisywanych przez nas zapytań. Przykładowo, jeśli choć raz szukaliśmy np. „kredyt na spłatę zadłużenia” to będziemy „atakowani” reklamami firm chwilówkowych lub banków.

Wszystko wydaje się takie proste – duża kwota pożyczki, lekkie raty i wydłużony okres spłaty. Nic tylko podpisywać umowę pożyczki i szaleć z otrzymaną gotówką. Rzeczywistość może nas jednak boleśnie rozczarować w sytuacji, kiedy samo zaciągnięcie a potem spłata zobowiązania nie jest tak prosta jak mogłoby wynikać z treści reklamy. W świecie finansów warto mieć pomocną dłoń, która wyjaśni nam wszystkie niuanse pożyczki i zadba o to, aby jej zwrot faktycznie nie stanowił dla nas większego problemu.

Pośrednik pożyczkowy–  dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalisty?

pieniadze_pozyczka

Główną zaletą i mocną stroną pośrednika pożyczkowego w stosunku do banku  lub instytucji zajmującej się udzielaniem pożyczek pozabankowych jest fakt, iż posiada znacznie więcej ofert, które może nam zaproponować. Współpracując z wieloma partnerami jest w stanie wybrać dla nas najkorzystniejszą propozycję. Jako osoba, na co dzień pracująca w branży finansowej ma pełny obraz, jakie oferty w danym momencie są najlepsze. Dodatkowo wydaje się, że system jego pracy skłania do większej elastyczności w stosowanych rozwiązaniach.

Możemy sobie wyobrazić sytuację, w której osoba przychodzi do biura pośrednika pożyczkowego z zamiarem zaciągnięcia pożyczki w kwocie trzydziestu tysięcy złotych. W pierwszej kolejności pośrednik przeprowadza szczegółowy wywiad w temacie naszych aktualnych zobowiązań tj. czy w chwili obecnej posiadamy jakiś kredyt lub pożyczkę, czy mamy ewentualne opóźnienia w płatnościach, czy w przeszłości mieliśmy już jakieś zobowiązania itd. Jest to konieczne, aby wnioski kredytowe złożyć tylko w tych instytucjach gdzie istnieje wysokie prawdopodobieństwo otrzymania wnioskowanej kwoty np. niektóre banki mają specjalne propozycje dla osób zatrudnionych w tzw. budżetówce, inne promują wolne zawody a jeszcze inne mają korzystne oferty dla wszystkich, którzy są w stanie przedstawić osobę poręczyciela popularnie zwaną żyrantem.

Jak widać na powyższym przykładzie zmiennych, które decydują finalnie o pozyskaniu gotówki jest tak wiele,  że osoba, która nie ma, na co dzień do czynienia z pożyczkami i kredytami może czuć się mocno zdezorientowana. W takim przypadku znakomicie sprawdza się pomoc pośrednika pożyczkowego, który znając naszą sytuację finansową i osobistą będzie w stanie wybrać najlepszą opcję finansowania.

pieniadze_kobietaCzym charakteryzuje się dobry pośrednik pożyczkowy?

 

W pierwszej kolejności powinniśmy sprawdzić jego referencje i to zarówno w Internecie jak i świecie realnym. Popytajmy naszych znajomych czy korzystali z usług tego lub innego biura pośrednictwa finansowego. Zgodnie z polskim przysłowiem- „Kto pyta nie błądzi”. Czas, który poświęcimy na wstępnym etapie starania się o pożyczkę bezsprzecznie zwróci nam się w lepszych warunkach kredytowania, jakie otrzymamy.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

upadłość konsumencka jednego z kredytobiorców

Upadłość konsumencka jednego z kredytobiorców: Jak skutecznie poradzić sobie z długami? Ten artykuł przedstawia proces upadłości konsumenckiej i oferuje porady dotyczące skutecznego rozwiązania problemów finansowych w Polsce. Sprawdź, jakie możliwości oferuje prawo i jakie kroki podjąć, aby odzyskać stabilność finansową.

upadłość konsumencka wynagrodzenie pełnomocnika

Upadłość konsumencka jest dla wielu osób trudnym i przytłaczającym doświadczeniem. Jednakże skorzystanie z usług pełnomocnika może przynieść ulgę. Czy jednak pełnomocnik otrzymuje wynagrodzenie? Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników i jest regulowana przepisami prawnymi. Dowiedz się więcej na ten temat w naszym artykule.

upadłość konsumencka a nowe długi

Czy zgłoszenie upadłości konsumenckiej w Polsce chroni nas przed nowymi długami? Odpowiedź może być zaskakująca. Pomimo ogromnych korzyści, decyzja ta wiąże się z pewnymi ryzykami. Sprawdźmy, jakie to są, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w przyszłości.

upadłość konsumencka a dziedziczenie

W dzisiejszym wpisie przyjrzymy się tematowi upadłości konsumenckiej a dziedziczeniu. Zrozumienie, jak te dwa zagadnienia się ze sobą wiążą, jest kluczowe dla osób borykających się z trudnościami finansowymi. Zapraszam do lektury!

upadłość konsumencka skutki dla wierzyciela

Upadłość konsumencka może mieć negatywne skutki dla wierzyciela, któremu dłużnik jest winny pieniądze. Istnieje ryzyko, że wierzyciel nie odzyska całej kwoty oraz musi ponieść koszty związane z procesem upadłościowym. Dlatego warto dokładnie przemyśleć udzielanie pożyczek oraz ich zabezpieczenie.