Nowe propozycje największych graczy na rynku bankowym.

propozycje najwiekszych graczy na rynku bankowym

nowe_propozycjeNowe propozycje największych graczy na rynku bankowym.

Okres wakacyjny sprzyja odświeżeniu oferty. Jak bowiem wiadomo w czasie letnim wiele osób decyduje się na większą konsumpcję niż zazwyczaj. Czas wakacji, więcej luzu w pracy, gęste tłumy nad polskim morzem i na górskich szlakach turystycznych. Atmosfera nastraja po prostu do wydawania pieniędzy. Prawidłowość tą już dawno temu odkryli specjaliści od marketingu i wobec tego tworzą oferty dostosowane do aktualnie panującej aury.

Znakomitym tego przykładem jest jeden z wiodących podmiotów w naszym kraju. Bank Pocztowy na te wakacje przygotował dla swoich klientów wyjątkowe propozycje. Na czoło oferty wybija się kredyt konsolidacyjny, który uwaga…  jest udzielany bez konieczności uiszczania kwoty ubezpieczenia! Minimalną kwotę, którą możemy otrzymać w tym wariancie to aż 15 tysięcy złotych. Dodatkowo stopa oprocentowania jest bardzo niska i wynosi zaledwie 6,66%.

Jeżeli dodamy do tego minimalną prowizję, która zamyka się również na poziomie 6,66% to oferta wydaje się naprawdę bezkonkurencyjna w porównaniu do propozycji innych banków. Należy również dodać, że tym razem Bank Pocztowy zastosował takie same warunki dla osób, które uzyskują dochody z różnych źródeł tzn. kredyt tego typu może otrzymać zarówno prosty robotnik jak i osoba zatrudniona w sektorze budżetowym.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

Kredyty Łódź

Kredyty Łódź: Wybierz najlepszy dla Twojej potrzeby Kredyty Łódź? Jeśli szukasz kredytu w mieście Łódź, to wybór najlepszej oferty na

upadłość konsumencka podstawa prawna

Upadłość konsumencka jest uregulowana w polskim prawie przez ustawę z dnia 17 listopada 2008 roku o prawie upadłościowym i naprawczym. W przypadku problemów finansowych osoby fizyczne niebędące przedsiębiorcami mogą skorzystać z instytucji upadłości konsumenckiej, która umożliwia zakończenie procesu windykacyjnego i odzyskanie kontroli nad swoim życiem finansowym.