Kredyt odnawialny jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Kredyt odnawialny jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jak wynika z ostatnich doniesień prasowych Bank PKO BP wprowadził dla swoich klientów spore ułatwienie w zakresie pozyskania kredytu odnawialnego lub zwiększenia jego limitu. W tym momencie niepotrzebna jest już wizyta w fizycznej

Kredyt odnawialny jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

kredyt_odnawialnyKredyt odnawialny jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Jak wynika z ostatnich doniesień prasowych Bank PKO BP wprowadził dla swoich klientów spore ułatwienie w zakresie pozyskania kredytu odnawialnego lub zwiększenia jego limitu. W tym momencie niepotrzebna jest już wizyta w fizycznej placówce banku i podpisywanie żadnych dokumentów. Sprawa zostanie załatwiona, jeśli tylko posiadamy dostęp do swojego osobistego rachunku poprzez iPKO. Autoryzacja usługi zostanie przeprowadzona poprzez kod SMS, token lub za pomocą kodu z karty kodów jednorazowych.

W tym momencie należy przypomnieć, na co powinien zwracać uwagę przeciętny klient banku decydujący się na kredyt odnawialny. Tym bardziej, że problem zadłużenia wśród obywateli naszego kraju jest duży.

Kardynalne zasady korzystania z kredytu odnawialnego:

1. Korzystajmy z tej usługi tylko w momencie, kiedy jest to naprawdę niezbędne. Nie dajmy się ponieść szałowi zakupów. Przecież modne ubranie i tak niebawem zostanie wystawione na promocji. Nie ma zatem sensu trwonić naszych ciężko zarobionych pieniędzy na impulsywne zachcianki.

2. Bądźmy zdyscyplinowani. Miejmy świadomość ile wydajemy i jakiej wysokości są odsetki w chwili, kiedy nie spłacamy naszego zobowiązania na czas. Możemy się bowiem nieprzyjemnie zaskoczyć tym faktem.

3. Jeżeli potrzebujemy środków na jakiś większy zakup to warto zastanowić się czy nie lepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie oferty kredytu gotówkowego