Daszyńskiego 2

Sanok, 38-500

781244224

24/7 Infolinia

Rozpocznij Czat

Obsługa On-Line 24/7

Jak sprawić, by kredyt hipoteczny był tańszy?

Jak sprawić, by kredyt hipoteczny był tańszy (3)Jak sprawić, by kredyt hipoteczny był tańszy?📚

Oferta kredytów jest tak zróżnicowana, że niełatwo zaufać pierwszemu lepszemu bankowi, ale należy ją dokładnie rozważyć, aby nie stracić pieniędzy na nietrafiony kredyt. Kredyt hipoteczny na 430 tys. zł obniżony o połowę powinien być dokładnie przemyślany.

Coraz trudniej jest uzyskać kredyt hipoteczny z niską ratą. W Polsce główną przyczyną jest to, że przeciętny miesięczny dochód pozwala na zaciągnięcie tylko jednego kredytu hipotecznego. Przede wszystkim istnieje duże zapotrzebowanie na kredyty w walutach obcych.

W ostatnich latach osoby kupujące mieszkanie nie mają innego wyjścia, jak tylko zaciągnąć tradycyjny kredyt hipoteczny w rodzimej walucie. Raty takich kredytów, które są zwykle o kilkaset złotych wyższe niż w przypadku kredytów hipotecznych z dopłatami, są niestety wysokie. Można jednak tak pokierować finansowaniem, aby rata nie była tak wysoka.

Należy dokładnie zbadać tę kwestię we wszystkich bankach, aby dokonać porównania. Różnice w oprocentowaniu, prowizjach i innych kosztach w poszczególnych bankach są bardzo duże.

Możemy też obniżyć raty kredytu hipotecznego, skutecznie negocjując ze sprzedającym mieszkanie. Sprzedający godzą się na obniżenie cen o kilkanaście procent w stosunku do pierwotnych ofert. To powoduje wzrost cen.

Potrzebujesz pomocy?
Zostaw swoje dane kontaktowe poniżej, a wkrótce skontaktujemy się z Tobą.
Przewiń do góry