Zdolność kredytowa – jak zwiększyć szanse na otrzymanie kredytu w banku?

Czym jest podatek katastralny - co to jest? Czy zostanie wprowadzony w Polsce w 2022 roku?

Większa szansa na uzyskanie kredytu w bankuZdolność kredytowa – jak zwiększyć szanse na otrzymanie kredytu w banku?

W dzisiejszych czasach otrzymanie kredytu stanowi spore wyzwanie dla znacznej grupy obywateli naszego kraju. Wiele osób każdego dnia podejmuje karkołomne próby jego uzyskania i wędruję od banku do banku. Często słyszy od typowego doradcy klienta, że nie posiada odpowiedniej zdolności kredytowej, aby otrzymać wnioskowaną kwotę pieniędzy.

Sposoby na zwiększenie zdolności kredytowej: 

1. Dodatkowe zajęcie. Jeśli pracujemy na etacie to dobrym rozwiązaniem jest pozyskanie dodatkowych zajęć zarobkowych. W ten sposób posiadając zarówno umowę o pracę jak i umowę o dzieło lub zlecenie nasze szanse na otrzymanie kredytu diametralnie wzrosną. Pamiętajmy o tym, że wszsytkie nasze dodatkowe źródła dochodu powinny być w sposób formalny potwierdzone.

2. Znajdźmy osobę poręczyciela. Czasami dobrze jest mieć przyzwoite stosunki z członkami własnej rodziny i znajomymi. Osoba poręczyciela również znacząco wpływa na naszą zdolność kredytową.

3. Zamknijmy mniejsze zobowiązania. Jeżeli mamy kilka kredytów gotówkowych powinniśmy je wszystkie skonsolidować. Odczekać pewien okres (przeważnie około trzech miesięcy) i wtedy dopiero przy sprzyjająych okolicznościach wnioskować o większą kwotę gotówki.

4. Sprawdźmy jak wygląda nasza sytuacja w Biurze informacji Gospodarczej i w Krajowym Rejestrze Długów. Często zdarza się tak, że kilka „nieistotnych” mandatów, któych nie zapłaciliśmy w przeszłośći blokuje nam aktualnie otrzymanie kredytu na preferencyjnych warunkach.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

upadłość konsumencka z układem

Dokonując upadłości konsumenckiej z układem, dłużnik ma szansę na odzyskanie kontroli nad swoimi finansami. Procedura ta umożliwia ustalenie dogodnych warunków spłaty długów, co pozwala na rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu finansowym. Z taką opcją na stole, dłużnik może uniknąć całkowitej utraty swojego majątku i utrzymania stabilności finansowej dla siebie i swojej rodziny. Upadłość konsumencka z układem to narzędzie, które daje nadzieję w trudnych czasach.

Pożyczki Na Spłatę Chwilówek

Pożyczki na spłatę chwilówek Pożyczki nawet do 150.000 PLN Czas trwania umowy do 180 miesięcy Oprocentowanie korzystne Rata dopasowana Minimalne

Aasa Kredyt Kontakt

Aasa Kredyt Kontakt Aasa Kredyt jest firmą, która oferuje wszelkiego rodzaju usługi kredytowe. Mają one na celu pomoc osobom w