Santander Bank Polska – informacje, oferty

Santander Bank Polska – informacje, oferty Santander Bank Plc, który działa w Wielkiej Brytanii od ponad czterdziestu lat, wszedł na polski rynek bankowy jako największy bank detaliczny w kraju, kontynuując tym samym ekspansję międzynarodową brytyjskiego banku. Santander działa w Polsce

Santander Bank Polska – informacje, oferty

Santander Bank Polska - informacje, ofertySantander Bank Polska – informacje, oferty

Santander Bank Plc, który działa w Wielkiej Brytanii od ponad czterdziestu lat, wszedł na polski rynek bankowy jako największy bank detaliczny w kraju, kontynuując tym samym ekspansję międzynarodową brytyjskiego banku. Santander działa w Polsce od 2018 roku, wcześniej jako Bank Zachodni WBK S.A., drugi co do wielkości bank w kraju pod względem udziału w rynku.

Santander Bank – najważniejsze informacje

Santander Bank jest jednym z największych banków świadczących usługi finansowe w Europie i na całym świecie. Zajmuje wiodącą pozycję wśród innych dużych banków.

Santander Bank posiada prawie 13000 oddziałów, zatrudnia ponad 175000 pracowników i obsługuje 526 placówek w Polsce.

Dane kontaktowe banku Santander

Santander Bank Polska S.A. z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 17, 00854 Warszawa, posiadający numer identyfikacji podatkowej (NIP) 896-000-56-73, ma siedzibę w Warszawie, w Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego. Początkowy kapitał zakładowy spółki wynosi 993 334 810 zł.

Dane kontaktowe i siedziba główna Santander

Santander Bank Polski S.A.

Alk. Jana Pawła II 17

00-854 Warszawa

Klienci Santander Bank mający jakiekolwiek pytania mogą dzwonić pod numer 1-999- czynny 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Czy warto skorzystać z oferty programu cashback? Jak, według Twojej opinii, powinieneś z niej skorzystać?

Santander Bank Polska poprzez swoje produkty i usługi oferuje wysoko cenione produkty klientom z całego świata, jak również osobom indywidualnym w Polsce. Kładzie nacisk na następujące elementy: 1- Kompleksowy zakres usług bankowych z innowacyjnymi produktami, które spełniają potrzeby klientów 2- Elastyczne produkty dopasowane do potrzeb klientów, możliwości spłaty oraz różne opcje banku mobilnego 3- Elastyczne produkty, z których może korzystać każdy, nawet klienci spoza banku