Santander Bank Polska – informacje, oferty

Santander Bank Polska - informacje, oferty

Santander Bank Polska - informacje, ofertySantander Bank Polska – informacje, oferty

Santander Bank Plc, który działa w Wielkiej Brytanii od ponad czterdziestu lat, wszedł na polski rynek bankowy jako największy bank detaliczny w kraju, kontynuując tym samym ekspansję międzynarodową brytyjskiego banku. Santander działa w Polsce od 2018 roku, wcześniej jako Bank Zachodni WBK S.A., drugi co do wielkości bank w kraju pod względem udziału w rynku.

Santander Bank – najważniejsze informacje

Santander Bank jest jednym z największych banków świadczących usługi finansowe w Europie i na całym świecie. Zajmuje wiodącą pozycję wśród innych dużych banków.

Santander Bank posiada prawie 13000 oddziałów, zatrudnia ponad 175000 pracowników i obsługuje 526 placówek w Polsce.

Dane kontaktowe banku Santander

Santander Bank Polska S.A. z siedzibą przy Al. Jana Pawła II 17, 00854 Warszawa, posiadający numer identyfikacji podatkowej (NIP) 896-000-56-73, ma siedzibę w Warszawie, w Wydziale Gospodarczym Krajowego Rejestru Sądowego. Początkowy kapitał zakładowy spółki wynosi 993 334 810 zł.

Dane kontaktowe i siedziba główna Santander

Santander Bank Polski S.A.

Alk. Jana Pawła II 17

00-854 Warszawa

Klienci Santander Bank mający jakiekolwiek pytania mogą dzwonić pod numer 1-999- czynny 24 godziny na dobę, 365 dni w roku.

Czy warto skorzystać z oferty programu cashback? Jak, według Twojej opinii, powinieneś z niej skorzystać?

Santander Bank Polska poprzez swoje produkty i usługi oferuje wysoko cenione produkty klientom z całego świata, jak również osobom indywidualnym w Polsce. Kładzie nacisk na następujące elementy: 1- Kompleksowy zakres usług bankowych z innowacyjnymi produktami, które spełniają potrzeby klientów 2- Elastyczne produkty dopasowane do potrzeb klientów, możliwości spłaty oraz różne opcje banku mobilnego 3- Elastyczne produkty, z których może korzystać każdy, nawet klienci spoza banku

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

kredyt gotówkowy dla obcokrajowca

Kredyt gotówkowy dla obcokrajowca Kredyt gotówkowy dla obcokrajowca jest dostępny również osobom, które mają niepełny status rezydentów lub pobyt czasowy.