Kraków. Sprawa wyłudzonych kredytów i broń bez zezwolenia

Problem ze spłatą kredytu gotówkowego

aresztowanie_oszustaKraków. Sprawa wyłudzonych kredytów i broń bez zezwolenia

Prokuratura z Krakowa wystosowała akt oskarżenia przeciwko Jackowi A i Ewelinie F. , w jego treści para oszustów została oskarżona o szereg przestępstw: tj. wyłudzenia i próby wyłudzenia kredytów bankowych

Ustalono, że łączna wartość wyłudzeń wyniosła blisko kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jackowi A. postawiono dziesięć tego typu zarzutów tj. 5 przestępstw oszustwa przeprowadzonych na szkodę banków lub sklepów, gdzie posługiwał się podrobionymi dokumentami odnośnie zatrudnienia i uzyskiwanych dochodów.

Ogólna suma wyłudzonych kredytów (biorąc pod uwagę poszkodowane banki i sklepy) wynosi 30.838 zł, a wartość kredytów, które chciała pozyskać w nieuczciwy sposób to 12.025 zł. Dodatkowo mężczyźnie grozi zarzut w związku z posiadaniem broni palnej bez wymaganego przez prawo zezwolenia. Jego wspólniczka Ewelina F. została natomiast oskarżona o to, że podrabiała zaświadczenia dotyczące zatrudnienia Jacka A. Dodatkowo nakłaniała go do wyłudzenia przedmiotowych kredytów. W toku czynności operacyjnych stwierdzono, że między oskarżonymi osobami nie istniała żadna zażyłość a łączyła ich jedynie sposobność do wspólnego popełnienia przestępstwa. W chwili obecnej organom ścigania nie udało się odzyskać wyłudzonych pieniędzy. Jacek A. w swoich krótkich wyjaśnieniach przyznał się do winy. Ewelina F. w dalszym ciągu nie przyznaje się do winy. Przestępcom grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

Rapida Money Opinie

Rapida Money Opinie Rapida Money Opinie Pożyczka do 25.000 zł Umowa do 60 miesięcy Niewielkie oprocentowanie Wstępna decyzja już w