Polskie życie na kredycie.

Polskie_zycie_na_kredycie

polskie_zycie_na_kredyciePolskie życie na kredycie.

Związek Banków Polskich w osobie Krzysztofa Pietraszkiewicza postuluje, aby wprowadzić ułatwienia dla tych osób, które chcą oszczędzać. Przyniesie to, bowiem korzyść nie tylko dla nich samych, ale również i chyba, co najważniejsze dla dobra wspólnego.

Niewiele osób być może zdaje sobie sprawę, że poprzez długoterminowe lokaty zarówno państwo jak i instytucje finansowe posiadają konieczne środki na finansowanie takich rzeczy jak budownictwo mieszkaniowe, rozwój infrastruktury drogowej czy też rozwój energetyki. Bez strategicznych planów w przyszłości takie działania mogą się okazać niewykonalne.

Tym bardziej, że coraz częściej Rada Polityki Pieniężnej obniża stopy procentowe a co za tym idzie w pewnym stopniu zniechęca spore rzesze naszych rodaków do oszczędzania.

Jak się, bowiem okazuje statystyczny Polak woli raczej wydawać niż oszczędzać i w zasadzie nie ma się, czemu dziwić. Wynagrodzenie, które otrzymuje on w naszym kraju zaspokaja przede wszystkim podstawowe potrzeby rodziny takie jak wydatki na żywność i rachunki. Na oszczędzanie nie zostaje już zbyt wiele pieniędzy. Mało tego, spora grupa naszych rodaków w celu podratowania swojego budżetu posiłkuje się zaciąganiem kredytów i co gorsza pożyczek krótkoterminowych.  Stwarza to kolejny problem- nadmierne zadłużenie. Według bowiem ostatnich badań Biura Informacji Gospodarczej już ok. 2,4 mln dłużników nie spłaca terminowo swoich zadłużeń.

 

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

upadłość konsumencka zawieszenie działalności gospodarczej

Upadłość konsumencka oraz zawieszenie działalności gospodarczej to dwie różne instytucje, choć obie dotyczą rozwiązań problemów dotyczących zadłużenia. W sytuacji, gdy przedsiębiorstwo ma duże zadłużenie, a jego właściciel nie widzi możliwości spłaty długów, może zdecydować się na zawieszenie działalności gospodarczej. Natomiast upadłość konsumencka dotyczy osób fizycznych, które mają problemy z obsługą swoich długów przed bankami i innymi instytucjami finansowymi.

Kredyty Nowy Targ

Kredyty w Nowym Targu: Gdzie szukać najlepszych ofert? Kredyty Nowy Targ?? Jeżeli szukasz najlepszych ofert kredytowych w Nowym Targu, trafiłeś

upadłość konsumencka warszawa cennik

Upadłość konsumencka to skuteczny sposób na rozwiązanie problemu długów. W Warszawie istnieje wiele kancelarii oferujących takie usługi. Warto jednak zwrócić uwagę na cennik i wybrać rozwiązanie najbardziej odpowiadające naszym potrzebom.

upadłość konsumencka system teleinformatyczny

Upadłość konsumencka to niezwykle ważny i skomplikowany proces prawny. System teleinformatyczny, który wspomaga ten proces, odgrywa kluczową rolę w efektywnym jego przeprowadzeniu. Dzięki technologii możemy zapewnić szybkie, profesjonalne i transparentne rozwiązanie dla osób chcących skorzystać z instytucji upadłości konsumenckiej.

upadłość konsumencka wzór pisma

Upadłość konsumencka” to w Polsce dość popularna metoda pozbycia się zadłużeń. Wzór pisma o jej ogłoszenie wcale nie jest skomplikowany, warto jednak wiedzieć, jak go poprawnie sporządzić. Na czym dokładnie powinno się skupić? Przeczytaj nasz poradnik!

Aasa Kredyt Kontakt

Aasa Kredyt Kontakt Aasa Kredyt jest firmą, która oferuje wszelkiego rodzaju usługi kredytowe. Mają one na celu pomoc osobom w

upadłość konsumencka co może syndyk

Upadłość konsumencka to proces, który może pomóc osobom zadłużonym w odzyskaniu kontroli nad swoimi finansami. Jednym z kluczowych uczestników tego procesu jest syndyk, którego głównym zadaniem jest sprawiedliwe rozdzielenie majątku dłużnika między wierzycieli. Dlaczego rola syndyka jest tak istotna? O tym dowiecie się w dzisiejszym artykule!