Minimalny Wkład Własny dla Kredytu Hipotecznego PKO SA

Minimalny Wkład Własny dla Kredytu Hipotecznego PKO SA

Minimalny Wkład Własny dla Kredytu Hipotecznego PKO SA

Kupno własnego mieszkania lub domu to największy i najważniejszy zakup w życiu każdego człowieka. W tym celu warto pozyskać kredyt hipoteczny. PKO SA jest w tym względzie jedną z najbardziej atrakcyjnych banków. W tym artykule dowiesz się jakie są minimalne wymagania dla otrzymania kredytu hipotecznego od PKO SA.

Minimalny Wkład Własny

Mówiąc o kredycie hipotecznym z PKO SA, należy wspomnieć iż wymagany wkład własny jest bardzo niski, ponieważ jest on stały i nie ulega zmianie. Wynosi on zawsze 10%. Oznacza to, że jeżeli Twoja wymarzona nieruchomość kosztuje 200 000 PLN, to wkład własny wyniesie 20 000 PLN. Jest to bardzo ważne, gdyż jest to bardzo atrakcyjny warunek dla osób, które nie maja jeszcze oszczędności na tak duży wydatek.

Dodatkowe Wydatki

Czy to już wszystko? Niestety, nie. Biorąc wspomniany kredyt hipoteczny musimy liczyć się z pewnymi opłatami i ubezpieczeniami. Są to:

  • Ubezpieczenie NNW: Jest to polisa, będąca dodatkowym zabezpieczeniem spłaty kredytu w przypadku zgłoszenia przez nas wypadku lub choroby. Sama polisa nie jest obowiązkowa, ale jest ona niezbędna, by otrzymać kredyt hipoteczny.
  • Opłata za przygotowanie kredytu: Jest to zazwyczaj jednorazowa, wstępna opłata, która służy na pokrycie kosztów związanych z przygotowaniem dokumentacji i podpisywania dokumentów kredytowych.
  • Prowizja dla banku: Każdy bank pobiera opłatę, którą nazywa się prowizją. Jest to jednorazowa opłata pobierana za oferowanie nam jego produktu – kredytu hipotecznego.

Dla Kogo Jest Kredyt?

Kredyt hipoteczny z PKO SA jest idealny dla osób, które szukają wygodnego i taniego sposobu na zakup własnego mieszkania lub domu. Minimalny wymagany wkład własny to 10%, a okres kredytowania można ustalić nawet do 40 lat.

Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem hipotecznym w PKO SA, odwiedź stronę internetową banku i dowiedz się jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać kredyt – przede wszystkim sprawdź potencjalnie jaką pożyczkę stać Cię maksymalnie zakupić.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

upadłość konsumencka jelenia góra

Upadłość konsumencka w Jeleniej Górze stanowi wsparcie dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Procedura ta, regulowana przez polskie prawo, umożliwia spłatę zadłużenia w sposób dostosowany do możliwości dłużnika. Dowiedz się więcej o upadłości konsumenckiej w Jeleniej Górze i jej korzyściach dla mieszkańców regionu.

upadłość konsumencka procedura

Upadłość konsumencka to procedura, która pozwala na umorzenie długów i zdobycie świeżego startu finansowego. Warto znać zasady, jakie rządzą tym procesem, aby skutecznie go przeprowadzić. Dowiedz się więcej o upadłości konsumenckiej i jej procedurze na naszym blogu.

Konsolidacja Kredytu

Konsolidacja Kredytu Konsolidacja kredytów do 150 000 zł Umowa do 180 miesięcy Oprocentowanie już od 7,5% Początkowa decyzja już w