Minimalny Wkład Własny dla Kredytu Hipotecznego PKO SA

Minimalny Wkład Własny dla Kredytu Hipotecznego PKO SA

Minimalny Wkład Własny dla Kredytu Hipotecznego PKO SA

Kupno własnego mieszkania lub domu to największy i najważniejszy zakup w życiu każdego człowieka. W tym celu warto pozyskać kredyt hipoteczny. PKO SA jest w tym względzie jedną z najbardziej atrakcyjnych banków. W tym artykule dowiesz się jakie są minimalne wymagania dla otrzymania kredytu hipotecznego od PKO SA.

Minimalny Wkład Własny

Mówiąc o kredycie hipotecznym z PKO SA, należy wspomnieć iż wymagany wkład własny jest bardzo niski, ponieważ jest on stały i nie ulega zmianie. Wynosi on zawsze 10%. Oznacza to, że jeżeli Twoja wymarzona nieruchomość kosztuje 200 000 PLN, to wkład własny wyniesie 20 000 PLN. Jest to bardzo ważne, gdyż jest to bardzo atrakcyjny warunek dla osób, które nie maja jeszcze oszczędności na tak duży wydatek.

Dodatkowe Wydatki

Czy to już wszystko? Niestety, nie. Biorąc wspomniany kredyt hipoteczny musimy liczyć się z pewnymi opłatami i ubezpieczeniami. Są to:

  • Ubezpieczenie NNW: Jest to polisa, będąca dodatkowym zabezpieczeniem spłaty kredytu w przypadku zgłoszenia przez nas wypadku lub choroby. Sama polisa nie jest obowiązkowa, ale jest ona niezbędna, by otrzymać kredyt hipoteczny.
  • Opłata za przygotowanie kredytu: Jest to zazwyczaj jednorazowa, wstępna opłata, która służy na pokrycie kosztów związanych z przygotowaniem dokumentacji i podpisywania dokumentów kredytowych.
  • Prowizja dla banku: Każdy bank pobiera opłatę, którą nazywa się prowizją. Jest to jednorazowa opłata pobierana za oferowanie nam jego produktu – kredytu hipotecznego.

Dla Kogo Jest Kredyt?

Kredyt hipoteczny z PKO SA jest idealny dla osób, które szukają wygodnego i taniego sposobu na zakup własnego mieszkania lub domu. Minimalny wymagany wkład własny to 10%, a okres kredytowania można ustalić nawet do 40 lat.

Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem hipotecznym w PKO SA, odwiedź stronę internetową banku i dowiedz się jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać kredyt – przede wszystkim sprawdź potencjalnie jaką pożyczkę stać Cię maksymalnie zakupić.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

Pożyczka Na Raty Dla Zadłużonych

Kiedy masz problemy finansowe, może być kuszące wzięcie krótkoterminowej pożyczki, aby przetrwać do czasu nadejścia kolejnej wypłaty. Choć w danej

Kredyt Konsolidacyjny Rzeszów

Kredyt konsolidacyjny Rzeszów Suma kredytowania do 200 000 PLN Umowa na okres do 120 miesięcy Stopa oprocentowania już od 9,37