Kredyt gotówkowy w 3 krokach

Kredyt gotówkowy w 3 krokach Każdy potrzebuje trochę dodatkowych pieniędzy, ale czasami proces ubiegania się o pożyczkę wydaje się być zbyt skomplikowany dla jednej osoby. Cóż, oto przewodnik dla Ciebie. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces ubiegania się o

Kredyt gotówkowy w 3 krokach

Umowa kredytowa. Na co zwrócić uwagę podpisując umowę kredytową, do czego Cię ona zobowiązuje?Kredyt gotówkowy w 3 krokach

Każdy potrzebuje trochę dodatkowych pieniędzy, ale czasami proces ubiegania się o pożyczkę wydaje się być zbyt skomplikowany dla jednej osoby. Cóż, oto przewodnik dla Ciebie. Krok po kroku przeprowadzimy Cię przez proces ubiegania się o pożyczkę, wyboru oferty i podpisania dokumentu. Jeśli to Twój pierwszy raz, przeczytaj go bardzo uważnie.

Kredyt gotówkowy: krok 1 – konsultant

Otrzymałeś ofertę na usługę kredytową. Porównujesz oferty i pojawia się ta korzystniejsza cenowo. Planujesz wpłacić zaliczkę na poczet tej transakcji. Musisz zweryfikować pewne szczegóły z bankiem. Jeśli czujesz się skrępowany, konsultant zada Ci kilka pytań, a Twoje odpowiedzi będą nagrywane. Będzie to trwało około pół godziny.

Banki nie mają również określonego protokołu dotyczącego szybkości przetwarzania przelewu. Banki mogą zadzwonić do Ciebie w ciągu kilku minut lub kilku godzin po wysłaniu wniosku. Sprawdziliśmy również w wielu bankach i niestety, nie ma żadnego protokołu związanego z tym.

Jakie pytania może zadać konsultant?

  • Źródło przychodów. Zawsze warto mieć pod ręką wizytówkę, ponieważ możesz zostać poproszony o informacje dotyczące Twojej firmy, takie jak imię i nazwisko, adres, NIP, REGON lub numer telefonu.
  • Dane z dowodu osobistego. Seria, numer, data wystawienia lub ważności dowodu.
  • Średni dochód netto
  • Wydatki miesięczne (czynsz, kablówka i wiele innych pozycji)
  • Brak zaległości w ZUS, Urzędzie Skarbowym lub innych instytucjach
  • Twoje obowiązki. Podsumuj wszystkie raty kredytu, pamiętaj jakie limity mają Twoje karty kredytowe i linia kredytowa na koncie
  • Zgoda na przetwarzanie danych w celach marketingowych. Jeśli nie chcesz otrzymywać wiadomości marketingowych, możesz je odrzucić.
  • Zgoda na weryfikację w BIK. Nie możesz już tu odmówić. Większość banków poprosi Cię o zgodę na weryfikację podczas rozmowy.
  • Zgodę na weryfikację w bazach BIG.

Aby mieć pewność, że otrzymasz najlepszą możliwą ocenę kredytową, warto wiedzieć, na jakich czynnikach bank może się skupić. Możesz to zrobić, wchodząc na stronę internetową i prosząc o szczegółowe informacje.

Pożyczki dla zadłużonychKredyt gotówkowy: krok 2

Zanim jakikolwiek rodzaj pożyczki może być ustanowiony, musimy ustalić, czy jesteś uprawniony, zanim będziemy mogli zaoferować jakikolwiek rodzaj pożyczki. Wtedy będziemy w stanie zaoferować Ci ten rodzaj pożyczki.

Nie zapomnij i koniecznie zabierz ze sobą wszelkie dokumenty potwierdzające stan Twojego konta i dostęp do Internetu. Zapytaj konsultanta o okres wymagany przez banki, a jeśli masz dodatkowe dokumenty, weź je ze sobą. Te przedmioty mogą Ci się nie przydać w nagłych wypadkach, ale dobrze, że uchronią Cię przed kłopotami.

Nigdy się ze mną nie zgodzisz, nawet gdybyś chciał, ponieważ w bankach istnieje wiele ograniczeń, które uniemożliwiają im płacenie ci za usługi doradcze od określonej kwoty pieniędzy w określonym przedziale czasowym. W najlepszym przypadku, będziesz musiał podpisać wymaganą przez bank dokumentację, a następnie zostaniesz zabrany do biura swojego kierownika banku (bankiera).

Zwróć uwagę na ofertę, którą Ci przedstawiono. Ważne jest, aby upewnić się, że jest to ta sama oferta, którą otrzymałeś przez Call Center. Następnie dopytaj o wszystkie szczegóły oferty.

Kredyt gotówkowy: krok 3 – kurier

Jeśli w okolicy nie ma oddziału wybranego przez Ciebie banku, możesz również zamówić jego dostarczenie. Wtedy zostanie wysłany czek do odbiorcy, że ten dokument jest z oddziału i musi być podpisany. Jeśli jest to w porządku, bank przyjmie czek i dokona wpłaty. Wypłata pieniędzy rozpocznie się, gdy dokument zostanie zaakceptowany przez bank.