Jakie dokumenty są potrzebne do złożenia wniosku o upadłość konsumencką?

Jeśli wnioskodawca chce złożyć wniosek o upadłość konsumencką, to musi przygotować odpowiednie dokumenty. Wnioskodawca musi złożyć następujące dokumenty:

1. Wniosek o upadłość konsumencką. Wniosek ten musi zostać wypełniony przez wnioskodawcę i złożony w sądzie.

2. Lista wierzycieli. Wnioskodawca musi wypełnić listę wierzycieli, w której wskazuje wszystkich swoich wierzycieli.

3. Informacja o stanie majątkowym. Wnioskodawca musi wypełnić informację o stanie majątkowym, w której wskazuje swoje aktywa i pasywa.

4. Dokumenty dotyczące wynagrodzenia. Wnioskodawca musi przedstawić dokumenty, które potwierdzają jego wynagrodzenie, w tym wypłaty, zasiłki, emerytury itp.

5. Potwierdzenie zamieszkania. Wnioskodawca musi przedstawić dokumenty, które potwierdzają jego miejsce zamieszkania.

6. Potwierdzenie ubezpieczenia zdrowotnego. Wnioskodawca musi przedstawić dokumenty, które potwierdzają jego ubezpieczenie zdrowotne.

7. Potwierdzenie posiadania dzieci. Wnioskodawca musi przedstawić dokumenty, które potwierdzają, że ma dzieci.

8. Potwierdzenie uzyskania pożyczki. Wnioskodawca musi przedstawić dokumenty, które potwierdzają, że uzyskał pożyczkę.

9. Potwierdzenie posiadania konta bankowego. Wnioskodawca musi przedstawić dokumenty, które potwierdzają, że posiada konto bankowe.

10. Potwierdzenie posiadania nieruchomości. Wnioskodawca musi przedstawić dokumenty, które potwierdzają, że posiada nieruchomości.

Po złożeniu wniosku i wszystkich wymaganych dokumentów, sąd rozpatrzy wniosek i wyda decyzję. Wniosek o upadłość konsumencką może być złożony tylko przez osoby fizyczne.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

Mapa Strony

Mapa strony O nas Aktualności Warto wiedzieć Współpraca Regulamin Rekrutacja Mapa strony Kontakt Informacja o PDO marketing internetowy Oferta Kredyt