Zwrot Prowizji

Zwrot prowizji

Błyskawiczna analiza wniosku

Pomoc doświadczonego doradcy

Wysoka skuteczność

Korzystny zwrot prowizji

Średnia zwrotów ok. 4.000 PLN

Pieniądze nawet w 48h

Zwrot prowizji bankowej

Prowizja wraca do Twojego portfela

Podpisałeś umowę kredytu/pożyczki i zostałeś obciążony nadmiernymi kosztami?

Dostałeś nieoczekiwany zastrzyk gotówki?

Spłaciłeś wcześniej kredyt/pożyczkę?

NALEŻY Ci się zwrot prowizji!

Kiedy jesteś konsumentem (nie prowadzisz działalności gospodarczej) i zaciągasz kredyt/pożyczkę oprócz sumy, którą otrzymujesz jesteś obciążony takimi kosztami jak: odsetki, prowizja, ubezpieczenie, opłaty przygotowawcze, opłaty administracyjne itp., Wobec czego całkowita kwota do zwrotu jest dużo wyższa.

Spłacając kredyt przed wyznaczonym w umowie terminem należy Cię zwrot prowizji.

Nie dzieje się to automatycznie.

Bardzo często banki wzbraniają się przed zwrotem należnej klientowi kwoty. Materia przepisów finansowych jest skomplikowana a sama reklamacja może nie odnieść zamierzonego skutku. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów.

3 kroki, aby otrzymać zwrot prowizji:

Kontakt z doradcą- Skontaktuj się z naszym doradcą albo pozostaw zgłoszenie na stronie (wówczas to my odzwonimy do Ciebie). Znajdź swoje umowy kredytowe/pożyczkowe, które podpisałeś i zostały one zwrócone przed wyznaczonym terminem (np. w wyniku konsolidacji zobowiązań).

Analiza sprawy- Twoja sprawa jest wnikliwie analizowana przez naszego doradcą. Określa kwotę pieniędzy, która Ci przysługuje i przedstawia ofertę do akceptacji.

Zwrot prowizji –  Pieniądze przelewane są nawet do 48h od otrzymania oryginału podpisanej umowy, na wskazane  przez Ciebie konto bankowe.

Analiza Twojej sprawy jest  CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.

Nasze wynagrodzenie jest uzależnione od skuteczności naszych działań (jest pobierane tylko i wyłącznie w momencie wygrania danej sprawy.

Stanowisko Rzecznika Finansowego i Prezesa UOKiK (Urzędu ochrony konkurencji i Konsumentów) w kwestii zwrotu prowizji za spłacony kredyt jest jasne i klarowne:

„Konsument, który dokonał wcześniejszej spłaty zobowiązania kredytowego (również w formie konsolidacji lub przeniesienia go do innego banku) udzielonego na podstawie ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 1528 ze zm.), ma prawo do proporcjonalnego zwrotu prowizji.”

ZWROT PROWIZJI- jest Twoim prawem

POMOŻEMY Ci go otrzymać.

Rozpocznij Czat

Masz Pytanie ? Chętnie na nie odpowiemy