Współpraca

01. OFERTY bankowe i pozabankowe

Pracując z nami masz możliwość sprzedaży szeregu produktów finansowych. W chwili obecnej współpracujemy z kilkudziesięcioma bankami i kilkunastoma podmiotami pozabankowymi. Dzięki temu klient do nas trafiający otrzymuje ofertę optymalną- dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości.

 

02. Autorski system CRM

Zarządzanie kontaktami z klientem stanowi podstawę efektywnego biznesu. Dlatego otrzymujesz wygodny system CRM , który ułatwi Ci pracę i zwiększy skuteczność podejmowanych działań. Gromadzenie danych i ich przetwarzanie odbywa się w pełnej zgodności z wytycznymi GIODO i ustawy o ochronie danych osobowych.

03. Wysokie PROWIZJE

Posiadając długoletnie doświadczenie w branży finansowej doskonale wiemy jak dużo pracy trzeba włożyć w pracę z klientem, aby jego wniosek został zaakceptowany i pieniądze wypłacone. Doceniamy włożony wysiłek i osiągane efekty. Dlatego nasi partnerzy biznesowi otrzymują adekwatne do swojej pracy PROWIZJE.

04. LEADY sprzedażowe 

Korzystając z nowoczesnych metod marketingu zapewniamy Ci dostęp do szerokiego grona potencjalnie zainteresowanych klientów. Twoim zadaniem jest ich profesjonalna obsługa i finalne zamknięcie sprzedaży.

 

Rozpocznij Czat

Masz Pytanie ? Chętnie na nie odpowiemy