Rapida Money Kontakt

Rapida Money Kontakt?

Rapida Money Kontakt

 • Pożyczka aż do 25.000 zł
 • Umowa do 60 miesięcy
 • Małe oprocentowanie
 • Decyzja wstępna już w 5 minut
 • Minimum formalności

Zapytaj doradcę o ofertę dla siebie!

img-1

Rapida Money – kontakt z doradcą z Rapida Money

2 proste słowa, które odmieniły rynek finansowy

Pożyczki nawet do  25.000 zł

Optymalne rozwiązanie dla osób zadłużonych

zły BIK nie jest przeszkodą

 • wiesz ile otrzymujesz na rękę
 • wiesz ile oddajesz

Sytuacja osób zadłużonych jest bardzo podobna do siebie. Poślizgi w płatnościach rat kredytowych bądź pożyczkowych. Czasami nadmierna ilość posiadanych zobowiązań i negatywna decyzja w banku odnośnie otrzymania kredytu. Nie jesteś sam ze swoim problemem. Jesteśmy po to, aby Ci pomóc. Rapida Money Kontakt on-line to specjalnie przygotowana forma wsparcia finansowego dla każdego, kto cierpi z niedoboru gotówki.

Rapida Money kontakt z doradcą

 • wiek od 18 do 75 lat
 • zamieszkujesz na terenie Polski
 • suma pożyczki aż do 25.000 PLN
 • okres umowy do 60 miesięcy (5 lat)
 • wymóg dołączenia gwaranta do pożyczki

Zapewnia Ci dojście do pożyczki na korzystnych warunkach. Bez wychodzenia z domu i niepotrzebnego tracenia czasu na chodzeniu po bankach możesz uporządkować swoje finanse. Na naszej stronie internetowej możesz zostawić wiadomość – wtedy nasz doradca do Ciebie odzwoni, masz możliwość porozmawiania o pożyczce na chacie on-lina a jeśli sprawa wymaga pilnego działania to po prostu zadzwoń.

O wszystkich szczegółach pożyczki jesteś informowany w sposób jasny i przejrzysty.

Otrzymujesz opiekę osobistego doradcy, który dopasuje ofertę pożyczki do Twojej indywidualnej sytuacji.

Rapida Money Kontakt  z nami– szybka pomoc na finansowe kłopoty

 • pieniądze możesz przeznaczyć na dowolny cel
 • brak ukrytych kosztów

Kroki do Rapida pożyczki:

 1. Zadzwoń/Napisz informację na chacie on-line/Zostaw wiadomość
 2. Powiedz ile potrzebujesz
 3. Potwierdź warunki umowy i prześlij wymagane dokumenty
 4. Odbierz pożyczkę
Rapida Money Kontakt – pomoc doradcy w najwyższym standardzie

Każda sprawa traktowana indywidualnie!

Błyskawiczny przelew na Twoje konto!

Shape

Poznaj Nas

Prawo i Finanse to Nasza Specjalność

Zaufaj nam! Jesteś w dobrych rękach !

Marta

Specjalista Kredytowy

Agnieszka

Specjalista Kredytowy

Marek

Specjalista Oddłużeniowy

Agata

Koordynator Działu Kredytów i Pożyczek

Maciej

Koordynator Działu Prawnego

Lucyna

Administracja i Obiegu Dokumentów
Shape

FAQ

Jesteśmy tu, aby Pomóc Ci w każdej sprawie.

Uzyskanie kredytu w naszej firmie jest szybkie i łatwe. Wszystko, czego potrzebujesz do otrzymania kredytu w naszej firmie, to porozmawiać z naszym konsultantem na czacie. Nasi eksperci są tam, aby pomóc Ci złożyć wniosek o kredyt i uzyskać odpowiedź w bardzo krótkim czasie.

Kiedy skontaktujesz się z konsultantem na czacie, wyjaśni on wszystkie wymagania, jakie musisz spełnić, aby uzyskać kredyt. Będziesz musiał przedstawić odpowiednie dokumenty, złożyć wniosek i udowodnić, że będziesz w stanie spłacić kredyt. Konsultant przeprowadzi Cię przez proces i odpowie na wszelkie pytania, jakie możesz mieć.

Jeśli spełnisz wszystkie wymagania, zostaniesz zakwalifikowany do otrzymania kredytu. Możesz uzyskać natychmiastowe potwierdzenie i dostęp do swojego kredytu. Będziesz mógł przejrzeć szczegóły kredytu i wybrać najlepszy sposób spłaty.

Nasi konsultanci są profesjonalni i uczciwi. Podczas rozmowy z konsultantem na czacie możesz być pewny, że masz do czynienia z prawdziwym ekspertem, który zadba o Twoje interesy. Nie musisz się martwić o to, że nie dostaniesz kredytu, ponieważ zrobimy wszystko, aby pomóc Ci go uzyskać.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług doradczych, dzięki którym Twoje biznesowe cele będą osiągane w maksymalnym stopniu. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie usług doradczych, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Koszt pomocy doradczej w naszej firmie ma na celu dopasowanie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oznacza to, że cena zależy od ilości czasu i pracy, jaką włożymy w Twoją sprawę. Chętnie udzielimy Ci więcej informacji na temat kosztów naszych usług na czacie online.

Nasz wykwalifikowany zespół konsultantów będzie w stanie udzielić Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat kosztów pomocy doradczej. Ponieważ każda sprawa naszych klientów jest inna, ważne jest, abyśmy mogli w pełni zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania, abyśmy mogli wycenić nasze usługi w sposób odpowiedni dla Ciebie.

Kontaktując się z nami, możesz być pewien, że otrzymasz szybką i profesjonalną obsługę. Nasz zespół zawsze stale dąży do zapewnienia Ci usługi najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Kiedy klient ma komornika, może być trudno znaleźć firmę, która chętnie mu pomoże. Wiele firm jest niechętnych lub odmawia współpracy z takimi klientami. Nasza firma jest inna. Nie odmawiamy pomocy klientom z komornikiem. Wiemy, że sytuacja taka może być trudna i chcemy pomóc.

Nasz zespół specjalistów zajmuje się takimi sytuacjami od wielu lat. Wiemy, jak trudne jest życie z komornikiem, a nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że możemy pomóc. Nasza firma oferuje profesjonalną poradę i wsparcie, aby pomóc klientom wyjść z trudnej sytuacji.

Jesteśmy też gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. Wiemy, że sytuacja może być stresująca i chcemy, aby klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas rozmowy z naszym zespołem.

Jeśli klient ma komornika, to może być pewien, że w naszej firmie nie spotka się z odmową i nie zostanie bez pomocy i odpowiedzi. Jesteśmy gotowi wspierać naszych klientów w każdej sytuacji.

U nas wszelkie zgłoszenia są traktowane poważnie i realizowane przez naszych pracowników z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dbamy o to, aby naszym Klientom zapewnić szybką i profesjonalną obsługę. Z tego powodu realizujemy wszelkie zgłoszenia w ciągu jednego dnia roboczego.

Mając na uwadze Państwa wygodę, możecie Państwo kontaktować się z nami za pomocą telefonu, maila lub formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Otrzymają Państwo od nas odpowiedź w ciągu 24 godzin, chyba że napotkamy trudności w realizacji zgłoszenia. W takim przypadku poinformujemy Państwa o tym i wyjaśnimy szczegóły.

Nasza firma zawsze stara się zapewniać najwyższy poziom obsługi klienta. Nasz zespół jest wykształcony, pełen energii i wykwalifikowany do pomocy w każdej sprawie. Jesteśmy zawsze gotowi, aby Państwa wysłuchać i wesprzeć. Dbamy o to, aby realizować nasze zobowiązania i zapewniać Państwu najwyższy poziom usług.