pożyczka dla zadłużonych na raty

Pożyczka dla zadłużonych na raty jest rodzajem pożyczki, którą mogą Państwo zaciągnąć w celu sfinansowania ulepszeń w Państwa głównym miejscu zamieszkania, takich jak zakup nowego pieca lub odnowienie krajobrazu.
W przypadku pożyczki pod zastaw domu, pożyczasz pod zastaw wartości Twojego domu. Pieniądze można otrzymać maksymalnie na 5 lat i można pożyczyć tylko do 80% wartości domu, w zależności od wytycznych kredytowych instytucji pożyczkowej. Poniżej omówimy, co kwalifikuje Cię do uzyskania pożyczki pod zastaw domu.

# Jak mogę uzyskać pożyczka dla zadłużonych na raty

Jeśli mają Państwo nisko oprocentowaną pożyczkę Home Equity, mogą Państwo uzyskać fundusze bez konieczności płacenia z własnej kieszeni. Jeśli wartość Twojego domu wzrosła i chcesz sfinansować zakup nowego urządzenia lub przebudowę, pożyczka Home Equity może być najlepszym rozwiązaniem dla Twoich potrzeb.
# Możesz otrzymać pożyczkę pod zastaw domu, jeśli nie jesteś w stanie zakwalifikować się do zwykłej hipoteki
Jeśli nie jesteś w stanie zakwalifikować się do tradycyjnej pożyczki hipotecznej z powodu niskich dochodów, słabego kredytu lub braku aktywów, wówczas pożyczka Home Equity może być doskonałą opcją.
# Musisz mieć wystarczającą ilość płynnej gotówki
Płynna gotówka to pieniądze, które są łatwo dostępne w formie gotówki lub inwestycji, które można łatwo zamienić na gotówkę. W zależności od tego, ile pieniędzy potrzebujesz i jaki rodzaj rachunków inwestycyjnych posiadasz, może się to znacznie różnić. Ważne jest jednak, aby zawsze mieć jakiś rodzaj płynnych oszczędności na wypadek nagłych wypadków.
# Twoje główne miejsce zamieszkania musi być Twoim jedynym aktywem
Niektórzy pożyczkodawcy odrzucają wnioski tych, którzy posiadają drugie domy, jak również tych, którzy mają inne niż podstawowe miejsce zamieszkania, takie jak domy wakacyjne i nieruchomości do wynajęcia.

# Zanim złożysz wniosek o pożyczka dla zadłużonych na raty

Zanim złożysz wniosek o pożyczkę pod zastaw domu, warto dowiedzieć się, do jakiego rodzaju pożyczki się kwalifikujesz. Aby to zrobić, użyj kalkulatora hipotecznego, aby obliczyć kwotę, którą możesz przeznaczyć na dom. Kwota, którą możesz pożyczyć jest równa 80% wartości domu.

# Co będzie potrzebne do ubiegania się o pożyczka dla zadłużonych na raty?

-dokumentacja dochodów
-dowód wydatków
-Rollover i/lub kapitał własny w innych nieruchomościach
-Zaliczka na poczet pożyczki

# Rodzaje pożyczek dla zadłużonych na raty

Kwalifikacje
Jeśli mają Państwo dobrą historię kredytową lub mają Państwo współsygnatariusza, który ma dobrą historię kredytową, to kwalifikują się Państwo do uzyskania pożyczki pod zastaw domu. Być może trzeba będzie przedstawić dowód dochodów, np. zeznania podatkowe, a także inne informacje finansowe, np. ile zarabiasz i jakie masz zadłużenie.
Należy również wziąć pod uwagę, z jakim typem domu ubiegasz się o pożyczkę. Jeśli jest to Twoje główne miejsce zamieszkania, które jest w Twojej rodzinie od pokoleń, to nie ma limitu na wartość pożyczki. Jeśli jest to twoje główne miejsce zamieszkania, ale nie jest to oryginalny dom twojej rodziny, wtedy instytucja pożyczkowa zdecyduje, czy udzieli ci pożyczki w oparciu o dzisiejszą wartość.
Nieruchomość musi znajdować się w tym samym powiecie, w którym mieszkasz i była używana jako główne miejsce zamieszkania przez co najmniej dwa lata.
Wszelkie inne pożyczki pod zastaw tej nieruchomości będą również brane pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o zatwierdzeniu lub nie pożyczki.
Nieruchomość musi być wolna od wszelkich zastawów i obciążeń i nie może być zastawiona pod inną nieruchomość. Powinna również spełniać lokalne przepisy budowlane, aby z czasem nie popadła szybko w ruinę.

Dlaczego powinieneś rozważyć zaciągnięcie kredytu na zakup domu?

Pożyczki pod zastaw domu mogą być wykorzystane do pomocy w nagłych wydatkach, edukacji w college’u, konsolidacji długów lub z wielu innych powodów. Są one również okazją do zainwestowania większej ilości pieniędzy w swój dom.
Ponadto, zaciągnięcie pożyczki pod zastaw domu może być sposobem na poprawę Twojego wyniku kredytowego. Aby zakwalifikować się do pożyczki, musisz mieć dobry kredyt i udowodnić, że jesteś w stanie odpowiedzialnie zarządzać pożyczką.
Oczywiście są pewne rzeczy, o których należy pamiętać przed zaciągnięciem pożyczki pod zastaw domu. Pożyczkodawcy pobierają odsetki, które są zazwyczaj wyższe niż te pobierane od standardowych pożyczek, a także biorą pod uwagę podatki od nieruchomości podczas obliczania kwoty miesięcznej płatności, jak również to, jaki procent wartości nieruchomości jest pożyczany.

# Kto może otrzymać pożyczkę na dom?

Chociaż pożyczka pod zastaw domu jest dostępna dla większości właścicieli domów, istnieją pewne kryteria, które muszą być spełnione, zanim zakwalifikują się Państwo do otrzymania pożyczki.
Właściciele domów, którzy posiadają udziały w swoim domu lub wystarczające źródło dochodu i aktywa, kwalifikują się do uzyskania pożyczki pod zastaw domu. Na przykład, jeśli posiadasz swój dom na własność lub masz jakiś rodzaj zabezpieczenia, przeciwko któremu pożyczkodawca może uwolnić pieniądze z pożyczki, wtedy kwalifikujesz się do pożyczki na zakup nieruchomości. Należy również mieć dobry kredyt, ponieważ pożyczkodawcy sprawdzą Państwa ocenę kredytową przed zatwierdzeniem pożyczki.
Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że pożyczkobiorcy nie powinni się nadmiernie angażować w ten rodzaj pożyczki. Upewnij się, że pożyczasz tylko tyle, ile możesz sobie pozwolić na spłatę w określonym czasie.

Kwalifikacje pożyczki:
-Twój dochód musi być wystarczający do spłaty pożyczki.
-Musisz mieć regularne źródło dochodu.
-Musisz mieszkać w domu z pożyczonych pieniędzy.
-Wartość Twojego domu nie może spaść poniżej tego, co było przed pożyczeniem pieniędzy na remont.
-Nie możesz pożyczyć więcej niż 80% wartości domu i możesz pożyczyć tę kwotę tylko na pięć lat.
Jeśli nie spełniasz tych wymagań, możesz nadal kwalifikować się do drugiej hipoteki za pośrednictwem banku lub innej instytucji pożyczkowej, która oferuje tę opcję, jeśli mają pewne kryteria, które różnią się od tych wymienionych powyżej.

FAQ’s

Jakie są korzyści z zaciągnięcia pożyczki na dom?

Według Rezerwy Federalnej:

„Home equity loan (HEL) to pożyczona przez konsumenta kwota, która może być wykorzystana na zakup, budowę lub ulepszenie podstawowego miejsca zamieszkania. HELs są konsumenckimi produktami kredytowymi, a nie kredytami instytucjonalnymi. Kredytobiorcy zazwyczaj wykorzystują HELs do refinansowania istniejącego zadłużenia, sfinansowania zaliczki na zakup nowego domu lub opłacenia innego rodzaju projektu modernizacji domu. Kredyty HEL są generalnie dostępne dopiero po spłaceniu istniejącego salda hipotecznego. Kredyty HEL są bardziej płynne niż kredyt samochodowy i mają bardziej przewidywalne spłaty niż karta kredytowa. Według NAPLPS Market Review 2012, 97% kredytodawców oferuje HELs, co odzwierciedla ich popularność wśród konsumentów.”

Pożyczka pod zastaw wartości domu jest skutecznym sposobem na budowanie swojego bogactwa. Ulepszona przestrzeń życiowa lub lepsze urządzenia mogą znacznie zwiększyć wartość domu i pomóc w zakwalifikowaniu się do większego zakupu, gdy nadejdzie czas. Ulepszenia w domu zwiększają również wartość nieruchomości, co może prowadzić do zwiększenia liczby ofert sprzedaży domu w czasie sprzedaży. Ostatecznie oznacza to, że będziesz płacić mniej odsetek i może nawet kwalifikować się do niższej stopy procentowej na późniejszym refinansowaniu. Korzyści płynące z pożyczki Home Equity są nieograniczone.

Jakie są kwalifikacje do zaciągnięcia pożyczki na dom?

Kwalifikacje do ubiegania się o pożyczkę pod zastaw domu

a) Musisz mieć ukończone 18 lat.

b) Musisz mieć stałe źródło dochodu.

c) Musisz posiadać swoje główne miejsce zamieszkania w stanie wolnym.

d) Twój wynik kredytowy musi być powyżej minimalnego progu. Jeśli nie znasz swojego wyniku kredytowego, możesz uzyskać bezpłatny raport na temat swojego wyniku kredytowego z www.all-credit-score.com/scores/.
e) Musisz mieć konto bankowe w USA z wystarczającą ilością środków na pokrycie całej spłaty pożyczki.

Jakie są korzyści z wykorzystania pożyczki na dom na ulepszenia w domu?

Pożyczka pod zastaw domu może pomóc Państwu w dokonaniu ulepszeń w Państwa głównym miejscu zamieszkania. Na przykład, mogą Państwo pożyczyć pieniądze na nowy dach, przebudowę kuchni lub remont łazienki.

Zakwalifikowanie się do otrzymania pożyczki pod zastaw domu nie jest łatwe. Aby uzyskać zgodę, trzeba mieć dobry kredyt i niski stosunek długu do dochodu. Istnieją również inne wymagania, które zależą od rodzaju zaciąganej pożyczki, takie jak oprocentowanie i warunki spłaty.

Istnieje wiele zalet korzystania z pożyczki pod zastaw domu w celu sfinansowania ulepszeń w Państwa głównym miejscu zamieszkania. Na przykład, mogą Państwo pożyczyć pieniądze, których potrzebują teraz, bez konieczności martwienia się o ich spłatę w całości.

Pożyczki zapewniają bezpieczeństwo, zmniejszając obciążenie finansowe związane z dokonaniem napraw lub renowacji. Można również uzyskać najlepszą dostępną stopę procentową, porównując ceny u różnych pożyczkodawców.