Kredyt z Gwarantem

Kredyt z Gwarantem

Kredyt do 50.000 ZŁ

Maksymalny czas na spłatę do 36 miesięcy

Oprocentowanie niewygórowane

Błyskawiczna decyzja wstępna

Minimum formalności

Sprawdź sam!

kredyt z gwarantem

Kredyt z gwarantem– pewność najlepszej oferty

kredyt z gwarantem

Pilnie potrzebujesz pożyczki w konkretnej kwocie?

Już teraz potrzebujesz pomocy finansowej?

Szukasz rozsądnego sposobu na otrzymanie kredytu?

Jesteś na dobrej ścieżce!

umowa dopasowana do indywidualnej sytuacji finansowej klienta

proste zasady- wiesz dokładnie ile dostajesz na rękę i ile będziesz musiał oddać

wspólnie z naszym doradcą zbadamy Twoją zdolność kredytową i wybierzemy optymalną propozycję

Posiadając już zadłużenie bardzo często trudno starać się o kolejną pożyczkę. Banki źle patrzą na osoby posiadające już kilka zobowiązań (np. chwilówek). W takich okolicznościach koniecznym staje się zastosowanie rozwiązań specjalnych. Z myślą o osobach, które mają problem z wykazaniem swojej zdolności kredytowej przygotowaliśmy nowy produkt finansowy. Warunkiem koniecznym, aby z niego skorzystać jest przedstawienie osoby gwaranta, który będzie stanowił zabezpieczenie zaciąganej kwoty pożyczki.

kredyt z gwarantem

Kredyt z gwarantem – pod lupą

    możesz otrzymać nawet do 50.000 zł

    czas na spłatę masz do 36 miesięcy (5 lat)

    wstępna decyzja już podczas pierwszej rozmowy

    pomagamy Ci załatwić wszelkie formalności związane z zaciągnięciem pożyczki

Kredyt z gwarantem – prosta droga do gotówki

Bardzo często przeszkodą w otrzymaniu korzystnych warunków kredytowania jest zły wpis w BIKu. Osoba, która go posiada w banku raczej pomocy finansowej już nie otrzyma. Dobrym rozwiązaniem w takim przypadku jest skorzystanie z propozycji, które proponuje nam sektor pozabankowy. Uproszczone procedury i szybka wypłata gotówki (nawet z negatywnymi wpisami w Biurze Informacji Kredytowej).

– WYSOKA PRZYZNAWALNOŚĆ KREDYTOWA  w opcji sezonowej kredyt z gwarantem

Kredyt z gwarantem – rękojmia finansowa to podstawa finansowania

 

Prosta ścieżka do uzyskania kredytu– 3 proste kroki:

    wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej firmowej stronie

    zaakceptuj przedstawione warunki

    poczekaj na błyskawiczny przelew środków

Masz jakieś pytania?

Nasz doradca odpowie na wszystkie.

NAPISZ DO NAS – NASZ DORADCA CZEKA NA TWÓJ KONTAKT

Shape

Poznaj Nas

Prawo i Finanse to Nasza Specjalność

Zaufaj nam! Jesteś w dobrych rękach !

Marta

Specjalista Kredytowy

Agnieszka

Specjalista Kredytowy

Marek

Specjalista Oddłużeniowy

Agata

Koordynator Działu Kredytów i Pożyczek

Maciej

Koordynator Działu Prawnego

Lucyna

Administracja i Obiegu Dokumentów
Shape

FAQ

Jesteśmy tu, aby Pomóc Ci w każdej sprawie.

Uzyskanie kredytu w naszej firmie jest szybkie i łatwe. Wszystko, czego potrzebujesz do otrzymania kredytu w naszej firmie, to porozmawiać z naszym konsultantem na czacie. Nasi eksperci są tam, aby pomóc Ci złożyć wniosek o kredyt i uzyskać odpowiedź w bardzo krótkim czasie.

Kiedy skontaktujesz się z konsultantem na czacie, wyjaśni on wszystkie wymagania, jakie musisz spełnić, aby uzyskać kredyt. Będziesz musiał przedstawić odpowiednie dokumenty, złożyć wniosek i udowodnić, że będziesz w stanie spłacić kredyt. Konsultant przeprowadzi Cię przez proces i odpowie na wszelkie pytania, jakie możesz mieć.

Jeśli spełnisz wszystkie wymagania, zostaniesz zakwalifikowany do otrzymania kredytu. Możesz uzyskać natychmiastowe potwierdzenie i dostęp do swojego kredytu. Będziesz mógł przejrzeć szczegóły kredytu i wybrać najlepszy sposób spłaty.

Nasi konsultanci są profesjonalni i uczciwi. Podczas rozmowy z konsultantem na czacie możesz być pewny, że masz do czynienia z prawdziwym ekspertem, który zadba o Twoje interesy. Nie musisz się martwić o to, że nie dostaniesz kredytu, ponieważ zrobimy wszystko, aby pomóc Ci go uzyskać.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług doradczych, dzięki którym Twoje biznesowe cele będą osiągane w maksymalnym stopniu. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie usług doradczych, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Koszt pomocy doradczej w naszej firmie ma na celu dopasowanie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oznacza to, że cena zależy od ilości czasu i pracy, jaką włożymy w Twoją sprawę. Chętnie udzielimy Ci więcej informacji na temat kosztów naszych usług na czacie online.

Nasz wykwalifikowany zespół konsultantów będzie w stanie udzielić Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat kosztów pomocy doradczej. Ponieważ każda sprawa naszych klientów jest inna, ważne jest, abyśmy mogli w pełni zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania, abyśmy mogli wycenić nasze usługi w sposób odpowiedni dla Ciebie.

Kontaktując się z nami, możesz być pewien, że otrzymasz szybką i profesjonalną obsługę. Nasz zespół zawsze stale dąży do zapewnienia Ci usługi najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Kiedy klient ma komornika, może być trudno znaleźć firmę, która chętnie mu pomoże. Wiele firm jest niechętnych lub odmawia współpracy z takimi klientami. Nasza firma jest inna. Nie odmawiamy pomocy klientom z komornikiem. Wiemy, że sytuacja taka może być trudna i chcemy pomóc.

Nasz zespół specjalistów zajmuje się takimi sytuacjami od wielu lat. Wiemy, jak trudne jest życie z komornikiem, a nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że możemy pomóc. Nasza firma oferuje profesjonalną poradę i wsparcie, aby pomóc klientom wyjść z trudnej sytuacji.

Jesteśmy też gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. Wiemy, że sytuacja może być stresująca i chcemy, aby klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas rozmowy z naszym zespołem.

Jeśli klient ma komornika, to może być pewien, że w naszej firmie nie spotka się z odmową i nie zostanie bez pomocy i odpowiedzi. Jesteśmy gotowi wspierać naszych klientów w każdej sytuacji.

U nas wszelkie zgłoszenia są traktowane poważnie i realizowane przez naszych pracowników z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dbamy o to, aby naszym Klientom zapewnić szybką i profesjonalną obsługę. Z tego powodu realizujemy wszelkie zgłoszenia w ciągu jednego dnia roboczego.

Mając na uwadze Państwa wygodę, możecie Państwo kontaktować się z nami za pomocą telefonu, maila lub formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Otrzymają Państwo od nas odpowiedź w ciągu 24 godzin, chyba że napotkamy trudności w realizacji zgłoszenia. W takim przypadku poinformujemy Państwa o tym i wyjaśnimy szczegóły.

Nasza firma zawsze stara się zapewniać najwyższy poziom obsługi klienta. Nasz zespół jest wykształcony, pełen energii i wykwalifikowany do pomocy w każdej sprawie. Jesteśmy zawsze gotowi, aby Państwa wysłuchać i wesprzeć. Dbamy o to, aby realizować nasze zobowiązania i zapewniać Państwu najwyższy poziom usług.