ZWROT PROWIZJI BANKOWYCH

Kredyt bez zaświadczeń o dochodach

Pożyczki online na ratyZWROT PROWIZJI BANKOWYCH

Jeśli sfinansowałeś pożyczkę lub kredyt wcześniej niż przewidywał to termin, zgłoś się do najlepszego prawnika Wieniawska Adwokaci. Adwokat wynegocjuje Twoje opłaty i odzyska to, co zabrał bank.

Zwrot prowizji – o co chodzi?

We wrześniu 2019 roku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej potwierdził prawo konsumenta do odebrania proporcjonalnego zwrotu pieniędzy z tytułu zaciągniętej pożyczki lub jej konsolidacji. Prawo to jest również zgodne ze stanowiskiem Rzecznika Finansowego oraz Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Stan prawny nieruchomości – czym jest i jak go sprawdzić?Kto i kiedy może złożyć wniosek o anulowanie członkostwa cyfrowego?

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

Kredyty Bydgoszcz

Kredyty w Bydgoszczy: Przegląd ofert i porady dla każdego! Kredyty Bydgoszcz? Jeśli szukasz kredytu w Bydgoszczy, wiesz, jak trudno jest

Rapida Money

Rapida Money Kwota pożyczki aż do 25.000 zł Okres umowy do 60 miesięcy Niskie oprocentowanie Wstępna decyzja o przyznaniu już

upadłość konsumencka rada wierzycieli

Upadłość konsumencka rada wierzycieli – jak wpływa na proces restrukturyzacji dłużnika? Dowiedz się jakie są zadania i rola rady wierzycieli w procedurze upadłości konsumenckiej, oraz jakie korzyści to przynosi wszystkim zainteresowanym stronom. Sprawdź nasz najnowszy artykuł!