ZWROT PROWIZJI BANKOWYCH

Pożyczki online na ratyZWROT PROWIZJI BANKOWYCH

Jeśli sfinansowałeś pożyczkę lub kredyt wcześniej niż przewidywał to termin, zgłoś się do najlepszego prawnika Wieniawska Adwokaci. Adwokat wynegocjuje Twoje opłaty i odzyska to, co zabrał bank.

Zwrot prowizji – o co chodzi?

We wrześniu 2019 roku Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej potwierdził prawo konsumenta do odebrania proporcjonalnego zwrotu pieniędzy z tytułu zaciągniętej pożyczki lub jej konsolidacji. Prawo to jest również zgodne ze stanowiskiem Rzecznika Finansowego oraz Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Stan prawny nieruchomości – czym jest i jak go sprawdzić?Kto i kiedy może złożyć wniosek o anulowanie członkostwa cyfrowego?

  • Kwota pożyczki nie przekroczyła 255 550 zł, a pożyczka została udzielona konsumentowi.
  • Każdy, kto zaciągnął pożyczkę po 18 grudnia 2011 r.;
  • Pożyczka została spłacona przed terminem ze środków własnych klienta, konsolidacji z innym bankiem lub przelewu.
  • bank pobierał prowizję lub doliczał do kredytu inne koszty

Rozpocznij Czat

Masz Pytanie ? Chętnie na nie odpowiemy

dlaczego warto brać kredyt
finanse

Dlaczego warto pobrać kredyt gotówkowy dla firm?

Dlaczego warto pobrać kredyt gotówkowy dla firm? Banki udzielają Klientom indywidualnym pożyczek gotówkowych na pozostawiony do swobodnego wyboru cel i nie trzeba dokumentować sposobu wydatkowania pieniędzy. Na podobnych zasadach są oferowane kredyty dla firm, niemniej

Czytaj więcej »
Istota kredytu konsolidacyjnego
finanse

Istota kredytu konsolidacyjnego

Istota kredytu konsolidacyjnego Istota kredytu konsolidacyjnego to zamiana wszelkich posiadanych pożyczek i kredytów w jeden w jednym banku. Celem jest również doprowadzenie to tego by nowa, pojedyncza rata była niższa niż ogół wszystkich dotychczas spłacanych.

Czytaj więcej »