infolinia
17 77 07 200  
Opłata jak za połączenie lokalne
Zwrot prowizji

Zwrot prowizji

  • Błyskawiczna analiza wniosku
  • Pomoc doświadczonego prawnika
  • Wysoka skuteczność
  • Korzystny zwrot prowizji
  • Średnia zwrotów ok. 4.000 PLN
Zostaw numer - oddzwonimy!
Twój numer telefon

Zwrot prowizji bankowej

Prowizja wraca do Twojego portfela

zwrot prowizji

Podpisałeś umowę kredytu/pożyczki i zostałeś obciążony nadmiernymi kosztami?

Dostałeś nieoczekiwany zastrzyk gotówki?

Spłaciłeś wcześniej kredyt/pożyczkę?

NALEŻY Ci się zwrot prowizji!

Kiedy jesteś konsumentem (nie prowadzisz działalności gospodarczej) i zaciągasz kredyt/pożyczkę oprócz sumy, którą otrzymujesz jesteś obciążony takimi kosztami jak: odsetki, prowizja, ubezpieczenie, opłaty przygotowawcze, opłaty administracyjne itp., Wobec czego całkowita kwota do zwrotu jest dużo wyższa.

Spłacając kredyt przed wyznaczonym w umowie terminem należy Cię zwrot prowizji.

 Nie dzieje się to automatycznie.

Bardzo często banki wzbraniają się przed zwrotem należnej klientowi kwoty. Materia przepisów finansowych jest skomplikowana a sama reklamacja może nie odnieść zamierzonego skutku. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów. Którzy w naszym imieniu zawalczą z bankiem lub inną instytucją finansową o zwrot prowizji za spłacony kredyt.

 

4 kroki, aby otrzymać zwrot prowizji:

zwrot prowizji

 

  1. Kontakt z doradcą- skontaktuj się z naszym doradcą (przygotuj umowę zaciągniętego kredytu/pożyczki; sprawdź jak wysokimi kosztami zostałeś obciążony i o jaką kwotę możesz się ewentualnie starać).

 

  1. Analiza sprawy- nasz doradca dokonuje wnikliwej analizy warunków, na jakich umowa kredytu/pożyczki była podpisana i podejmuje ostateczną decyzję o zasadności dochodzenia danego roszczenia.

 

  1. Złożenie pozwu -  jeżeli pomimo wstępnego pisma bank nadal odmawia zwrotu prowizji nasz doświadczony prawnik sporządza pozew i kieruję sprawę na drogę postępowania sądowego.

 

  1. Zwrot prowizji- zasądzony zwrot otrzymujesz na swój rachunek bankowy

 

Analiza Twojej sprawy jest  CAŁKOWICIE BEZPŁATNA.

Nasze wynagrodzenie jest uzależnione od skuteczności naszych działań (jest pobierane tylko i wyłącznie w momencie wygrania danej sprawy.

 

Stanowisko Rzecznika Finansowego i Prezesa UOKiK (Urzędu ochrony konkurencji i Konsumentów) w kwestii zwrotu prowizji za spłacony kredyt jest jasne i klarowne:

„Konsument, który dokonał wcześniejszej spłaty zobowiązania kredytowego (również w formie konsolidacji lub przeniesienia go do innego banku) udzielonego na podstawie ustawy z dnia 12 maja 2011 roku o kredycie konsumenckim (tekst jedn. Dz.U. z 2016 r. poz. 1528 ze zm.), ma prawo do proporcjonalnego zwrotu prowizji.”

 

 

 

 

 

 

 

 

ZWROT PROWIZJI- jest Twoim prawem

POMOŻEMY Ci go otrzymać.

zwrot prowizji

 

Masz pytania?

 

WYPEŁNIJ formularz on-line!

ODDZWONIMY.

Wypełnij formularz on-line


Imię
Miasto
Telefon kontaktowy

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.