infolinia
17 77 07 200  
Opłata jak za połączenie lokalne

Zdolność kredytowa - jak zwiększyć szanse na otrzymanie kredytu w banku?

W dzisiejszych czasach otrzymanie kredytu stanowi spore wyzwanie dla znacznej grupy obywateli naszego kraju. Wiele osób każdego dnia podejmuje karkołomne próby jego uzyskania i wędruję od banku do banku. Często słyszy od typowego doradcy klienta, że nie posiada odpowiedniej zdolności kredytowej, aby otrzymać wnioskowaną kwotę pieniędzy.

Sposoby na zwiększenie zdolności kredytowej: 

1. Dodatkowe zajęcie. Jeśli pracujemy na etacie to dobrym rozwiązaniem jest pozyskanie dodatkowych zajęć zarobkowych. W ten sposób posiadając zarówno umowę o pracę jak i umowę o dzieło lub zlecenie nasze szanse na otrzymanie kredytu diametralnie wzrosną. Pamiętajmy o tym, że wszsytkie nasze dodatkowe źródła dochodu powinny być w sposób formalny potwierdzone.

2. Znajdźmy osobę poręczyciela. Czasami dobrze jest mieć przyzwoite stosunki z członkami własnej rodziny i znajomymi. Osoba poręczyciela również znacząco wpływa na naszą zdolność kredytową. 

3. Zamknijmy mniejsze zobowiązania. Jeżeli mamy kilka kredytów gotówkowych powinniśmy je wszystkie skonsolidować. Odczekać pewien okres (przeważnie około trzech miesięcy) i wtedy dopiero przy sprzyjająych okolicznościach wnioskować o większą kwotę gotówki.

4. Sprawdźmy jak wygląda nasza sytuacja w Biurze informacji Gospodarczej i w Krajowym Rejestrze Długów. Często zdarza się tak, że kilka „nieistotnych” mandatów, któych nie zapłaciliśmy w przeszłośći blokuje nam aktualnie otrzymanie kredytu na preferencyjnych warunkach. 
Doradca kredytowy z największym stażem w naszej firmie. Klientom, którym pomogła uzyskać kredyt może liczyć już w tysiącach. Zdobyte przez lata doświadczenie w branży kredytowej sprawia, że świadczone usługi posiadają najwyższą  jakość. Ambitna w swojej pracy i nieustępliwa w negocjacjach z bankami, aby klient otrzymał najlepsze możliwe warunki.

Doprowadzając każdą sprawę do pozytywnego końca zdobyła szerokie uznanie i szacunek wśród klientów.  Po wytężonym dniu pracy wybiera relaks z kubkiem aromatycznej herbaty i dobrą lekturą. 

Masz pytanie?
Zostaw mi swój numer, oddzwonię!

Imię
Miejscowość
Telefon kontaktowy

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.