infolinia
737 764 341  
Opłata jak za połączenie lokalne

Zdolność kredytowa - jak zwiększyć szanse na otrzymanie kredytu w banku?

W dzisiejszych czasach otrzymanie kredytu stanowi spore wyzwanie dla znacznej grupy obywateli naszego kraju. Wiele osób każdego dnia podejmuje karkołomne próby jego uzyskania i wędruję od banku do banku. Często słyszy od typowego doradcy klienta, że nie posiada odpowiedniej zdolności kredytowej, aby otrzymać wnioskowaną kwotę pieniędzy.

Sposoby na zwiększenie zdolności kredytowej: 

1. Dodatkowe zajęcie. Jeśli pracujemy na etacie to dobrym rozwiązaniem jest pozyskanie dodatkowych zajęć zarobkowych. W ten sposób posiadając zarówno umowę o pracę jak i umowę o dzieło lub zlecenie nasze szanse na otrzymanie kredytu diametralnie wzrosną. Pamiętajmy o tym, że wszsytkie nasze dodatkowe źródła dochodu powinny być w sposób formalny potwierdzone.

2. Znajdźmy osobę poręczyciela. Czasami dobrze jest mieć przyzwoite stosunki z członkami własnej rodziny i znajomymi. Osoba poręczyciela również znacząco wpływa na naszą zdolność kredytową. 

3. Zamknijmy mniejsze zobowiązania. Jeżeli mamy kilka kredytów gotówkowych powinniśmy je wszystkie skonsolidować. Odczekać pewien okres (przeważnie około trzech miesięcy) i wtedy dopiero przy sprzyjająych okolicznościach wnioskować o większą kwotę gotówki.

4. Sprawdźmy jak wygląda nasza sytuacja w Biurze informacji Gospodarczej i w Krajowym Rejestrze Długów. Często zdarza się tak, że kilka „nieistotnych” mandatów, któych nie zapłaciliśmy w przeszłośći blokuje nam aktualnie otrzymanie kredytu na preferencyjnych warunkach. 
Doradca, który znakomicie odnajduje się w pracy z klientami. Pomimo swojego młodego wieku zdążył już wykształcić swoje zdolności interpersonalne na wysokim poziomie. Każdy klient jest dla niego ważny i dlatego może liczyć na wciąż nowe polecenia z ich strony. Merytoryczna podbudowa i optymizm w podejmowanych działaniach stanowią niezwykle skuteczne narzędzie w zdobywaniu kredytów dla klientów. Zawsze uśmiechnięty i skupiający się na szukaniu optymalnych rozwiązań dla osób poszukujących wsparcia finansowego. Jednym słowem profesjonalista w każdym calu.

W chwilach wolnych od pracy zawodowej nie stroni od dobrej książki. Wielki entuzjasta literatury włoskiej a w szczególności twórczości Mario Puzo i Roberta Saviano. Jego ulubiona pozycja to oczywiście „Ojciec Chrzestny”, którego jak sam potwierdza przeczytał kilkakrotnie. W zbliżonych klimatach określa się również, jako koneser mocnego kina z Al’em Pacino i Bogusławem Lindą w rolach głównych. Przyjemności dla ducha dopełnia przyjemnościami dla ciała w postaci aktywności fizycznej na siłowni. 

Masz pytanie?
Zostaw mi swój numer, oddzwonię!

Imię
Miejscowość
Telefon kontaktowy

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.