infolinia
781 244 224  
Opłata jak za połączenie lokalne
Świadomy wybór kredytu gotówkowego

Świadomy wybór kredytu gotówkowego

Dług jest wrogiem, który nie pozwala nam żyć, spędza sen z powiek, a nierzadko jest też przyczyną problemów rodzinnych. Dlatego też chcąc pożyczyć pieniądze, bardzo ważny jest świadomy wybór kredytu gotówkowego. Samo wzięcie kredytu nie nastręcza zwykle specjalnych problemów (o ile nie jesteśmy w BIK), aczkolwiek mogą się one pojawić później w trakcie spłaty.

Dzieje się tak, gdyż często pożyczamy na wyrost, nie kalkulując i nie przewidując, a koncentrują się wyłącznie na zaspokojeniu określonej potrzeby. Do tego zwykle staramy się to zrobić szybko, co dodatkowo potęguje możliwość dokonania niewłaściwego wyboru.

Kredyt gotówkowy znajdziemy w ofercie każdego banku, dlatego jest ich doprawdy mnóstwo. Chcą jednak wziąć tani kredyt gotówkowy, musimy niestety poświęcić czas na przeanalizowanie i porównanie dostępnych ofert. Z racji ich ilości nie jest to łatwe zadanie, warto jednak się go podjąć, gdyż różnice kosztów w poszczególnych ofertach są dość znaczne. Prowizje za udzielenie kredytu wahają się w granicach od 2 do nawet 10%. Oprocentowanie też ma spore widełki od 5% nawet do 15% w stosunku rocznym. Powoduje to, że dokonując właściwego wyboru, możemy zaoszczędzić sporą sumę. Trzeba przy tym pamiętać, że kredyt gotówkowy zaciągamy zwykle na dłuższy kilkuletni okres spłaty, zatem nawet nieduża różnica w wysokości oprocentowania przełoży się na spore oszczędności.
Doradca, z którym każdy klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Sprawy trudne to dla niej wyzwanie i szansa na wykazanie swoich kompetencji. W swoich działaniach wykazuje pełną determinację i entuzjazm, którym zaraża otoczenie. Przeprowadzenie w takich okolicznościach wnioskowanego kredytu sprowadza się już tylko do załatwienia kilku błyskawicznych formalności. Referencje, jakie otrzymuje od klientów to dla niej satysfakcja i motywacja do dalszego rozwoju w branży finansowej.

Dodatkowo łącząc pracę zawodową z czasem wolnym zgłębia tajniki ludzkiej natury i psychologii. Komunikacja międzyludzka i relacje to dla niej priorytet w tym względzie. Oprócz tego jak sama twierdzi najlepiej relaksuje się przy szlagierach z lat 80’tych.

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha

*Pole wymagane