infolinia
737 764 341  
Opłata jak za połączenie lokalne
kredyt dla zadluzonych

Pożyczki dla zadłużonych

Sytuacja gospodarcza w naszym kraju z roku na rok się poprawia. I choć wiele osób żyje coraz dostatniej, to nie każdemu się powodzi. Dowodem na to jest bardzo duża liczba zadłużonych, w tym olbrzymia rzesza osób posiadająca zajęcia komornicze i wypowiedziane umowy kredytowe. Ale nawet i wśród takich osób pojawiają się ci, którzy pilnie potrzebują dodatkowej gotówki. Firmy pożyczkowe skonstruowały więc specjalne produkty właśnie dla osób zadłużonych. Oto one.

Pożyczki gotówkowe z poręczycielem- życzliwa osoba to lepsze warunki umowy.

Osoby zadłużone bardzo rzadko posiadają samodzielnie zdolność kredytową, która pozwala na uzyskanie dodatkowej pożyczki czy kredytu. Z tego też powodu bardzo często oferowanym produktem, choć niestety rzadko wykorzystywanym, są pożyczki gotówkowe z poręczycielem. W przypadku tego produktu oferowanego przez firmy pozabankowe konieczne jest udokumentowanie dochodów pożyczkobiorcy oraz drugiej osoby, które razem przystępują do umowy pożyczki. Złożenie wniosku wymaga zazwyczaj od każdej z osób okazanie dowodu osobistego, wskazanie danych kontaktowych, przedstawienie zaświadczenia o zarobkach oraz potwierdzenia wpływów wynagrodzenia na konto bankowe. Dochody pożyczkobiorcy i poręczyciela są łączone, a zdolność kredytowa sprawdzana jest dla obu osób razem. Często osoba zadłużona nie otrzyma pożyczki przy wniosku złożonym samodzielnie, ale wskazanie poręczyciela może sytuację drastycznie zmienić. Tego rodzaju produkt pożyczkowy umożliwia uzyskanie pożyczki w kwocie większej i często niższym kosztem niż staranie się o pożyczkę samodzielnie – nawet w przypadku osób niezadłużonych. Kwoty możliwe do uzyskania to zazwyczaj kilka tysięcy złotych, a spłata odbywa się najczęściej w ratach miesięcznych w czasie nawet do kilku lat.pozyczka_dla_zadluzonych

Pożyczki w lombardach- szybki dostęp do gotówki pod zastaw.

Od wielu lat niemal każdemu znane są lombardy. Te specjalistycznie instytucje oferują szybki dostęp do gotówki bez konieczności udokumentowania swoich dochodów. Wystarczy dowód osobisty oraz wartościowy przedmiot, który zostanie zastawiony. Cała procedura uzyskania pożyczki jest niezwykle prosta – należy udać się do lombardu, przedstawić dowód osobisty oraz przedmiot zastawu, zaakceptować propozycję pożyczki i podpisać umowę. Lombardy pod zastaw przyjmują nieraz wszystko, choć czasem skupiają się jedynie na wybranych kategoriach: biżuterii, wartościowych monetach czy znaczkach, sprzęcie AGD czy RTV, telefonach komórkowych czy komputerach. Oferowane pożyczki to najczęściej kilkadziesiąt procent wartości zastawu. Przedmiot pod który udzielana jest pożyczka pozostaje w lombardzie, a w przypadku niespłacenia jej w wyznacoznym terminie – zostaje sprzedany. Odzyskane środki są przekazywane na spłatę pożyczki. To rozwiązanie poza brakiem konieczności udokumentowania dochodów ma jeszcze jedną olbrzymią zaletę: dostępne jest w każdym mieście i często od ręki. W wielu miejscach w Polsce istnieją lombardy, w których pożyczkę można uzyskać przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. W sytuacjach awaryjnych może to być jedyne rozwiązanie pozwalające na szybkie uzyskanie potrzebnych pieniędzy.

Pożyczki konsolidacyjne- jedna umowa z niską ratą do spłaty.

Problemy ze spłatą zobowiązań pojawiają się najczęściej wtedy, gdy zbyt duża ilość pożyczek chwilówek generuje tak duże koszty, że niemożliwe jest spłacanie samych rat odsetkowych. Bardzo drogie pożyczki są przyczyną problemów finansowych sporej rzeszy Polaków. Dlatego też warto zainteresować się pożyczkami konsolidacyjnymi, które udzielane są przy relatywnie niewielkich kwotach zadłużenia. Jeśli wynosi ono kilka tysięcy złotych z tytułu kilku umów, dochody są stabilne, a umowy pożyczkowe jeszcze nie wypowiedziane – możliwe jest uzyskanie pożyczki konsolidacyjnej. Czasem nawet bez konieczności przedstawienia zabezpieczenia czy poręczyciela. Praktyka rynkowa pokazuje, że najczęściej można uzyskać do pięciu – sześciu tysięcy złotych na spłatę kilku małych zobowiązań, jednocześnie drastycznie zmniejszając koszty zobowiązań. Czasem nawet o kilkadziesiąt procent! By uzyskać pożyczkę konsolidacyjną tego typu należy przedstawić dokumenty dochodowe oraz komplet umów pożyczkowych zawartych z firmami pozabankowymi. Pożyczkodawca przygotuje specjalną umowę w której wskazane zostaną wszystkie spłacane zobowiązania – najczęściej przelewami zajmują się pracownicy firmy pożyczkowej, bez udziału klienta. Ten musi jedynie podpisać umowę i od tej pory cieszyć się z o wiele niższej raty. Pożyczki konsolidacyjne często pozwalają na wyjście z tak zwanej pętli zadłużenia już wtedy, gdy dopiero zaczyna się pojawiać.

pozyczka_dla_zadluzonychPożyczki hipoteczne- optymalny sposób na wyjście z pętli zadłużenia.

Gdy zadłużenie jest bardzo duże, często można stanąć przed widmem całkowitej niewypłacalności. Tak zwana pętla kredytowa, czasem nazywana również pętlą zadłużenia, to prawdziwy horror w życiu każdego pożyczkobiorcy. Najczęściej wyjścia w takiej sytuacji są tylko trzy: bankructwo – w Polsce nazywane upadłością konsumencką, pomoc rodziny lub przyjaciół w spłacie zobowiązań albo pożyczka hipoteczna. To ostatnie rozwiązanie pozwala na wyjście z zadłużenia bez konieczności angażowania bliskich i bez przeprowadzania skomplikowanej procedury upadłości. Wymaga jednak posiadania nieruchomości. Osoby będące właścicielami mieszkania, domu czy nawet działki mogą złożyć wniosek kredytowy do specjalistycznych firm oferujących pożyczki hipoteczne. Konsolidacja wszystkich zobowiązań będzie co prawda wymagała obciążenia księgi wieczystej posiadanej nieruchomości, ale w zamian możliwe jest spłacenie wszystkich lub większości dotychczas zaciągniętych zobowiązań. A w przypadku niektórych osób może ich być nawet czterdzieści lub więcej! Poradzenie sobie z dużą ilością rat pożyczkowych stanowi nie lada problem dla każdego. Pożyczka hipoteczna pozwala na skonsolidowanie ich w jedną umowę zawartą na długi czas z niską ratą. Dzięki temu zdecydowanie oddala się widmo bankructwa, a dotychczasowi wierzyciele zostają spłaceni. Co ważne, pożyczki pod zastaw nieruchomości są o wiele tańsze niż chwilówki, pożyczki lombardowe czy pożyczki gotówkowe. Zamiana wszystkich rat w jedną zabezpieczoną hipotecznie często jest jedynym, a jednocześnie najlepszym rozwiązaniem.
Doradca, z którym każdy klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Sprawy trudne to dla niej wyzwanie i szansa na wykazanie swoich kompetencji. W swoich działaniach wykazuje pełną determinację i entuzjazm, którym zaraża otoczenie. Przeprowadzenie w takich okolicznościach wnioskowanego kredytu sprowadza się już tylko do załatwienia kilku błyskawicznych formalności. Referencje, jakie otrzymuje od klientów to dla niej satysfakcja i motywacja do dalszego rozwoju w branży finansowej.

Dodatkowo łącząc pracę zawodową z czasem wolnym zgłębia tajniki ludzkiej natury i psychologii. Komunikacja międzyludzka i relacje to dla niej priorytet w tym względzie. Oprócz tego jak sama twierdzi najlepiej relaksuje się przy szlagierach z lat 80’tych.