infolinia
781 244 224  
Opłata jak za połączenie lokalne
nowe pozycje

Nowe propozycje największych graczy na rynku bankowym.

Okres wakacyjny sprzyja odświeżeniu oferty. Jak bowiem wiadomo w czasie letnim wiele osób decyduje się na większą konsumpcję niż zazwyczaj. Czas wakacji, więcej luzu w pracy, gęste tłumy nad polskim morzem i na górskich szlakach turystycznych. Atmosfera nastraja po prostu do wydawania pieniędzy. Prawidłowość tą już dawno temu odkryli specjaliści od marketingu i wobec tego tworzą oferty dostosowane do aktualnie panującej aury.

Znakomitym tego przykładem jest jeden z wiodących podmiotów w naszym kraju. Bank Pocztowy na te wakacje przygotował dla swoich klientów wyjątkowe propozycje. Na czoło oferty wybija się kredyt konsolidacyjny, który uwaga...  jest udzielany bez konieczności uiszczania kwoty ubezpieczenia! Minimalną kwotę, którą możemy otrzymać w tym wariancie to aż 15 tysięcy złotych. Dodatkowo stopa oprocentowania jest bardzo niska i wynosi zaledwie 6,66%.

Jeżeli dodamy do tego minimalną prowizję, która zamyka się również na poziomie 6,66% to oferta wydaje się naprawdę bezkonkurencyjna w porównaniu do propozycji innych banków. Należy również dodać, że tym razem Bank Pocztowy zastosował takie same warunki dla osób, które uzyskują dochody z różnych źródeł tzn. kredyt tego typu może otrzymać zarówno prosty robotnik jak i osoba zatrudniona w sektorze budżetowym. 
Doradca, z którym każdy klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Sprawy trudne to dla niej wyzwanie i szansa na wykazanie swoich kompetencji. W swoich działaniach wykazuje pełną determinację i entuzjazm, którym zaraża otoczenie. Przeprowadzenie w takich okolicznościach wnioskowanego kredytu sprowadza się już tylko do załatwienia kilku błyskawicznych formalności. Referencje, jakie otrzymuje od klientów to dla niej satysfakcja i motywacja do dalszego rozwoju w branży finansowej.

Dodatkowo łącząc pracę zawodową z czasem wolnym zgłębia tajniki ludzkiej natury i psychologii. Komunikacja międzyludzka i relacje to dla niej priorytet w tym względzie. Oprócz tego jak sama twierdzi najlepiej relaksuje się przy szlagierach z lat 80’tych.

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha

*Pole wymagane