infolinia
737 764 341  
Opłata jak za połączenie lokalne
polityka kredytow

Liberalna polityka udzielania kredytów a kondycja finansowa przeciętnego Kowalskiego.

Jak można zauważyć na rynku usług kredytowych i pożyczkowych panują różne okresy i trendy. Niekiedy pozyskanie kredytu graniczy z cudem a w innym wypadku ta sama osoba otrzyma wnioskowany kredyt bez większych problemów. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji, w jakiej aktualnie znajduje się bank.

Bez wątpienia z punktu widzenia stabilności całego systemu bankowego nie jest dobra sytuacja, w której kredyt może otrzymać praktycznie każda „osoba z ulicy”. W pewnym SKOKu miało miejsce takie zdarzenie, że doradcy finansowi pragnąc wyrobić własny plan i zwiększyć otrzymywane premie przymykali oko na poważnie niedociągnięcia potencjalnych kredytobiorców. W ten sposób doszło do sytuacji, w której ponad 40% zaciągniętych zobowiązań nie było spłacanych terminowo. Z jednej strony spowodowało to znaczne straty po stronie banku a z drugiej nie możemy zapominać o ciężkiej sytuacji osób, które pozyskały kredyt a nie są go w stanie realnie spłacić. 

Niewłaściwy polityka kredytowa banków doprowadziła już wiele polskich rodzin na skraj załamania kredytowego. Jeżeli bowiem ktoś już raz wpadł w pętlę zadłużenia to tak łatwo z niej nie wychodzi. Konieczny w tym przypadku jest proces oddłużania, czyli doprowadzenia osobistych finansów do równowagi pieniężnej, nawet tej względnej.
Doradca, z którym każdy klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Sprawy trudne to dla niej wyzwanie i szansa na wykazanie swoich kompetencji. W swoich działaniach wykazuje pełną determinację i entuzjazm, którym zaraża otoczenie. Przeprowadzenie w takich okolicznościach wnioskowanego kredytu sprowadza się już tylko do załatwienia kilku błyskawicznych formalności. Referencje, jakie otrzymuje od klientów to dla niej satysfakcja i motywacja do dalszego rozwoju w branży finansowej.

Dodatkowo łącząc pracę zawodową z czasem wolnym zgłębia tajniki ludzkiej natury i psychologii. Komunikacja międzyludzka i relacje to dla niej priorytet w tym względzie. Oprócz tego jak sama twierdzi najlepiej relaksuje się przy szlagierach z lat 80’tych.

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha wniosek

* Pole wymagane