infolinia
737 764 341  
Opłata jak za połączenie lokalne
korzysci leasingu

Leasing - jakie korzyści z niego płyną?

Na rynku działa dużo sprawdzonych i pewnych firm leasingowych, dzięki czemu wyszperanie atrakcyjnej propozycji leasingu nie stanowi w tej chwili specjalnego kłopotu. Firmy te udostępniają w dużym wyborze różne warianty leasingu dla wykonujących wolne zawody, firm oraz dla stomatologów, lekarzy i prawników, niejednokrotnie prześcigając się w ofertach.

Duża konkurencja sprawia, że bardzo często są wdrażane ciekawe promocje leasingu nowych i używanych samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz innych pojazdów. Na po prawdzie atrakcyjnych warunkach jest oferowany leasing samochodów, sprzętu medycznego, maszyn i urządzeń, wyposażenia biur, maszyn budowlanych, sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, jak też leasing dla nowych firm oraz dla rolników. Obecnie świadczone usługi pozwalają na leasingowanie nieomalże wszystkiego co jest powiązane z prowadzeniem działalności gospodarczej.

Zalety leasingu

Z każdym dniem leasing staje się coraz to bardziej modną formą kredytowania inwestycji w Polsce. Od wielu lat z roku na rok ilość i wartość leasingowanego sprzętu znamiennie wzrasta wraz z jednoczesnym rozszerzaniem się zakresu sprzętu, który dzięki niemu można sfinansować. Z leasingu korzysta teraz nieomal każda firma, począwszy od niewielkich przedsiębiorstw po większe korporacje gospodarcze. O wyborze typu leasingu w wielu przypadkach decydują aktualne rozwiązania systemu podatkowego, zapewniające podmiotom decydującym się na leasing wiele preferencji.
 

Najważniejsze zalety leasingu:

- opłatę wstępną i raty leasingowe w pełni wolno wliczyć w koszty uzyskania przychodu,
- podatek VAT jest naliczany z osobna od poszczególnych opłat leasingowych, ze względu na co nie ma musu płacenia go w całości na początku umowy,
- umożliwia dostęp do najnowszych technologii bez angażowania swoich środków kapitałowych,
- zapewnia szybkie podejmowanie decyzji inwestycyjnych, przez co możesz momentalnie reagować na sytuację rynkową,
- nie limituje możliwości korzystania przez leasingobiorcę z kredytów bankowych lub pozostałych rodzai kredytowania.leasing_umowa
 

Leasing to także:

- o wiele prostsze i szybsze procedury niż w wypadku kredytu bankowego,
- ograniczone formalności, uproszczona procedura,
- sposobność finansowania kosztów użytkowania sprzętów z aktualnych zysków przedsiębiorstwa,
- szybka, elastyczna i komfortowa postać pozyskiwania środków trwałych.


Nie trzeba już odkładać realizacji planów inwestycyjnych, a wręcz przeciwnie zyskasz na czasie, ponieważ decyzję o przyznaniu leasingu możemy odebrać już w 15 minut od złożenia wniosku.
Doradca, z którym każdy klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Sprawy trudne to dla niej wyzwanie i szansa na wykazanie swoich kompetencji. W swoich działaniach wykazuje pełną determinację i entuzjazm, którym zaraża otoczenie. Przeprowadzenie w takich okolicznościach wnioskowanego kredytu sprowadza się już tylko do załatwienia kilku błyskawicznych formalności. Referencje, jakie otrzymuje od klientów to dla niej satysfakcja i motywacja do dalszego rozwoju w branży finansowej.

Dodatkowo łącząc pracę zawodową z czasem wolnym zgłębia tajniki ludzkiej natury i psychologii. Komunikacja międzyludzka i relacje to dla niej priorytet w tym względzie. Oprócz tego jak sama twierdzi najlepiej relaksuje się przy szlagierach z lat 80’tych.

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha wniosek

* Pole wymagane