infolinia
17 77 07 200  
Opłata jak za połączenie lokalne

Kredyt odnawialny jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Jak wynika z ostatnich doniesień prasowych Bank PKO BP wprowadził dla swoich klientów spore ułatwienie w zakresie pozyskania kredytu odnawialnego lub zwiększenia jego limitu. W tym momencie niepotrzebna jest już wizyta w fizycznej placówce banku i podpisywanie żadnych dokumentów. Sprawa zostanie załatwiona, jeśli tylko posiadamy dostęp do swojego osobistego rachunku poprzez iPKO. Autoryzacja usługi zostanie przeprowadzona poprzez kod SMS, token lub za pomocą kodu z karty kodów jednorazowych.

W tym momencie należy przypomnieć, na co powinien zwracać uwagę przeciętny klient banku decydujący się na kredyt odnawialny. Tym bardziej, że problem zadłużenia wśród obywateli naszego kraju jest duży.

Kardynalne zasady korzystania z kredytu odnawialnego:

1. Korzystajmy z tej usługi tylko w momencie, kiedy jest to naprawdę niezbędne. Nie dajmy się ponieść szałowi zakupów. Przecież modne ubranie i tak niebawem zostanie wystawione na promocji. Nie ma zatem sensu trwonić naszych ciężko zarobionych pieniądzy na impulsywne zachcianki. 

2. Bądźmy zdyscyplinowani. Miejmy świadomość ile wydajemy i jakiej wysokości są odsetki w chwili, kiedy nie spłacamy naszego zobowiązania na czas. Możemy się bowiem nieprzyjemnie zaskoczyć tym faktem. 

3. Jeżeli potrzebujemy środków na jakiś większy zakup to warto zastanowić się czy nie lepszym rozwiązaniem jest sprawdzenie oferty kredytu gotówkowego">kredytu gotówkowego
Doradca, który znakomicie odnajduje się w pracy z klientami. Pomimo swojego młodego wieku zdążył już wykształcić swoje zdolności interpersonalne na wysokim poziomie. Każdy klient jest dla niego ważny i dlatego może liczyć na wciąż nowe polecenia z ich strony. Merytoryczna podbudowa i optymizm w podejmowanych działaniach stanowią niezwykle skuteczne narzędzie w zdobywaniu kredytów dla klientów. Zawsze uśmiechnięty i skupiający się na szukaniu optymalnych rozwiązań dla osób poszukujących wsparcia finansowego. Jednym słowem profesjonalista w każdym calu.

W chwilach wolnych od pracy zawodowej nie stroni od dobrej książki. Wielki entuzjasta literatury włoskiej a w szczególności twórczości Mario Puzo i Roberta Saviano. Jego ulubiona pozycja to oczywiście „Ojciec Chrzestny”, którego jak sam potwierdza przeczytał kilkakrotnie. W zbliżonych klimatach określa się również, jako koneser mocnego kina z Al’em Pacino i Bogusławem Lindą w rolach głównych. Przyjemności dla ducha dopełnia przyjemnościami dla ciała w postaci aktywności fizycznej na siłowni. 

Masz pytanie?
Zostaw mi swój numer, oddzwonię!

Imię
Miejscowość
Telefon kontaktowy

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.