infolinia
781 244 224  
Opłata jak za połączenie lokalne
kiedy zaciagnac kredyt

Kredyt konsolidacyjny kiedy zaciągać?

To, że kredyty i pożyczki są dzisiaj tak łatwo osiągalne i z ich uzyskaniem nie wiążą się zawiłe procedury, powoduje, że dużo osób korzysta z nich nadmiernie. Wielu z nas nawet nie zauważa przyrastającego problemu i obciążenia pobierając lekką ręką w prędki i prosty sposób dalsze zobowiązania kredytowe.

Na ogół zdarza się, że pojmujemy swoje trudne położenie dopiero w chwili, kiedy zaczyna mi brakować pieniędzy na sfinansowanie codziennych wydatków, nie wspominając o ratach zobowiązań. Kredyt konsolidacyjny jest wyjściem, które umożliwi nam nie tylko wyjść z tej kłopotliwej sytuacji, ale i ustrzec się spirali długów. Kredyt konsolidacyjny jest proponowany bez mała w każdym banku i to z reguły w dwóch wyborach tj. z zabezpieczeniem hipotecznym i jako gotówkowy niewymagający zabezpieczeń. Zastanawiając się nad spłatą swoich kredytów, powinieneś pamiętać o fakcie, że skonsolidować możesz wyłącznie kredyty i pożyczki bankowe. Nie zdołasz dzięki niemu spłacić innych zobowiązań na przykład przeterminowanych rachunków czy też zaległości czynszowych.

Dzięki niższemu oprocentowaniu kredytu konsolidacyjnego, a przede wszystkim za sprawą przedłużenia terminu spłaty zdołamy w dużym stopniu zminimalizować obciążenie spłatą, jako że po konsolidacji pozostanie nam w zastępstwie kilku rat pojedyncza niższa. Niebagatelne jest to, że rata kredytu konsolidacyjnego może okazać się nawet kilkadziesiąt procent niższa niż suma rat kredytów, jakie skonsolidowaliśmy. Dlatego też kredyty konsolidacyjne są wyśmienitym rozwiązaniem pozwalającym nam uniknąć wpadnięcia w spiralę zadłużeń.
Doradca, z którym każdy klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Sprawy trudne to dla niej wyzwanie i szansa na wykazanie swoich kompetencji. W swoich działaniach wykazuje pełną determinację i entuzjazm, którym zaraża otoczenie. Przeprowadzenie w takich okolicznościach wnioskowanego kredytu sprowadza się już tylko do załatwienia kilku błyskawicznych formalności. Referencje, jakie otrzymuje od klientów to dla niej satysfakcja i motywacja do dalszego rozwoju w branży finansowej.

Dodatkowo łącząc pracę zawodową z czasem wolnym zgłębia tajniki ludzkiej natury i psychologii. Komunikacja międzyludzka i relacje to dla niej priorytet w tym względzie. Oprócz tego jak sama twierdzi najlepiej relaksuje się przy szlagierach z lat 80’tych.

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha

*Pole wymagane