infolinia
781 244 224  
Opłata jak za połączenie lokalne
kiedy sie posluzyc

Kredyt konsolidacyjny - kiedy się nim posłużyć

Dziś, kiedy króluje konsumpcyjny sposób życia, to na skutek tego zadłużamy się coraz to częściej, szybciej i coraz silniej. Chociażby na przykładzie własnych znajomych możemy zauważyć, że wielu z nich po prostu żyje na kredyt, wspomaga się nim w urzeczywistnieniu marzeń, czy realizacji planów. To nawet nie jest szkodliwe, ale w pędzie do tego, by mieć zadłużamy się nawet w celu zaspokojenia bieżących wydatków. Są to fatalne nawyki, z którymi powinno się walczyć, gdyż nie prowadzą one do niczego dobrego. Złe przyzwyczajenia finansowe są konsekwencją totalnego braku edukacji finansowej oraz do tego prowadzą do przesadnego zadłużenia się, a w efekcie do pętli zadłużeń.

Kredyty, które spłacasz, są zbyt liczne i zaczynasz nie radzić sobie z ich terminową spłatą, a poza tym zaczyna brakować ci środków na pokrycie powszednich potrzeb? Jeżeli tak jest, to bezbłędny sygnał, że nadszedł czas, by coś z tym zrobić. Przede wszystkim powinieneś podjąć ważną decyzję i definitywnie skończyć z braniem zobowiązań, co będzie pierwszym etapem do odzyskania stabilności finansowej. Kolejnym ważkim zagadnieniem i etapem będzie odszukanie wyjścia, za pośrednictwem, którego ograniczysz obciążenie spłatą rat. To zasadniczy problem dlatego, że zmniejszając obciążenie spłatą, każdego miesiąca zyskasz dodatkowe środki finansowe, które przedtem marnowałeś na pokrycie rat.

W momencie, kiedy spłata długów cię przerasta, to wyjściem z twoich problemów jest kredyt konsolidacyjny, który połączy wszystkie twoje zobowiązania w jeden kredyt z jedną zmniejszoną ratą. Konsolidacja kredytów jest ostatnią deską ratunku dla twojego domowego budżetu, a także znakomitą procedurą odzyskania zdolności kredytowej oraz stabilności finansowej. Kredyt konsolidacyjny znamionuje się tym, że jest na ogół niżej oprocentowany od kredytów i pożyczek gotówkowych oraz udostępniany na o wiele dłuższy czas. Nie tyle niższe oprocentowanie, ile dłuższy okres spłaty pozwala na zmniejszenie obciążenia w niektórych przypadkach nawet o blisko 40%.
Doradca, z którym każdy klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Sprawy trudne to dla niej wyzwanie i szansa na wykazanie swoich kompetencji. W swoich działaniach wykazuje pełną determinację i entuzjazm, którym zaraża otoczenie. Przeprowadzenie w takich okolicznościach wnioskowanego kredytu sprowadza się już tylko do załatwienia kilku błyskawicznych formalności. Referencje, jakie otrzymuje od klientów to dla niej satysfakcja i motywacja do dalszego rozwoju w branży finansowej.

Dodatkowo łącząc pracę zawodową z czasem wolnym zgłębia tajniki ludzkiej natury i psychologii. Komunikacja międzyludzka i relacje to dla niej priorytet w tym względzie. Oprócz tego jak sama twierdzi najlepiej relaksuje się przy szlagierach z lat 80’tych.

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha

*Pole wymagane