infolinia
17 77 07 200  
Opłata jak za połączenie lokalne

Kredyt konsolidacyjny - kiedy jest korzystny, co na to wpływa?

Każdy dłużnik, który posiada w swoim portfelu wydatków kilka lub kilkanaście zobowiązań zgodzi z pewnością z twierdzeniem, że duża liczba zadłużeń generuje poważne koszty. Jesteśmy zobligowani w takim przypadku spłacać powielone: odsetki, ubezpieczenia, marże czy jeszcze innego rodzaju narzuty. Jest to oczywiście zjawisko niekorzystne dla każdego dłużnika i może doprowadzić do poważnych problemów finansowych a w najgorszym razie do popadnięcia w spiralę zadłużenia i całkowitą niewypłacalność.

Można temu jednak zaradzić i jest ku temu skuteczne rozwiązanie. Eksperci z branży kredytowej w tego typu sytuacjach zalecają szczególnie skorzystanie z oferty kredytu konsolidacyjnego

Zalety zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego

1. Łączymy wszystkie nasze stare zobowiązania w jeden kredyt i otrzymujemy przejrzystość w naszych domowych finansach. 

2. Zyskujemy jedną niską ratę, z którą nie powinniśmy mieć większych problemów każdego miesiąca. Niwelujemy w ten sposób problem braku środków na spłatę poszczególnych zobowiązań.

3. Odzyskujemy wpłacone sumy. Jeżeli w danym czasie nie wykorzystaliśmy ubezpieczenia przy danym kredycie lub pożyczce możemy je odzyskać. W ten sposób możemy sporo zaoszczędzić.

4. Poprzez kredyt konsolidacyjny mamy szansę otrzymać dodatkową gotówkę na inny cel niż konsolidacja.
Doradca kredytowy z największym stażem w naszej firmie. Klientom, którym pomogła uzyskać kredyt może liczyć już w tysiącach. Zdobyte przez lata doświadczenie w branży kredytowej sprawia, że świadczone usługi posiadają najwyższą  jakość. Ambitna w swojej pracy i nieustępliwa w negocjacjach z bankami, aby klient otrzymał najlepsze możliwe warunki.

Doprowadzając każdą sprawę do pozytywnego końca zdobyła szerokie uznanie i szacunek wśród klientów.  Po wytężonym dniu pracy wybiera relaks z kubkiem aromatycznej herbaty i dobrą lekturą. 

Masz pytanie?
Zostaw mi swój numer, oddzwonię!

Imię
Miejscowość
Telefon kontaktowy

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.