infolinia
781 244 224  
Opłata jak za połączenie lokalne
multibank

Kredyt gotówkowy MultiBank

MultiBank posiada w swojej ofercie szereg produktów, pośród których kredyt gotówkowy jest jednym z najpopularniejszych. Jak więc prezentuje się jego oferta na tle konkurencji? Kwota, jaką możemy uzyskać w ramach kredytu gotówkowego w MultiBanku mieści się w granicach od 3 000 PLN do 100 000 PLN. Prowizja pobierana przez bank waha się w wartościach od 3 do 5%. Oprocentowanie wynosi od 13, 75 %, jednakże może jeszcze dodatkowo zostać pomniejszone o jeden punkt procentowy w przypadku wykupienia opcji kredytu gotówkowego z ubezpieczeniem Pakiet MultiBezpieczny. Jest to pakiet, który zabezpiecza płynność spłaty kredytu gotówkowego w całości lub określonej jego części. Ubezpieczenie nie jest ograniczone ani kwotą ani ilością zdarzeń mogących się przytrafić podczas spłacania kredytu.

Okres spłaty kredytu jest przewidziany w granicach od 6 do 60 miesięcy. Kredytobiorca może wybrać, czy będzie spłacał raty w trybie równym czy malejącym. Oprocentowanie dla kredytów maksymalnie 12 miesięcznych jest stałe, natomiast dla pozostałych posiada formę oprocentowania zmiennego. Kredyt nie wymaga dodatkowych potwierdzeń i poręczycieli. Klienci mają możliwość wyboru dnia spłaty raty. Wypłata środków podjętych w ramach kredytu może nastąpić w postaci gotówki lub przelewu na wskazany rachunek bankowy. Stali klienci MultiBanku mają szansę na wynegocjowanie niższego oprocentowania oraz otrzymanie pieniędzy w 15 minut po złożeniu wniosku. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy w MultiBanku potrzebny jest dowód osobisty oraz dokumenty potwierdzające źródło dochodów oraz ich wysokość. Przy kredytach powyżej 10 000 PLN potrzebna będzie także zgoda współmałżonka. Klienci MultiBanku mogą liczyć na skrócenie formalności i przyspieszenie wydania decyzji kredytowej, zwłaszcza w przypadku gdy ich wynagrodzenie trafia na rachunek MultiBanku.

MultiBank oferuje swoim klientom kredyt gotówkowy na następujących zasadach:

- kwota od 3 000 PLN do 100 000 PLN,
- termin spłaty do 60 miesięcy,
- oprocentowanie stałe i zmienne od 12, 75%,
- prowizja od 3 do 5%,
- decyzja w 15 minut od złożenia wniosku;
Ambitny doradca kredytowy, której entuzjazm przenosi się na cały zespół. Jej pozytywne nastawienie doskonale sprawdza się w pracy z klientem. Podejście „na tak” sprawia, że nawet skomplikowane przypadki klientów kończą się przyznaniem wnioskowanej kwoty kredytu czy tez pożyczki. Dodatkowo cierpliwość i rzetelność w kompletowaniu dokumentacji w znacznym stopniu ogranicza czas potrzebny na załatwienie formalności. Klienci cenią sobie szczególnie w niej motywację i konsekwencję w dążeniu do wyznaczonego celu.

Po ciężkiej pracy należy się odpoczynek, który najchętniej widzi w ojczyźnie Leonarda da Vinci i Michała Anioła- słonecznej Italii. To właśnie tam zakochała się w kuchni śródziemnomorskiej a wobec tego jej konikiem jest bezapelacyjnie klasyczne spaghetti z pomidorami. Oprócz tego z zapartym tchem śledzi przygody Roberta Langdona z popularnej serii książek Dana Browna, m.in. Kod Leonarda da Vinci i Zaginiony Symbol.

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha

*Pole wymagane