infolinia
781 244 224  
Opłata jak za połączenie lokalne
eurobank

Kredyt gotówkowy EuroBank

Wszyscy, którzy chcą zaciągnąć kredyt gotówkowy w EuroBanku, mogą tego dokonać przy pomocy ponad 240 placówek, znajdujących się na Terenia całego kraju, dostępnych przez 7 dni w tygodniu. Aby otrzymać kredyt gotówkowy w EuroBanku należy przedstawić dowód osobisty (i drugi dokument tożsamości w przypadku kwot powyżej 20 000 PLN) oraz dokument potwierdzający uzyskiwane dochody. Różny w zależności od tego skąd pochodzą świadczenia.

EuroBank posiada szereg kredytów gotówkowych, pośród których każdy znajdzie coś dla siebie. Najpopularniejszy kredyt gotówkowy oferowany przez EuroBank umożliwia pożyczenie środków do kwoty 10 000 PLN. Przy maksymalnej liczbie rat, czyli przez okres 84 miesięcy rata wyniesie kredytobiorcę 198 PLN miesięcznie. Najważniejsze jego zalety to rzeczywiste minimum formalności, akceptacja przez bank różnych źródeł dochodu kredytobiorcy oraz możliwość skorzystania z miesięcznych wakacji kredytowych raz w roku. Elementy te świadczą o dużej elastyczności oferty.

Przy opcji kredytu z premią roczną możliwe jest otrzymanie nawet do 750 PLN premii za terminową spłatę rat w poprzednim roku. W opcji tej mamy szansę na 120 000 PLN. Wysokość premii jest uzależniona od wysokości kredytu. Niecierpliwi mogą skorzystać z opcji kredytu w 15 minut lub kredyt od ręki. Minimalny dochód miesięczny uprawniający do otrzymania kredytu gotówkowego w EuroBanku wynosi 380 PLN. W przypadku wyboru opcji kredytu on-line, możemy liczyć na kwotę do 60 000 PLN. Specjalną ofertę przygotował także EuroBank dla wybranych grup zawodowych. Klienci posiadają możliwość ubezpieczenia spłaty kredytu oraz wybrania dnia, w którym rata kredytu będzie spłacana. Klienci VIP mają możliwość negocjacji oprocentowania, formalność związane z zaciągnięciem kredytu trwają około 15 minut, natomiast gotówka dostępna jest już w 48 godzin od złożenia wniosku. Aby uzyskać status VIP należy posiadać dochody miesięczne powyżej 3 500 PLN brutto.

Najważniejsze elementy kredytu gotówkowego w EuroBanku:
- kwoty od 1 000 PLN do 120 000 PLN,
- do 84 rat spłat,
- możliwość wzięcia wakacji kredytowych,
- oprocentowanie od 7, 90% do negocjacji przy statusie VIP,
- minimum formalności;
Doradca, z którym każdy klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Sprawy trudne to dla niej wyzwanie i szansa na wykazanie swoich kompetencji. W swoich działaniach wykazuje pełną determinację i entuzjazm, którym zaraża otoczenie. Przeprowadzenie w takich okolicznościach wnioskowanego kredytu sprowadza się już tylko do załatwienia kilku błyskawicznych formalności. Referencje, jakie otrzymuje od klientów to dla niej satysfakcja i motywacja do dalszego rozwoju w branży finansowej.

Dodatkowo łącząc pracę zawodową z czasem wolnym zgłębia tajniki ludzkiej natury i psychologii. Komunikacja międzyludzka i relacje to dla niej priorytet w tym względzie. Oprócz tego jak sama twierdzi najlepiej relaksuje się przy szlagierach z lat 80’tych.

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha

*Pole wymagane