infolinia
17 77 07 200  
Opłata jak za połączenie lokalne

Kraków. Sprawa wyłudzonych kredytów i broń bez zezwolenia

Prokuratura z Krakowa wystosowała akt oskarżenia przeciwko Jackowi A i Ewelinie F. , w jego treści para oszustów została oskarżona o szereg przestępstw: tj. wyłudzenia i próby wyłudzenia kredytów bankowych

Ustalono, że łączna wartość wyłudzeń wyniosła blisko kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Jackowi A. postawiono dziesięć tego typu zarzutów tj. 5 przestępstw oszustwa przeprowadzonych na szkodę banków lub sklepów, gdzie posługiwał się podrobionymi dokumentami odnośnie zatrudnienia i uzyskiwanych dochodów.

Ogólna suma wyłudzonych kredytów (biorąc pod uwagę poszkodowane banki i sklepy) wynosi 30.838 zł, a wartość kredytów, które chciała pozyskać w nieuczciwy sposób to 12.025 zł. Dodatkowo mężczyźnie grozi zarzut w związku z posiadaniem broni palnej bez wymaganego przez prawo zezwolenia. Jego wspólniczka Ewelina F. została natomiast oskarżona o to, że podrabiała zaświadczenia dotyczące zatrudnienia Jacka A. Dodatkowo nakłaniała go do wyłudzenia przedmiotowych kredytów. W toku czynności operacyjnych stwierdzono, że między oskarżonymi osobami nie istniała żadna zażyłość a łączyła ich jedynie sposobność do wspólnego popełnienia przestępstwa. W chwili obecnej organom ścigania nie udało się odzyskać wyłudzonych pieniędzy. Jacek A. w swoich krótkich wyjaśnieniach przyznał się do winy. Ewelina F. w dalszym ciągu nie przyznaje się do winy. Przestępcom grozi do 8 lat pozbawienia wolności.
Doradca, który znakomicie odnajduje się w pracy z klientami. Pomimo swojego młodego wieku zdążył już wykształcić swoje zdolności interpersonalne na wysokim poziomie. Każdy klient jest dla niego ważny i dlatego może liczyć na wciąż nowe polecenia z ich strony. Merytoryczna podbudowa i optymizm w podejmowanych działaniach stanowią niezwykle skuteczne narzędzie w zdobywaniu kredytów dla klientów. Zawsze uśmiechnięty i skupiający się na szukaniu optymalnych rozwiązań dla osób poszukujących wsparcia finansowego. Jednym słowem profesjonalista w każdym calu.

W chwilach wolnych od pracy zawodowej nie stroni od dobrej książki. Wielki entuzjasta literatury włoskiej a w szczególności twórczości Mario Puzo i Roberta Saviano. Jego ulubiona pozycja to oczywiście „Ojciec Chrzestny”, którego jak sam potwierdza przeczytał kilkakrotnie. W zbliżonych klimatach określa się również, jako koneser mocnego kina z Al’em Pacino i Bogusławem Lindą w rolach głównych. Przyjemności dla ducha dopełnia przyjemnościami dla ciała w postaci aktywności fizycznej na siłowni. 

Masz pytanie?
Zostaw mi swój numer, oddzwonię!

Imię
Miejscowość
Telefon kontaktowy

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.