infolinia
781 244 224  
Opłata jak za połączenie lokalne
transfer splacenia

Konsolidacja kredytów, to znaczy transfer spłacanych kredytów do jednego banku

Spłacając w określonym czasie kilka produktów kredytowych, debet w koncie i np. kartę kredytową dość łatwo jest o sytuację, kiedy ich punktualna obsługa okaże się ponad nasze siły. Życie dostarcza nam wielu gorzkich upominków i zawsze mogą się zdarzyć wypadki losowe, które się do tego przyczynią. Kiedy tracimy zdrowy rozsądek i bierzemy kredyty jeden za drugim, to w takiej sytuacji tak naprawdę nietrudno o komplikacje, do których mogłoby przyczynić się zaledwie nieznaczne potknięcie losowe. W zasadzie mało trzeba do katastrofy, jako że choroba, a już nie daj boże strata pracy może być początkiem dużych problemów.

Niestety na ogół nie przewidujemy i nie działamy wcześniej, niż kiedy znajdziemy się w krytycznej sytuacji. Dopiero w takim przypadku wypatrujemy sposobu wyjścia z tarapatów. Można oczywiście nie znać owego wyjścia, ale już kontakt z konsultantem bankowym pozwoli ci je poznać. Rozwiązaniem zalecanym w tych sytuacjach jest kredyt konsolidacyjny, jako produkt czysto oddłużeniowy. Konsolidacja kredytów polega na przeniesieniu wszystkich posiadanych rat do jednego banku i połączeniu ich w jeden kredyt o niższej racie. Zyskujemy na tej operacji nie tylko ograniczenie liczby spłacanych rat, ale również dużą redukcję poziomu obciążenia spłatą. Rata po konsolidacji okazuje się niższa o plus minus 40% niż całość do tej pory posiadanych rat. Dzieje się tak za sprawą wydłużenia czasu spłaty i niższych odsetek, co pozwala nam odpocząć.

Za pomocą konsolidacji zredukujesz tylko comiesięczne obciążenie budżetu domowego ratami, ale tymczasem nie obniżysz długów. O ile myślisz o konsolidacji, żeby zredukować zadłużenie, to wiedz, że wskutek niej ono nie spada. Dzięki niej możemy tylko zmniejszać ratę, to znaczy zminimalizować obciążenie naszego budżetu związane z obsługą kredytów. Odciąża to nasz budżet domowy i pozwala uzyskane w ten sposób środki finansowe przeznaczyć na inne potrzeby, na które przedtem brakowało pieniędzy.
Doradca, z którym każdy klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Sprawy trudne to dla niej wyzwanie i szansa na wykazanie swoich kompetencji. W swoich działaniach wykazuje pełną determinację i entuzjazm, którym zaraża otoczenie. Przeprowadzenie w takich okolicznościach wnioskowanego kredytu sprowadza się już tylko do załatwienia kilku błyskawicznych formalności. Referencje, jakie otrzymuje od klientów to dla niej satysfakcja i motywacja do dalszego rozwoju w branży finansowej.

Dodatkowo łącząc pracę zawodową z czasem wolnym zgłębia tajniki ludzkiej natury i psychologii. Komunikacja międzyludzka i relacje to dla niej priorytet w tym względzie. Oprócz tego jak sama twierdzi najlepiej relaksuje się przy szlagierach z lat 80’tych.

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha

*Pole wymagane