infolinia
781 244 224  
Opłata jak za połączenie lokalne
czas splaty

Czas spłaty kredytu a nasza osobista sytuacja finansowa.

Jak pokazują ostatnie badania Eurostatu Polska znajduje się w niechlubnej czołówce państw gdzie wskaźnik wiedzy obywateli o finansach jest niezwykle niski. Nie było by to powodem do zmartwień leczy skutki są odczuwalne nie tylko dla samych mieszkańców naszego kraju, ale przekładają się na kondycję rodzimej gospodarki.

W ostatnim czasie eksperci coraz częściej podkreślają konieczność wprowadzenia to polskich szkół przedmiotu z zakresu finansów i oszczędzania. Jak się, bowiem okazuje przeciętny Polak o finansach wie niewiele i skutkiem tego ponosi spore reperkusje.

Przykładowo wielu naszych rodaków nie czyta umów, które podpisują (szczególnie znacznie mają w tym przypadku umowy o kredyt lub pożyczkę). Pytania i wątpliwości w tym zakresie ogranicza zwykle do pozyskania wiedzy w zakresie „ile będzie wynosić miesięczna rata”, więcej go nie interesuje. Jest to poważny błąd, bowiem często zdarza się tak, że osoba podpisuje umowę pożyczki, do ręki dostaję kwotę rzędu tysiąca złotych a łącznie o spłaty otrzymuje sumę ośmiu tysięcy. Rata jest oczywiście niska, ale co z tego skoro musimy tych rat oddać znaczną ilość?

Żeby nie dopuścić do ta kuriozalnych sytuacji specjaliści z branży finansowej zalecają, aby korzystać z pomocy doświadczonych doradców finansowych, którzy nie są zależni od jednego podmiotu udzielającego kredytu lub pożyczki. 
Doradca, z którym każdy klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Sprawy trudne to dla niej wyzwanie i szansa na wykazanie swoich kompetencji. W swoich działaniach wykazuje pełną determinację i entuzjazm, którym zaraża otoczenie. Przeprowadzenie w takich okolicznościach wnioskowanego kredytu sprowadza się już tylko do załatwienia kilku błyskawicznych formalności. Referencje, jakie otrzymuje od klientów to dla niej satysfakcja i motywacja do dalszego rozwoju w branży finansowej.

Dodatkowo łącząc pracę zawodową z czasem wolnym zgłębia tajniki ludzkiej natury i psychologii. Komunikacja międzyludzka i relacje to dla niej priorytet w tym względzie. Oprócz tego jak sama twierdzi najlepiej relaksuje się przy szlagierach z lat 80’tych.

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha

*Pole wymagane