infolinia
737 764 341  
Opłata jak za połączenie lokalne

Co warto wiedzieć o kredycie gotówkowym?

To dość częste, że na przeszkodzie w realizacji naszych planów staje nam deficyt pieniędzy. Nierzadko też w naszym życiu przydarzają się nieprzewidziane sytuacje, nieplanowane koszty, na których pokrycie nie wystarczają nam oszczędności. Przyczyn i sytuacji, dla których bierzemy kredyty gotówkowe, jest naprawdę wiele. Dlatego posiłkujemy się nimi częstokroć i stąd należą one do najpopularniejszych produktów finansowych na rynku. Popularności kredytom gotówkowym przysparza dodatkowo ich szeroki repertuar, dzięki któremu każdy może bez większych problemów dopasować produkt idealny do potrzeb.

Proste procedury

Dawniej by zaciągnąć kredyt gotówkowy">kredyt gotówkowy, trzeba było uzbroić się w cierpliwość i przygotować na liczne procedury i długi okres oczekiwania na decyzję kredytową i wypłatę środków. Dzisiaj jest zgoła inaczej. Wszystkie procedury są ogromnie uproszczone, a cco najważniejsze dostępne są proste i użyteczne narzędzia umożliwiające zdobycie rozeznania w ofertach. Możemy z nich skorzystać internetowo i wybrać ofertę, nim podejmiemy decyzję co do korzystania z którejkolwiek z nich. By pozyskać wiedzę o ofercie, która nas potencjalnie interesuje, wystarczy wypełnić króciutki formularz zapytania o kredyt, po czym oddzwoni do nas konsultant z banku i poinformuję o jej szczegółach. W ten prosty sposób nie tracimy zbędnie pieniędzy i czasu na uganianie się po bankach. Teraz zdobywamy wszelkie konieczne nam informacje, nie wychodząc z domu.

Sprawdź wymagania i dopasuj ofertę do potrzeb

Kiedy znamy już detale i niuanse poszczególnych kredytów, możemy w optymalny sposób dobrać odpowiedni do własnych możliwości i potrzeb biorąc pod uwagę indywidualną sytuację. Na tym etapie można przejść do składania wniosku o kredyt gotówkowy">kredyt gotówkowy. Naturalnie przez internet, szybko i wygodnie. By tego dokonać, wystarczy nam dowód osobisty i numer konta do przelewu pieniędzy. Decyzję o przyznaniu dostaniemy nawet w kilka minut, a gotówka może znaleźć się na naszym koncie bankowym już w ciągu kilkunastu minut. Żeby starać się o kredyt gotówkowy">kredyt gotówkowy trzeba spełniać na początek kilka kluczowych warunków. Należy mieć obywatelstwo polskie albo kartę stałego pobytu, ukończony 18 rok życia oraz zdolność kredytową. Bezwzględnie wymagane jest stałe źródło zarobków, czy dochodów. Mogą to być dochody z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, emerytury, renty, kontraktu, wolnego zawodu lub kilku innych mniej ważnych źródeł.

Zwiększ szanse na pozytywną decyzję kredytowąkredyt_gotowkowy
Trzeba wiedzieć, że można podnieść swoje szanse na pozytywne rozpatrzenie wniosku o kredyt gotówkowy">kredyt gotówkowy, zwiększając własną zdolność kredytową. Można tego dokonać w dość prosty sposób. O ile nie stac nas na spłatę posiadanych końcówek innych zobowiązań, trzeba po prostu wnioskować o kredyt z maksymalnie długim czasem spłaty. Wydłużając okres spłaty, jednocześnie obniżamy ratę, co podnosi naszą zdolność kredytową. Jeżeli nas na to stać, to uregulowanie pozostałości kredytów, które w tym momencie spłacamy, w większej mierze poprawi naszą sytuację. Można też skorzystać z ubezpieczenia kredytu co może ograniczyć jego koszt, a tym samym i zredukować ratę. W ostateczności możemy rozważyć dołączenie do kredytu współkredytobiorcy, którego dochody podwyższą naszą zdolność kredytową.

Podsumowanie

Jak widać na powyższych przykładach, każdy z nas ma możliwość wpływania na ostateczny kształt zobowiązania, po które sięga. Mamy do dyspozycji szereg opcji, dzięki którym możemy wpłynąć na jego końcowy koszt. Nie warto i nie należy ślepo zgadzać się na to, co nam proponuje bank. Trzeba jedynie dokładnie przygotować się do uzyskania kredytu, a dzięki temu niemało zaoszczędzimy na jego spłacie.
Doradca, który znakomicie odnajduje się w pracy z klientami. Pomimo swojego młodego wieku zdążył już wykształcić swoje zdolności interpersonalne na wysokim poziomie. Każdy klient jest dla niego ważny i dlatego może liczyć na wciąż nowe polecenia z ich strony. Merytoryczna podbudowa i optymizm w podejmowanych działaniach stanowią niezwykle skuteczne narzędzie w zdobywaniu kredytów dla klientów. Zawsze uśmiechnięty i skupiający się na szukaniu optymalnych rozwiązań dla osób poszukujących wsparcia finansowego. Jednym słowem profesjonalista w każdym calu.

W chwilach wolnych od pracy zawodowej nie stroni od dobrej książki. Wielki entuzjasta literatury włoskiej a w szczególności twórczości Mario Puzo i Roberta Saviano. Jego ulubiona pozycja to oczywiście „Ojciec Chrzestny”, którego jak sam potwierdza przeczytał kilkakrotnie. W zbliżonych klimatach określa się również, jako koneser mocnego kina z Al’em Pacino i Bogusławem Lindą w rolach głównych. Przyjemności dla ducha dopełnia przyjemnościami dla ciała w postaci aktywności fizycznej na siłowni. 

Masz pytanie?
Zostaw mi swój numer, oddzwonię!

Imię
Miejscowość
Telefon kontaktowy

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.