Rapida money

Rapida Money

Kwota pożyczki aż do 25.000 zł

Okres umowy do 60 miesięcy

Niskie oprocentowanie

Wstępna decyzja o przyznaniu już w 5 minut

Minimum formalności

Zapytaj doradcę pożyczkę z gwarantem dla siebie!

Rapida Money

Dzięki pomocy naszych doświadczonych doradców dostaniesz gwarantowaną pożyczkę.

25. 000 zł w 24 h.

formalności ograniczone do minimum

spłata na jasnych zasadach

brak ukrytych kosztów

Rapida Money. Działając na rynku usług finansowych od kilkunastu lat doskonale wiemy jak trudno niekiedy znaleźć klientom pożyczkę na dobrych warunkach. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy nasz BIK nie wygląda tak jakbyśmy tego chcieli. Z myślą o takich osobach wprowadziliśmy do naszej szerokiej oferty pożyczki typu Rapida Money, czyli szybka kasa i błyskawiczna wypłata.

Rapida Money – szczegóły oferty

    pożyczki maksymalnie do 25.000 zł

    umowa nawet na 60 miesięcy

    raty dopasowane do klienta

    gwarancja bezpiecznego wniosku

Rapida money pożyczka

Rapida Money to w chwili obecnej jedna z bardziej atrakcyjnych propozycji finansowania na polskim rynku kredytowym. Na tle konkurencji wyróżnia ją m.in. fakt, iż pieniądze dostają nawet osoby z negatywną historią kredytową. Dodatkowo oferta została skonstruowana w ten sposób, że sama spłata może być rozłożona nawet na okres 4 lat. Dzięki temu każda zainteresowana osoba ma możliwość spokojnego spłacania zatwierdzonych rat w przystępnej wysokości.

Korzystając z pomocy naszego doświadczonego doradcy masz pewność, iż wszystkie formalności przebiegną w sposób sprawny a Ty w bardzo krótkim czasie zobaczysz pieniądze na swoim rachunku bankowym.

Rapida Money pożyczka to sprawdzone źródło finansowania dla Ciebie.

–  spłacisz inne swoje zobowiązania

–  spełnisz swoje potrzeby

3 kroki do uzyskania Rapida Money pożyczka:

    Skontaktuj się z naszym doradcą – zadzwoń albo zostaw wiadomość

    Wskaż kwotę i czas kredytowania

    Potwierdź warunki umowy

Rapida Money – za naszym pośrednictwem otrzymało już tysiące zadowolonych klientów.

 
💰Rapida Money – Historie Naszych Klientów

Jak pożyczka Rapida Money zmienia ludzkie życie.

Jeszcze do niedawna mieliśmy z mężem duży problem z chwilówkami. Spłata kilku rat była dla nas dużym dramatem i obciążeniem. Kredytu bankowego nie mogliśmy otrzymać ze względu na słabą zdolność w BIKu. Dopiero rapida money okazała się dla nas wybawieniem. Mogliśmy skonsolidować wszystkie mniejsze pożyczki i mieć tylko jedną mniejszą ratę.  Z czystym sercem mogę polecić każdej osobie szukającej rozsądnej pożyczki w przystępnych ratach.

Grażyna-  księgowa z Zachodniopomorskiego

Miałem duże zlecenie, ale jak na złość doszło do poważnej awarii instalacji elektrycznej w moim warsztacie. Specjalista oszacował koszt robocizny i materiałów na dobre kilka tysięcy złotych. W tamtym momencie miałem dołek finansowy a banki odrzucały moje wnioski kredytowe. Rapida Money to było konkretne rozwiązanie. Wypełniłem prosty wniosek, skontaktował się ze mną doradca i już na drugi dzień pieniądze zostały przelane na mój rachunek bankowy. Można? Można!

Stanisław– mechanik z Bydgoszczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mam niepełnosprawnego syna, który wymaga stałej rehabilitacji. Już jakiś czas temu zapisałam Łukasza na specjalny turnus. Jednak z różnych względów zabrakło mi pieniędzy na jego sfinansowanie. Wstydziłam się pożyczyć u rodziny a procedury bankowe były dla mnie zbyt skomplikowane. W Rapida Money dostałam pożyczkę i mogłam opłacić cały wyjazd i dodatkowo prywatnego opiekuna. Kilka razy w przeszłości już się zapożyczałam, ale nigdy nie było to tak proste jak z Rapida Money.

Halina – przedszkolanka z Łodzi

Mieszkam w bloku (typowe stare budownictwo) i miałam taką historię, że sąsiad z góry zalał moją łazienkę. Długotrwałe czekanie na wypłatę odszkodowania nie wchodziło w grę. Zbliżał się sezon jesienny a łazienka wymagała kapitalnego remontu. W banku gdzie posiadam konto usłyszałam, że mam negatywną historię kredytową i nie dostanę pożyczki. Byłam załamana, ale koleżanki poleciła mi Rapida Money i miała rację. Bez zbędnych formalności uzupełniłam wniosek, porozmawiałam z miłą Panią i dostałam wnioskowaną kwotę.

Bożena– kasjerka z Płocka

Dołącz do nich teraz.

Jakieś pytania?

Jeden krok dzieli Cię od pożyczki-  ZADZWOŃ!

tel. 781 244 224

 

Rozpocznij Czat

Masz Pytanie ? Chętnie na nie odpowiemy