Rapida Money

Rapida Money

Kwota pożyczki aż do 25.000 zł

Okres umowy do 60 miesięcy

Niskie oprocentowanie

Wstępna decyzja o przyznaniu już w 5 minut

Minimum formalności

Zapytaj doradcę pożyczkę z gwarantem dla siebie!

Rapida Money

Dzięki pomocy naszych doświadczonych doradców dostaniesz gwarantowaną pożyczkę.

25. 000 zł w 24 h.

formalności ograniczone do minimum

spłata na jasnych zasadach

brak ukrytych kosztów

Rapida Money. Działając na rynku usług finansowych od kilkunastu lat doskonale wiemy jak trudno niekiedy znaleźć klientom pożyczkę na dobrych warunkach. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy nasz BIK nie wygląda tak jakbyśmy tego chcieli. Z myślą o takich osobach wprowadziliśmy do naszej szerokiej oferty pożyczki typu Rapida Money, czyli szybka kasa i błyskawiczna wypłata.

Rapida Money – szczegóły oferty

    pożyczki maksymalnie do 25.000 zł

    umowa nawet na 60 miesięcy

    raty dopasowane do klienta

    gwarancja bezpiecznego wniosku

Rapida money pożyczka

Rapida Money to w chwili obecnej jedna z bardziej atrakcyjnych propozycji finansowania na polskim rynku kredytowym. Na tle konkurencji wyróżnia ją m.in. fakt, iż pieniądze dostają nawet osoby z negatywną historią kredytową. Dodatkowo oferta została skonstruowana w ten sposób, że sama spłata może być rozłożona nawet na okres 4 lat. Dzięki temu każda zainteresowana osoba ma możliwość spokojnego spłacania zatwierdzonych rat w przystępnej wysokości.

Korzystając z pomocy naszego doświadczonego doradcy masz pewność, iż wszystkie formalności przebiegną w sposób sprawny a Ty w bardzo krótkim czasie zobaczysz pieniądze na swoim rachunku bankowym.

Rapida Money pożyczka to sprawdzone źródło finansowania dla Ciebie.

–  spłacisz inne swoje zobowiązania

–  spełnisz swoje potrzeby

    Skontaktuj się z naszym doradcą – zadzwoń albo zostaw wiadomość

    Wskaż kwotę i czas kredytowania

    Potwierdź warunki umowy

Rapida Money – za naszym pośrednictwem otrzymało już tysiące zadowolonych klientów.

Rapida Money – Historie Naszych Klientów

Jak pożyczka Rapida Money zmienia ludzkie życie.

img-1

Jeszcze do niedawna mieliśmy z mężem duży problem z chwilówkami. Spłata kilku rat była dla nas dużym dramatem i obciążeniem. Kredytu bankowego nie mogliśmy otrzymać ze względu na słabą zdolność w BIKu. Dopiero rapida money okazała się dla nas wybawieniem. Mogliśmy skonsolidować wszystkie mniejsze pożyczki i mieć tylko jedną mniejszą ratę.  Z czystym sercem mogę polecić każdej osobie szukającej rozsądnej pożyczki w przystępnych ratach.

Grażyna-  księgowa z Zachodniopomorskiego

img-2

Miałem duże zlecenie, ale jak na złość doszło do poważnej awarii instalacji elektrycznej w moim warsztacie. Specjalista oszacował koszt robocizny i materiałów na dobre kilka tysięcy złotych. W tamtym momencie miałem dołek finansowy a banki odrzucały moje wnioski kredytoweRapida Money to było konkretne rozwiązanie. Wypełniłem prosty wniosek, skontaktował się ze mną doradca i już na drugi dzień pieniądze zostały przelane na mój rachunek bankowy. Można? Można!

Stanisław– mechanik z Bydgoszczy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

img-3

Mam niepełnosprawnego syna, który wymaga stałej rehabilitacji. Już jakiś czas temu zapisałam Łukasza na specjalny turnus. Jednak z różnych względów zabrakło mi pieniędzy na jego sfinansowanie. Wstydziłam się pożyczyć u rodziny a procedury bankowe były dla mnie zbyt skomplikowane. W Rapida Money dostałam pożyczkę i mogłam opłacić cały wyjazd i dodatkowo prywatnego opiekuna. Kilka razy w przeszłości już się zapożyczałam, ale nigdy nie było to tak proste jak z Rapida Money.

Halina – przedszkolanka z Łodzi

img-4

Mieszkam w bloku (typowe stare budownictwo) i miałam taką historię, że sąsiad z góry zalał moją łazienkę. Długotrwałe czekanie na wypłatę odszkodowania nie wchodziło w grę. Zbliżał się sezon jesienny a łazienka wymagała kapitalnego remontu. W banku gdzie posiadam konto usłyszałam, że mam negatywną historię kredytową i nie dostanę pożyczki. Byłam załamana, ale koleżanki poleciła mi Rapida Money i miała rację. Bez zbędnych formalności uzupełniłam wniosek, porozmawiałam z miłą Panią i dostałam wnioskowaną kwotę.

Bożena– kasjerka z Płocka

Dołącz do nich teraz.

Jakieś pytania?

Jeden krok dzieli Cię od pożyczki-  ZADZWOŃ!

tel. 781 244 224

 

Shape

Poznaj Nas

Prawo i Finanse to Nasza Specjalność

Zaufaj nam! Jesteś w dobrych rękach !

Marta

Specjalista Kredytowy

Agnieszka

Specjalista Kredytowy

Marek

Specjalista Oddłużeniowy

Agata

Koordynator Działu Kredytów i Pożyczek

Maciej

Koordynator Działu Prawnego

Lucyna

Administracja i Obiegu Dokumentów
Shape

FAQ

Jesteśmy tu, aby Pomóc Ci w każdej sprawie.

Uzyskanie kredytu w naszej firmie jest szybkie i łatwe. Wszystko, czego potrzebujesz do otrzymania kredytu w naszej firmie, to porozmawiać z naszym konsultantem na czacie. Nasi eksperci są tam, aby pomóc Ci złożyć wniosek o kredyt i uzyskać odpowiedź w bardzo krótkim czasie.

Kiedy skontaktujesz się z konsultantem na czacie, wyjaśni on wszystkie wymagania, jakie musisz spełnić, aby uzyskać kredyt. Będziesz musiał przedstawić odpowiednie dokumenty, złożyć wniosek i udowodnić, że będziesz w stanie spłacić kredyt. Konsultant przeprowadzi Cię przez proces i odpowie na wszelkie pytania, jakie możesz mieć.

Jeśli spełnisz wszystkie wymagania, zostaniesz zakwalifikowany do otrzymania kredytu. Możesz uzyskać natychmiastowe potwierdzenie i dostęp do swojego kredytu. Będziesz mógł przejrzeć szczegóły kredytu i wybrać najlepszy sposób spłaty.

Nasi konsultanci są profesjonalni i uczciwi. Podczas rozmowy z konsultantem na czacie możesz być pewny, że masz do czynienia z prawdziwym ekspertem, który zadba o Twoje interesy. Nie musisz się martwić o to, że nie dostaniesz kredytu, ponieważ zrobimy wszystko, aby pomóc Ci go uzyskać.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług doradczych, dzięki którym Twoje biznesowe cele będą osiągane w maksymalnym stopniu. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie usług doradczych, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Koszt pomocy doradczej w naszej firmie ma na celu dopasowanie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oznacza to, że cena zależy od ilości czasu i pracy, jaką włożymy w Twoją sprawę. Chętnie udzielimy Ci więcej informacji na temat kosztów naszych usług na czacie online.

Nasz wykwalifikowany zespół konsultantów będzie w stanie udzielić Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat kosztów pomocy doradczej. Ponieważ każda sprawa naszych klientów jest inna, ważne jest, abyśmy mogli w pełni zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania, abyśmy mogli wycenić nasze usługi w sposób odpowiedni dla Ciebie.

Kontaktując się z nami, możesz być pewien, że otrzymasz szybką i profesjonalną obsługę. Nasz zespół zawsze stale dąży do zapewnienia Ci usługi najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Kiedy klient ma komornika, może być trudno znaleźć firmę, która chętnie mu pomoże. Wiele firm jest niechętnych lub odmawia współpracy z takimi klientami. Nasza firma jest inna. Nie odmawiamy pomocy klientom z komornikiem. Wiemy, że sytuacja taka może być trudna i chcemy pomóc.

Nasz zespół specjalistów zajmuje się takimi sytuacjami od wielu lat. Wiemy, jak trudne jest życie z komornikiem, a nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że możemy pomóc. Nasza firma oferuje profesjonalną poradę i wsparcie, aby pomóc klientom wyjść z trudnej sytuacji.

Jesteśmy też gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. Wiemy, że sytuacja może być stresująca i chcemy, aby klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas rozmowy z naszym zespołem.

Jeśli klient ma komornika, to może być pewien, że w naszej firmie nie spotka się z odmową i nie zostanie bez pomocy i odpowiedzi. Jesteśmy gotowi wspierać naszych klientów w każdej sytuacji.

U nas wszelkie zgłoszenia są traktowane poważnie i realizowane przez naszych pracowników z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dbamy o to, aby naszym Klientom zapewnić szybką i profesjonalną obsługę. Z tego powodu realizujemy wszelkie zgłoszenia w ciągu jednego dnia roboczego.

Mając na uwadze Państwa wygodę, możecie Państwo kontaktować się z nami za pomocą telefonu, maila lub formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Otrzymają Państwo od nas odpowiedź w ciągu 24 godzin, chyba że napotkamy trudności w realizacji zgłoszenia. W takim przypadku poinformujemy Państwa o tym i wyjaśnimy szczegóły.

Nasza firma zawsze stara się zapewniać najwyższy poziom obsługi klienta. Nasz zespół jest wykształcony, pełen energii i wykwalifikowany do pomocy w każdej sprawie. Jesteśmy zawsze gotowi, aby Państwa wysłuchać i wesprzeć. Dbamy o to, aby realizować nasze zobowiązania i zapewniać Państwu najwyższy poziom usług.