infolinia
737 764 341  
Opłata jak za połączenie lokalne
Rapida Money
Rapida Money

Rapida Money

 • Kwota pożyczki aż do 25.000 zł
 • Okres umowy do 60 miesięcy
 • Niskie oprocentowanie
 • Wstępna decyzja o przyznaniu już w 5 minut
 • Minimum formalności
 • Zapytaj doradcę pożyczkę z gwarantem dla siebie

Rapida Money

rapida money

Dzięki pomocy naszych doświadczonych doradców dostaniesz gwarantowaną pożyczkę.

25. 000 zł w 24 h.

 • formalności ograniczone do minimum
 • spłata na jasnych zasadach
 • brak ukrytych kosztów

 

Rapida Money. Działając na rynku usług finansowych od kilkunastu lat doskonale wiemy jak trudno niekiedy znaleźć klientom pożyczkę na dobrych warunkach. Zwłaszcza w sytuacji, kiedy nasz BIK nie wygląda tak jakbyśmy tego chcieli. Z myślą o takich osobach wprowadziliśmy do naszej szerokiej oferty pożyczki typu Rapida Money, czyli szybka kasa i błyskawiczna wypłata.

Rapida Money – szczegóły oferty

 •     pożyczki maksymalnie do 25.000 zł
 •     umowa nawet na 60 miesięcy
 •     raty dopasowane do klienta
 •     gwarancja bezpiecznego wniosku


Rapida money pożyczka

Rapida Money to w chwili obecnej jedna z bardziej atrakcyjnych propozycji finansowania na polskim rynku kredytowym. Na tle konkurencji wyróżnia ją m.in. fakt, iż pieniądze dostają nawet osoby z negatywną historią kredytową. Dodatkowo oferta została skonstruowana w ten sposób, że sama spłata może być rozłożona nawet na okres 4 lat. Dzięki temu każda zainteresowana osoba ma możliwość spokojnego spłacania zatwierdzonych rat w przystępnej wysokości.

Korzystając z pomocy naszego doświadczonego doradcy masz pewność, iż wszystkie formalności przebiegną w sposób sprawny a Ty w bardzo krótkim czasie zobaczysz pieniądze na swoim rachunku bankowym.

Rapida Money pożyczka to sprawdzone źródło finansowania dla Ciebie.

rapida moneyOK

-  spłacisz inne swoje zobowiązania

-  spełnisz swoje potrzeby

3 kroki do uzyskania Rapida Money pożyczka:

 •     Skontaktuj się z naszym doradcą – zadzwoń albo zostaw wiadomość   
 •     Wskaż kwotę i czas kredytowania
 •     Potwierdź warunki umowy

Rapida Money - za naszym pośrednictwem otrzymało już tysiące zadowolonych klientów.

 
Rapida Money – historie naszych klientów

Jak pożyczka Rapida Money zmienia ludzkie życie.

 

rapida_money

 

Jeszcze do niedawna mieliśmy z mężem duży problem z chwilówkami. Spłata kilku rat była dla nas dużym dramatem i obciążeniem. Kredytu bankowego nie mogliśmy otrzymać ze względu na słabą zdolność w BIKu. Dopiero rapida money okazała się dla nas wybawieniem. Mogliśmy skonsolidować wszystkie mniejsze pożyczki i mieć tylko jedną mniejszą ratę.  Z czystym sercem mogę polecić każdej osobie szukającej rozsądnej pożyczki w przystępnych ratach.

Grażyna-  księgowa z Zachodniopomorskiego

 

rapida_moneyMiałem duże zlecenie, ale jak na złość doszło do poważnej awarii instalacji elektrycznej w moim warsztacie. Specjalista oszacował koszt robocizny i materiałów na dobre kilka tysięcy złotych. W tamtym momencie miałem dołek finansowy a banki odrzucały moje wnioski kredytowe. Rapida Money to było konkretne rozwiązanie. Wypełniłem prosty wniosek, skontaktował się ze mną doradca i już na drugi dzień pieniądze zostały przelane na mój rachunek bankowy. Można? Można!

Stanisław- mechanik z Bydgoszczy

 

 

rapida_moneyMam niepełnosprawnego syna, który wymaga stałej rehabilitacji. Już jakiś czas temu zapisałam Łukasza na specjalny turnus. Jednak z różnych względów zabrakło mi pieniędzy na jego sfinansowanie. Wstydziłam się pożyczyć u rodziny a procedury bankowe były dla mnie zbyt skomplikowane. W Rapida Money dostałam pożyczkę i mogłam opłacić cały wyjazd i dodatkowo prywatnego opiekuna. Kilka razy w przeszłości już się zapożyczałam, ale nigdy nie było to tak proste jak z Rapida Money.

Halina – przedszkolanka z Łodzi

 

 

rapida_moneyMieszkam w bloku (typowe stare budownictwo) i miałam taką historię, że sąsiad z góry zalał moją łazienkę. Długotrwałe czekanie na wypłatę odszkodowania nie wchodziło w grę. Zbliżał się sezon jesienny a łazienka wymagała kapitalnego remontu. W banku gdzie posiadam konto usłyszałam, że mam negatywną historię kredytową i nie dostanę pożyczki. Byłam załamana, ale koleżanki poleciła mi Rapida Money i miała rację. Bez zbędnych formalności uzupełniłam wniosek, porozmawiałam z miłą Panią i dostałam wnioskowaną kwotę.

Bożena- kasjerka z Płocka

 

 

Dołącz do nich teraz.

Jakieś pytania?

Jeden krok dzieli Cię od pożyczki-  ZADZWOŃ!

tel. 737 764 341

rapida money

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha wniosek

* Pole wymagane