Porównanie cen dostępu do BIK – najtańsze opcje dla Twoich potrzeb

Porównanie cen dostępu do Biura Informacji Kredytowej (BIK) – najtańsze opcje dla Twoich potrzeb.

BIK to system, który gromadzi informacje kredytowe o osobach i firmach, jakie wnioski i zdarzenia związane z kredytem były zgłaszane, jakie produkty finansowe są związane z klientem. Zamawiając raport kredytowy, możesz zapoznać się z Twoim obecnym stanem kredytowym oraz historią kredytową. Jest to szczególnie ważne w przypadku chęci wzięcia kredytu lub zaciągnięcia innych zobowiązań finansowych.

Porównaliśmy dla Ciebie najtańsze opcje dostępu do systemu BIK, co pozwoli Ci na wybór odpowiedniej opcji dla swoich potrzeb.

Pierwszą opcją jest zgłoszenie się do jednej z wielu placówek BIK, które oferują webinaria dotyczące korzystania z systemu. W znacznej większości przypadków koszt szkolenia to jedynie opłata rejestracyjna, która wynosi od 50 do 100 zł. Po ukończeniu szkolenia, otrzymasz dostęp do systemu BIK, który kosztuje około 30 zł od jednoznacznej aplikacji.

Drugą opcją jest skorzystanie z usług biura rachunkowego, które oferuje dostęp do systemu BIK wraz z doradztwem kredytowym. W takim przypadku koszty są zależne od specyfiki przedsiębiorstwa, na przykład średniej liczby zamówień kredytowych. Możemy spodziewać się, że ta opcja będzie kosztowała od 150 do 300 zł miesięcznie.

Jeśli jesteś osobą prywatną i sam chcesz zdobyć dostęp do systemu BIK, trzecia opcja to skorzystanie z usług internetowych. To najtańsza opcja, ale wymaga od Ciebie nieco pracy, aby zdobyć to, czego potrzebujesz. Istnieją różne strony internetowe oferujące dostęp do systemu BIK za około 25-30 zł za jednorazowe zamówienie raportu kredytowego.

Nie zawsze jest to dobre rozwiązanie, bowiem wtedy nie mamy elastyczności w postaci treści zamówienia czy aktualizacji raportu. Jednak, z pozostałych opcji, jest to najszybsza i najprostsza.

Podsumowując, możemy wybrać opcję najlepiej dopasowaną do naszych potrzeb. Aby uniknąć niepotrzebnych kosztów, należy dokładnie zapoznać się z cenami poszczególnych ofert. Przy zachowaniu niezbędnej ostrożności, każda z wyżej wymienionych opcji może okazać się dobrą inwestycją w Twoje finanse.

Shape

Poznaj Nas

Prawo i Finanse to Nasza Specjalność

Zaufaj nam! Jesteś w dobrych rękach !

Marta

Specjalista Kredytowy

Agnieszka

Specjalista Kredytowy

Marek

Specjalista Oddłużeniowy

Agata

Koordynator Działu Kredytów i Pożyczek

Maciej

Koordynator Działu Prawnego

Lucyna

Administracja i Obiegu Dokumentów
Shape

FAQ

Jesteśmy tu, aby Pomóc Ci w każdej sprawie.

Uzyskanie kredytu w naszej firmie jest szybkie i łatwe. Wszystko, czego potrzebujesz do otrzymania kredytu w naszej firmie, to porozmawiać z naszym konsultantem na czacie. Nasi eksperci są tam, aby pomóc Ci złożyć wniosek o kredyt i uzyskać odpowiedź w bardzo krótkim czasie.

Kiedy skontaktujesz się z konsultantem na czacie, wyjaśni on wszystkie wymagania, jakie musisz spełnić, aby uzyskać kredyt. Będziesz musiał przedstawić odpowiednie dokumenty, złożyć wniosek i udowodnić, że będziesz w stanie spłacić kredyt. Konsultant przeprowadzi Cię przez proces i odpowie na wszelkie pytania, jakie możesz mieć.

Jeśli spełnisz wszystkie wymagania, zostaniesz zakwalifikowany do otrzymania kredytu. Możesz uzyskać natychmiastowe potwierdzenie i dostęp do swojego kredytu. Będziesz mógł przejrzeć szczegóły kredytu i wybrać najlepszy sposób spłaty.

Nasi konsultanci są profesjonalni i uczciwi. Podczas rozmowy z konsultantem na czacie możesz być pewny, że masz do czynienia z prawdziwym ekspertem, który zadba o Twoje interesy. Nie musisz się martwić o to, że nie dostaniesz kredytu, ponieważ zrobimy wszystko, aby pomóc Ci go uzyskać.

Nasza firma oferuje szeroki zakres usług doradczych, dzięki którym Twoje biznesowe cele będą osiągane w maksymalnym stopniu. Jeśli potrzebujesz pomocy w zakresie usług doradczych, jesteśmy tu, aby Ci pomóc.

Koszt pomocy doradczej w naszej firmie ma na celu dopasowanie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oznacza to, że cena zależy od ilości czasu i pracy, jaką włożymy w Twoją sprawę. Chętnie udzielimy Ci więcej informacji na temat kosztów naszych usług na czacie online.

Nasz wykwalifikowany zespół konsultantów będzie w stanie udzielić Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat kosztów pomocy doradczej. Ponieważ każda sprawa naszych klientów jest inna, ważne jest, abyśmy mogli w pełni zrozumieć Twoje potrzeby i oczekiwania, abyśmy mogli wycenić nasze usługi w sposób odpowiedni dla Ciebie.

Kontaktując się z nami, możesz być pewien, że otrzymasz szybką i profesjonalną obsługę. Nasz zespół zawsze stale dąży do zapewnienia Ci usługi najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach.

Kiedy klient ma komornika, może być trudno znaleźć firmę, która chętnie mu pomoże. Wiele firm jest niechętnych lub odmawia współpracy z takimi klientami. Nasza firma jest inna. Nie odmawiamy pomocy klientom z komornikiem. Wiemy, że sytuacja taka może być trudna i chcemy pomóc.

Nasz zespół specjalistów zajmuje się takimi sytuacjami od wielu lat. Wiemy, jak trudne jest życie z komornikiem, a nasza wiedza i doświadczenie sprawia, że możemy pomóc. Nasza firma oferuje profesjonalną poradę i wsparcie, aby pomóc klientom wyjść z trudnej sytuacji.

Jesteśmy też gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości. Wiemy, że sytuacja może być stresująca i chcemy, aby klienci czuli się bezpiecznie i komfortowo podczas rozmowy z naszym zespołem.

Jeśli klient ma komornika, to może być pewien, że w naszej firmie nie spotka się z odmową i nie zostanie bez pomocy i odpowiedzi. Jesteśmy gotowi wspierać naszych klientów w każdej sytuacji.

U nas wszelkie zgłoszenia są traktowane poważnie i realizowane przez naszych pracowników z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Dbamy o to, aby naszym Klientom zapewnić szybką i profesjonalną obsługę. Z tego powodu realizujemy wszelkie zgłoszenia w ciągu jednego dnia roboczego.

Mając na uwadze Państwa wygodę, możecie Państwo kontaktować się z nami za pomocą telefonu, maila lub formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Otrzymają Państwo od nas odpowiedź w ciągu 24 godzin, chyba że napotkamy trudności w realizacji zgłoszenia. W takim przypadku poinformujemy Państwa o tym i wyjaśnimy szczegóły.

Nasza firma zawsze stara się zapewniać najwyższy poziom obsługi klienta. Nasz zespół jest wykształcony, pełen energii i wykwalifikowany do pomocy w każdej sprawie. Jesteśmy zawsze gotowi, aby Państwa wysłuchać i wesprzeć. Dbamy o to, aby realizować nasze zobowiązania i zapewniać Państwu najwyższy poziom usług.