infolinia
737 764 341  
Opłata jak za połączenie lokalne

Nasza firma z powodzeniem działa na rynku usług kredytowych już od przeszło kilkunastu lat. Doświadczenie jakie zdobyliśmy przez ten czas procentuje w chwili obecnej. Każdego dnia pomagamy swoim klientom spełniać ich marzenia i rozwiązywać problemy. Wiemy, że udzielenie kredytu to coś więcej niż techniczne przelanie środków finansowych na rachunek bankowy klienta.
Otrzymane pieniądze pomagają zrealizować życiowe plany i dzięki nim możemy poradzić sobie z nieprzewidzianymi wydarzeniami.

Przychodzą do nas różni ludzie. Każdy przynosi ze sobą swoją osobistą historię. Czasami jest konieczność dofinansowania dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa a w innym przypadku środki są przeznaczane na leczenie bliskiej osoby. Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów i gwarantujemy pełną dyskrecje w zakresie powierzanych spraw.

W dzisiejszych czasach pozyskanie kredytu na dogodnych zasadach nie jest łatwym zadaniem. Wiele banków oferuje nachalnie swoje oferty. Często bez refleksji nad dobrem klienta, byle tylko umowa została podpisana. Tak nie można i nie godzimy się na to. Nasi klienci otrzymują jasny przekaz i klarowne wytłumaczenie warunków zawieranej umowy. Harmonogram spłat jest zawsze dopasowywany do indywidualnej kondycji finansowej użytkownika. Dodatkowo zajmujemy się postkredytową obsługą kredytobiorcy. W razi konieczności pomagamy konsolidować zobowiązania i prowadzić negocjacje z wierzycielami w przedmiocie obniżenia rat i wydłużenia czasu spłaty.o nas

Zasady jakimi kierujemy się w naszej pracy zawodowej:

- dobro klienta przede wszystkim
- rzetelna obsługa to podstawa dobrych relacji
- nie ma problemów nie do rozwiązania (zawsze jest wyjście z sytuacji)

Zadowolony klient do dla nas największa nagroda za naszą pracę.

Każdego dnia pracujemy tak aby stawać się lepszymi.

Nie musisz nam wierzyć na słowo.

Przekonaj się sam.

Nasz zespół

Masz pytanie? Skontaktuj się z naszym doradcą.

Wniosek on-line

Formularz kontaktowy

captcha wniosek

* Pole wymagane