Liberalna polityka udzielania kredytów a kondycja finansowa przeciętnego Kowalskiego.

najkorzystniejszy_kredyt

liberalna_politykaLiberalna polityka udzielania kredytów a kondycja finansowa przeciętnego Kowalskiego.

Jak można zauważyć na rynku usług kredytowych i pożyczkowych panują różne okresy i trendy. Niekiedy pozyskanie kredytu graniczy z cudem a w innym wypadku ta sama osoba otrzyma wnioskowany kredyt bez większych problemów. Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji, w jakiej aktualnie znajduje się bank.

Bez wątpienia z punktu widzenia stabilności całego systemu bankowego nie jest dobra sytuacja, w której kredyt może otrzymać praktycznie każda „osoba z ulicy”. W pewnym SKOKu miało miejsce takie zdarzenie, że doradcy finansowi pragnąc wyrobić własny plan i zwiększyć otrzymywane premie przymykali oko na poważnie niedociągnięcia potencjalnych kredytobiorców. W ten sposób doszło do sytuacji, w której ponad 40% zaciągniętych zobowiązań nie było spłacanych terminowo. Z jednej strony spowodowało to znaczne straty po stronie banku a z drugiej nie możemy zapominać o ciężkiej sytuacji osób, które pozyskały kredyt a nie są go w stanie realnie spłacić.

Niewłaściwy polityka kredytowa banków doprowadziła już wiele polskich rodzin na skraj załamania kredytowego. Jeżeli bowiem ktoś już raz wpadł w pętlę zadłużenia to tak łatwo z niej nie wychodzi. Konieczny w tym przypadku jest proces oddłużania, czyli doprowadzenia osobistych finansów do równowagi pieniężnej, nawet tej względnej.

kredyt123.pl

kredyt123.pl

Twoje finanse pod kontrolą.

O Nas

Naszym celem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług w najlepszych cenach. Zespół naszych doradców jest wykwalifikowany, kompetentny i zawsze gotowy do pomocy. Każdą sprawę traktujemy indywidualnie i staramy się zapewnić naszym klientom optymalne i satysfakcjonujące rozwiązania.

Ostatnie Wpisy

Follow Us

Poradnik Tygodnia

Zapisz się na nasz Newsletter

Restrukturyzacja Kredytu a BIK

Jak Restrukturyzacja Kredytu Może Pomóc Ci Poprawić Twoją Historię Kredytową i Punkty BIK Restrukturyzacja kredytu a bik? Czy wciąż borykasz